דיון , בעקבות "סערת הפייסבוק"

rocket

New member
דיון , בעקבות "סערת הפייסבוק"

איזה קוספליי אתם רוצים לעשות שהוא לא אנימה\מנגה\משחק מחשב שמקורו מיפן\ג'יי דרמה\הבנתם את הרעיון ?

זה יכול להיות ספר, סרט, סדרה מצולמת... כל דבר.

שאלתי כבר בקבוצה, אבל אני רוצה שזה יהיה גם במסגרת פורום

SHE RA

New member
יש מלא

נראה לי שרוב הסיכויים שלא יתאימו לי
ראיתי משהו בפייסבוק אבל זה נראה מפוצץ בשטויות ואין לי זמן להתעמק בזה כרגע
בו נראה עשיתי קוספליי שני שעברה ל she-ra שהיא דמות אמריקאית מסדרה מצויירת ישנה אחותו של הי מן למי שזוכר
הייתי רוצה לעשות לזינה הנסיכה הלוחמת
ואממ יש עוד מלא אם זה מאקס מן או סדרה מצויירת אחרת שנקשרתי אליה לא מצליחה לחשוב כרגע על משהו ספציפי
דרך אגב זה מזכיר לי ששנה שעברה בכנס איזה מישהו זרק לי הערה שזה לא מאנימה .... לא כזה משנה לי כמו שהיה כזה היה עוד מישהו אחר שהדעה שלו הייתה הפוכה והוא עשה קוספליי לסיקלופ מאקס מן

SHE RA

New member
שמה שעברה פורים

מה שמזכיר לי שעוד לא העלתי גם את התמונות של הכנס הזה לפיסבוק למרות שממש אין הרבה....

juliChan

New member
וואוווו

OMG איפה אני הייתי ???
חזרתי הרגע 20 שנה אחורה אהבתי את זה כל כך , קוספליי יפה

SHE RA

New member
אממ לא יודעת...

חח נולדתי ב1992 אז דיי פיספסתי את הסדרה הזאת בילדותי אבל אחותי לא היא הייתה בת 7 ואהבה אותה בגלל זה קוראים לי שירה אחותי התעקשה על השם.....
ותודה רבה
הוא דיי התחיל להתפרק במהלך הכנס צריכה ללמוד שיטות יותר טובות להכין דברים..

SHE RA

New member
חברות עזרו לי עם

לתפור חולצה חצאית ומגפיים..
כל השאר אני עשיתי מסול קאפה וכל מני שטויות...
אממ המגפיים..זה בעצם בד שמודבק על נעל כזאת ממש רגילה ...
יש רוכסן מאחורה .. ביום של הכנס גיליתי שאחרי כמה צעדים הבד עלול ליפול ואז לא יהיה אפקט של מגף אז הדבקתי חתיכה קטנה ממנו למעלה לגרביון אחרי ששמתי את זה .. וזה החזיק נהדר :) בלי החברות האלה אין מצב שהייתי מצליחה לבד לעשות את זה אז אני ממש מודה להן

אממ ותודה רבה :)

akirekaeru

New member
יש לי רעיון

למרות שזה לא יקרה בשנים הקרובות, אם בכלל.

Buzz Lightyear מצעצוע של סיפור.. :)

Serf SaN

New member
יש לי בעיה.

אני לא אוהב להתחפש לדמויות מסרטי לייב-אקשן.
למרות שממש בא לי להתחפש לנסיך כספיאן למשל. או לוקי מת'ור.
זה בעייתי כי זה מרגיש לי כאילו אני בחיים לא אוכל להיראות כמוהם :( למרות שכשמוציאים דמות מצוירת לחיים אז מבחינתי אני סוג של אינטרפטציה של אותה דמות.

אני ממש מבינה את זה

כשדמות מצויירת יש לה פחות תווי פנים, אז לרוב זה לא מאוד משנה איך נראים - בכל מקרה יצא דומה.
להתחפש לאנשים אמיתיים... ככל שדומים יותר לדמות זה יוצא יותר מוצלח, וזה משהו שאין הרבה מה לעשות איתו אם לא נולדת דומה לשחקן XP
(ז"א, על אנשים אחרים אין לי בעיה, אבל לעצמי זה מפריע. כאילו מלכתחילא יש רף שאני לא אוכל לעבור ולא משנה כמה אני אשקיע)

happy berry

New member
מכירה את זה מקרוב מידי;;

גם לא להיות דומה לדמות וגם לנסות לחקות תלבושת קיימת זה סיוט. זה אף פעם לא יצא כמו המקור. כשעושים לדמות מצויירת הרבה יותר קל לזרום עם סוג הבד והצורה בא אתה מכין את התלבושת, לעומת ליצור רפליקה למשהו קיים ואז צריך לשבור את הראש על איך לעשות את זה בדיוק כמו שמעצב התלבושות עשה את זה, ולמצוא את הבדים המדוייקים.

SHE RA

New member
מובן

תמיד הולכים ומשווים בראש עם המקור ...
בגלל זה אמרתי שזה לא יתאים לי ...
למרות שגם אני חושבת שזה מין מחסום בראש אין לי בעיה לראות אנשים עושים קוספלי לדמויות מלייב אקשן או מסדרות .. יש פעמים שזה יוצא ממש יפה לאנשים ...
אני חושבת שאם אתה ממש אוהב את הדמות ורוצה תנסה.. אתה עוד יכול להפתיע :)...

שאלה טובה

יש הרבה דמויות מספרים שהייתי מתה לעשות כי אני ממש אוהבת אותם, אבל ההגדרה שלהם לא מספיק ברורה אז לא ברור איך להתחפש אליהם בכלל

(קרסטומנסי לדוג'. או קראולי מבשורות טובות. ושניהם גם ככה לא הייתי עושה כי הם עם מכנסיים יאי X_X)
אם לא היה אכפת לי מהקטע של המכנסיים הייתי מתה לעשות את סגן קלאהאן מראלף. היא תותחית והשריון שלה מגניב.
ומתחשק לי לעשות את מרידה מאמיצה, אבל אני עדיין לא סגורה על מתי ואיזו גרסה...

למעלה