דיווח מאלון על תחנת הרכבת הרצליה

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
==6==

לכולם

התמונות צולמו די במהירות ולא באיכות,אז
קבלו נא זאת בהבנה
כמה הערות: 1.הקטע המוצף היה ממש בכניסה לאזור תחנות-האוטובוסים והמוניות הצמודות לתחנת-הרצליה. 2.לא היתה שום סכנה לתחנה עצמה ולמנהרה שמובילה לרציפים. 3.עד שיצאתי מהתחנה,לא ידעתי על ההצפה,רציתי בסך-הכל לתפוס מונית,ובמקום מוניות היו שם 4-3 ניידות/משאיות של מכבי-אש מהרצליה שבצעו סבבים עם נוסעי הרכבות עד קניון שבעת-הכוכבים,לשם ההצפה לא הגיעה.
חוויה מסוג שונה
==6==
גם המשך הרחוב מוצף בחלקו.

אלון 58

New member
==7==

לכולם

קבלו נא זאת בהבנה
כמה הערות: 1.הקטע המוצף היה ממש בכניסה לאזור תחנות-האוטובוסים והמוניות הצמודות לתחנת-הרצליה. 2.לא היתה שום סכנה לתחנה עצמה ולמנהרה שמובילה לרציפים. 3.עד שיצאתי מהתחנה,לא ידעתי על ההצפה,רציתי בסך-הכל לתפוס מונית,ובמקום מוניות היו שם 4-3 ניידות/משאיות של מכבי-אש מהרצליה שבצעו סבבים עם נוסעי הרכבות עד קניון שבעת-הכוכבים,לשם ההצפה לא הגיעה.
חוויה מסוג שונה
==7==
ולאלה מגיעה ה-
על ה-
,ממש צוות לענין,יישר-כוח

ערכה של כל מכונית שהוצפה ירד ב

==7==
ולאלה מגיעה ה-
על ה-
,ממש צוות לענין,יישר-כוח
ערכה של כל מכונית שהוצפה ירד ב
מחירון בשמונה עד 15 אחוז. חלקן תושבתנה - תלוי בגילן. תיקון כזה יכול להגיע ל- 10 אלף ש"ח. צריך להחליף את הבסיס לשטיחים ולעיתים לבצע תיקונים גדולים נוספים.

../images/Emo51.gifעל התמונות הרטובות..

לכולם

קבלו נא זאת בהבנה
חוויה מסוג שונה
על התמונות הרטובות..

fireman

New member
בהחלט חוויה מסוג שונה אבל....

לכולם

קבלו נא זאת בהבנה
חוויה מסוג שונה
ככה לימדנו אותך בפורום? לנסוע באיווקו?
אני רק מרצדס 1234

אלון 58

New member
אני מסתפק במה שיש,דרישותי צנועות...

ככה לימדנו אותך בפורום? לנסוע באיווקו?
אני רק מרצדס 1234
אני מסתפק במה שיש,דרישותי צנועות...
גם בחיי הפרטיים אני מסתפק ביונדאי,ולא מתאמץ להגיע למרצדס או BMW,ככה זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה