דיווח מאלון על תחנת הרכבת הרצליה

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

אלון חברנו דיווח זה עתה, כי רחבת תחנת הרכבת בהרצליה מוצפת ומחלצים את הנוסעים בעזרת מכבי אש. תמונות שלו צפויות בערב.
לאלון

davidfainshtein

Member
מנהל
מחכים לתמונות!

אלון חברנו דיווח זה עתה, כי רחבת תחנת הרכבת בהרצליה מוצפת ומחלצים את הנוסעים בעזרת מכבי אש. תמונות שלו צפויות בערב.
לאלון
מחכים לתמונות!

ארזS

New member
ברעננה לא יותר טוב

לאלון
ברעננה לא יותר טוב
כל האזור מוצף, אבל לא צילמתי בגלל קשיים טכניים.

ארזS

New member
ועד שאלון יעלה את התמונות שלו

לאלון
ועד שאלון יעלה את התמונות שלו
קבלו דוגמית קטנה מההצפות היום בהרצליה. ושלא תחשבו שברעננה היה יותר טוב...

nubi

New member
בבוקר תחנת האוניברסיטה

לאלון
בבוקר תחנת האוניברסיטה
נראתה כאילו הים עלה עליה. מישהו יודע מה היה שם?

ובנתיים..מתחנת רכבת הרצליה..

לאלון
לפי רשת ב חולצו 100 נוסעים מהרציף ואדם נוסף שנתקע ללא יכולת לצאת ..טוב שאיש לא נשכח במנהרה הארוכה המוליכה ממבנה התחנה לרציפים פרטים כאן

הקישור לא עובד כנסו למבזקים ב YNET

לפי רשת ב חולצו 100 נוסעים מהרציף ואדם נוסף שנתקע ללא יכולת לצאת ..טוב שאיש לא נשכח במנהרה הארוכה המוליכה ממבנה התחנה לרציפים פרטים כאן
הקישור לא עובד כנסו למבזקים ב YNET

אזור המסילה צפונית לתחנת הרצליה

רווי מים כל השנה וקיימות במקום בעיות ניקוז קשות שרשויות שונות מתנערות מטיפול שורש בבעיה ועוסקות ב"כיבוי שריפות" כבר שנים רבות. לאורך ה"שלולית-אגם" וחורשת האקליפטוסים בק"מ 84.000 ל82.200 ישנן בעיות קשות בתחזוק המסילה הראשית כתוצאה מתנועת קרקע בלתי יציבה,וחילחול מים תמידי מתחת לסוללת המסילה באין מוצא למים העומדים. בעבר היתה קימת פקודת הגבלת מהירות לנהגי הרכבות משום שהמסילה לא היתה מעוגנת לקרקע כנדרש. גם היום ניתן להרגיש ברעידות חזקות במהלך הנסיעה ברכבת בקטע האמור ובעיקר במסילה ה"פורשת"(מזרחית) שהוחלפה כמה פעמים בעשור האחרון . בעבר ארעו הצפות דומות בתחנות רכבת נוספות לפני כ3 שנים במנהרה להולכי רגל בתחנת לוד, אז לא הופעלה משאבת מים שהוצבה במקום בגלל תקלה.ארוע דומה היה בתחנת "ת"א אוניברסיטה" שנסגרה לכמה שעות.

קובי לו

New member
אז ג'קי האוסטרלי צדק

רווי מים כל השנה וקיימות במקום בעיות ניקוז קשות שרשויות שונות מתנערות מטיפול שורש בבעיה ועוסקות ב"כיבוי שריפות" כבר שנים רבות. לאורך ה"שלולית-אגם" וחורשת האקליפטוסים בק"מ 84.000 ל82.200 ישנן בעיות קשות בתחזוק המסילה הראשית כתוצאה מתנועת קרקע בלתי יציבה,וחילחול מים תמידי מתחת לסוללת המסילה באין מוצא למים העומדים. בעבר היתה קימת פקודת הגבלת מהירות לנהגי הרכבות משום שהמסילה לא היתה מעוגנת לקרקע כנדרש. גם היום ניתן להרגיש ברעידות חזקות במהלך הנסיעה ברכבת בקטע האמור ובעיקר במסילה ה"פורשת"(מזרחית) שהוחלפה כמה פעמים בעשור האחרון . בעבר ארעו הצפות דומות בתחנות רכבת נוספות לפני כ3 שנים במנהרה להולכי רגל בתחנת לוד, אז לא הופעלה משאבת מים שהוצבה במקום בגלל תקלה.ארוע דומה היה בתחנת "ת"א אוניברסיטה" שנסגרה לכמה שעות.
אז ג'קי האוסטרלי צדק
אכן השלולית ענקית. בעבר, לפני מספר שנים, בנסיעותי לחדרה או חיפה ברכבת אני זוכר חורפים שבהם השלולית היתה באורך של יותר מק"מ !

אמת לאמיתה

אז ג'קי האוסטרלי צדק
אכן השלולית ענקית. בעבר, לפני מספר שנים, בנסיעותי לחדרה או חיפה ברכבת אני זוכר חורפים שבהם השלולית היתה באורך של יותר מק"מ !
אמת לאמיתה
יתכן שבעית הנקוז תיפתר בעתיד עם הסטת המסילה מזרחה מהמסילה הקיימת ובמקביל לסלילת מסילת כפר סבא - רעננה-וחיבורה לקו החוף בין רשפון לכפר שמריהו.

מכיר את יונתן אשבי מבית אלפא ?

אמת לאמיתה
יתכן שבעית הנקוז תיפתר בעתיד עם הסטת המסילה מזרחה מהמסילה הקיימת ובמקביל לסלילת מסילת כפר סבא - רעננה-וחיבורה לקו החוף בין רשפון לכפר שמריהו.
מכיר את יונתן אשבי מבית אלפא ?

למה לא ברצון לכבוד הוא לי.מר אביתר.

יתכן. בוא ניפגש לקפה.

מקדיש לך תמונה קצת ישנה ממני. צילום: אביתר.
אחזור מסיור עבודה (4-5 ימים) בספרד וגרמניה בעוד כשבועים ואצור קשר עם כבודו באמצעות ידיד ירושלמי משותף.

מצויין ! אני ממתין לקשר ממך ! אנא

אחזור מסיור עבודה (4-5 ימים) בספרד וגרמניה בעוד כשבועים ואצור קשר עם כבודו באמצעות ידיד ירושלמי משותף.
מצויין ! אני ממתין לקשר ממך ! אנא
אל תקרא לי מר, ד"ר וכדומה - מספיק אביתר. אנחנו חברים ובין חברים אין תארים כאלה או אחרים. אשלח לך מיד במסר את מס' הפלא. אביה.

nubi

New member
בצידי הדרך

אז ג'קי האוסטרלי צדק
בצידי הדרך
יש ממש אגמים שניקווים בחורף וגם עכשיו. החל מחדרה דרומה יש בעיה קשה מאוד של ניקוז-כאילו שהמקום חוזר להיות ביצה כמו לפני קום המדינה.

ישנם "אגמים" עונתיים נוספים

בצידי הדרך
יש ממש אגמים שניקווים בחורף וגם עכשיו. החל מחדרה דרומה יש בעיה קשה מאוד של ניקוז-כאילו שהמקום חוזר להיות ביצה כמו לפני קום המדינה.
ישנם "אגמים" עונתיים נוספים
לאורך המסילה, כמו בכניסה הדרומית לתחנת בנימינה שבעקבות הצפה נסגרה המסילה הכפולה החדשה דאז בתחילת שנות ה90 בצידה המזרחי בשעות הלילה והבוקר. היו גם הצפות דומות באזור מפרץ חיפה, ב90 או 91 ששם הוגבלה תנועת הרכבות ל5 קמ"ש .ובסוף שנות ה60 או בתחילת ה70 הצפת המסילה באזור נחל הנעמן שעלה על גדותיו דרומית לעכו. גם בשבי ציון דרומית לנהריה נהרסה לפני כ3 שנים מסילת הברזל(בק"מ26.694) בעקבות שטפונות,והמסילה או מה שנותר ממנה, נסגרה לחלוטין לתנועת רכבות. רק עבודה מאומצת של אנשי ההנדסה ברכבת במשך כל שעות הלילה איפשרה לחדש את השרות לנהריה ובהגבלת מהירות חמורה.ואני כבר מתנצל על אי הדיוקים בתאריכים עקב תקלה במחשב.

raminec

New member
כל החורף היה בסדר

לאלון
כל החורף היה בסדר
מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות???

ארזS

New member
איפה אתה גר ?

כל החורף היה בסדר
מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות???
איפה אתה גר ?
היה פה [באזור השרון] מבול שהזכיר את ימיו של נח הצדיק... היית צריך לראות אותי היום בסביבות השעה 13:30 כששבתי הביתה עם הבת שלי מביה''ס... כאילו טבלתי בים או בבריכה עם הבגדים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה