דיון מסקרן!

LoveYourHate

New member
דיון מסקרן!

אוקי אז אני אנסה לעשות את זה כמה שיותר ברור.=] כשקניתי את הABL זכרתי שמישהי מהקומונה אמרה שהיא ראתה משהו חרוט על הדיסק והיה משהו עם הAA אז אני כמו אהבלה הלכתי ותחלתי לסרוק את הדיסק מכל כיוון אפשרי.. בסוף שהפכתי את הדיסק והפנתי אותו לאור היה רשום לי את זה על הדיסק "IFPI AAHZ1" אמרתי טוב נו מה יש לי להפסיד מקסימום יצאתי אהבלה.. הלכתי חפשתי את הקיצור בגוגל ואם תלחצו על הקישור תראו מה יצא לי באתר אינטרנט. חשבתי אולי זה בפוקס כאילו מה למה שזה ימצא לי דווקא את זה בגלל זה בקשתי ממי שיש לו דיסק מקורי שלהם שישלח לי הודעה וחנילה שלחה לי [TheMarsArmy] ואמרתי לה שתבדוק אם גם לה חרוט משהו על האחורה של הדיסק והיא מצאה את הקודים האלה: "IFPI LW04" "IFPI 167E" שוב תלחצו על הקישורים בשביל לראות מה יצא לי מהם[אם אתם צריכים קישורים לא לחיצים אני אשים גם רק תגידו] רצתי לי לגוגל ומצאתי את הדפים אחד עם דיסק של דפש מוד ואחד אם מורידים את הI אחרי הP אז מצאתי יומן.. עכשיו אני חושבת שהקישורים עם הדיסקים זה החברה שלנו החביאו המלצות לדיסקים שהם אוהבים ונתנו לכל מעריץ למצא אותו,השני אני לא ממש יודעת מה זה הספר הזה אני צריכה לברר עליו עוד.. אז קדימה מה אתם חושבים?

inbal287

New member
אה... שזה הזוי וגאוני אם זה נכון../images/Emo12.gif../images/Emo47.gif

וכ"כ מתאים להם
.

LoveYourHate

New member
זה בדיוק למה חשבתי לעשות את כל זה

חח בדיסקים של HIM לא הייתי מחפשת חריטות [חושבת על לעשות את זה..! XD] אבל כאילו זה כ"כ מתאים לבנים שלמה שזה לא יהיה אמיתי?

danduuu

New member
וואי זה ממש מגניב ובאמת גאוני../images/Emo47.gif

יש להם קטעים ממש מגניבים, כמו עם המספר שמופיע בקליפים שהוא אומר את המילה MARS וכו'..הם אנשים גאונים
ואני לא אתפלא אם זה היה רעיון של ג'ארד

LoveYourHate

New member
התקדמות !

חפשתי על הספר -Protagoras and Self-Refutation in Plato's Theaetetus בתירגום פשוט - פרוטגורס וההפרכה העצמית באפלטון[כאילו שהיה איזה שהוא ריב בין השניים] עשיתי תירגום קל והלכתי לויקיפדיה מסתבר שפרוטגורס חי בין השנים 490-420 לפנ"הס והוא היה פילוסוף סופטי חשוב ביותר בזמנו! [פילוסוף סופטי-חבר בקבוצת מורים פרטיים מכובדת ביוון העתיקה שרוב העיסוקים שלהם היו רטוריקה] עיקרי התורה שלו היו : 1."האדם הוא מידת כל הדברים" - הכול נתון לפרשנות ואין "אמת" אחת. 2.האמת היא סובייקטיבית, האמת היא יחסית – לכל אחד יש את האמת שלו. 3.המחשבה משתנה מאדם לאדם ואין לה קנה מידה אחד. שזה מה שאני חושבת שהלהקה מנסה למסור לנו.. למרות זאת מצאתי משפט חשוב יותר : "העדויות המוכרות כיום [על הפילוסופים הסופטים] הגיעו לידינו דרך ציטוטים חלקיין שנכתבו על ידיד מתנגדיהם בייחוד כתבי אפלטון. עכשיו אני מנסה לראות אולי רשום על איזה שהוא עימות בין פרוטגורס לבין אפלטון בכל השנים האלה..אולי יש שמה משהו.. אחזור אם יהיו התקדמויות
אם משהו לא ברור אני אשמח להסביר [חח אני כבר הסברתי לאמא שלי את זה >< השכלתי בהיסטוריה]

הקישורים האלה לא קשורים לכלום חחח ../images/Emo9.gif

אבל מה מה שאמרת על הפילוסוף זה נורא יכול לעזור לכם למצוא את הAA. חלק גדול מהתשובה נמצאת כאן אנשים. אתם בדרך "1."האדם הוא מידת כל הדברים" - הכול נתון לפרשנות ואין "אמת" אחת. 2.האמת היא סובייקטיבית, האמת היא יחסית – לכל אחד יש את האמת שלו. 3.המחשבה משתנה מאדם לאדם ואין לה קנה מידה אחד" אל תחפשו על הדיסק, תחפשו על מה שמסביב- קליפים, ראיונות, הופעות, שירים. הם אומרים את זה כל הזמן זה עוד רמז. אם מישהו חושב שהוא גילה שיגיד לי
אבל אל תפרסמו פה, כדי שלאחרים לא יהרס. ואני רק יכולה להגיד שלמצאו את זה זה הדבר הכי מגניב שעשיתי

אע. למה אני שולחת הודעות כל כך מהר?! ../images/Emo122.gif

אני חושבת שהם שמו את שני הקישורים האחרונים כדי להדגיש את האחרון שהוא הכי יוצא דופן ובולט לעין. כי שוב, חלק גדול מהתשובה טמון בו

xoLiaty

New member
../images/Emo207.gif פורום גוד שארלוט זקוק לעזרתכם !

האיה 30 שניות למארס P: אוקיי אז אני לא אתחיל לזבל לכם בשכל יותר מידי. אנחנו זקוקים לעזרתכם . כפי ששמתם לב בוודאי, בזמן האחרון הארץ שלנו נהייתה מקום די נחשקר להופעות של להקות ואמנים מחו"ל (שון פול, אוונסנס, MCR בקרוב ..) , אז הפורום שלנו החליט לעשות משהו כדי להגשים גם את החלום שלנו. אני בטוחה שכמו שאצלנו יש מלא מעריצים של 30STM (אני ביניהם , ג'ארד לאטו שולט D:), גם פה יש כמה מעריצים של גוד שארלוט. ואם קשה לכם להזכר מי אלה- הלהקה הוציאה לא מזמן את האלבום הרביעי שלהם, Good Morning Revival, מתוכו שלושת הסינגלים - Keep Your Hands Off My Girl' The RIver & Dance Floor Anthem , בעבר הוציאה להיטים כגון- I just wanna live, lifestyles of the rich&the famous, Predictable ועוד רבים .. הצעד הראשון שלנו הוא עצומה כדי לראות כמה אנשים יש לנו שמוכנים לעזור . תחשבו על זה, אם נצליח בזה, אנחנו נוכל להצליח להביא כל אחד לארץ, והגיע הזמן שיתחילו להביא לפה מופעים איכותיים ! מי יודע ? אולי השלב הבא יהיה 30 סקונדס טו מארס ! בקיצור, כל מי שיוכל לעזור .. מבורך .

TheMarsArmy

New member
../images/Emo4.gif קודם כל,

למה לנצלש דיון פורום!?!? מה הבעיה בלנצלש את ההודעה של תפוז בהמשך העמוד?! אז לא היה קורה שומדבר אם זה לא היה מופיע בתחילת העמוד.. דבר שני, רובנו פה לא אוהבים את הלהקה בגלל ש"ג'ארד לאטו שולט!" אנחנו קצת פחות שטחיים מזה...אבל רק קצת. חוצמזה זה ג'ארד לטו.

../images/Emo45.gif הוצאת לי את המילים מהפה

זה בדיוק מה שרציתי להגיד. הלהקה מורכבת משלושה חברים ולא אדם אחד ושמו ג'ארד לטו, אם הוא היה החבר היחיד אולי הוא היה קורא לה.. אההה.. ג'ארד לטו. אבל השם הוא 30seconds to mars וכדאי שאנשים יתחילו להפנים את זה

אני היחידה שהכירה את הלהקה לפני ג'ארד?../images/Emo12.gif

+
כאילו, לא ידעתי מה השם שלו ובאיזה סרטים הוא משחק עד שהכרתי את הלהקה ואז חיברתי בינו לבין הסרטים. ואני מסכימה עם שתיכן, מה שחסר לי פה בפורום [וזה למה גם חששתי שנעבור לפה] זה- שיצטרפו פקאצות שכל מה שיהיה בראשן הוא "אמג!!111אחדאחדאחד ג'ארד לטו הוא מושי מושלם!1111מיליון"

../images/Emo4.gif

כל אחד הכיר את הלהקה בדרך שלו. כלומר, גם להכיר את הלהקה דרך ג'ארד זה בסדר- כל עוד לא נהיים פאנאטיים רק שלו, או כל עוד אחרי שנכנסים קצת יותר ללהקה זה הולך ונעלם. אני שונאת את זה שיש את כל המפגרות האלה שאוהבות את הלהקה רק בשביל ג'ארד או שיש להן.. "חבר אהוב" זאת לא להקת בנים, זאת להקה שמורכבת מ3 אנשים שקריטיים וחשובים ללהקה וכל אחד תורם את שלו, בטח שתמיד יש מישהו שאוהבים יותר אבל בין זה ל"חבר אהוב" יש גבול מאוד דק שכדאי מאוד לאנשים לא לחצות. כי לא רק שזה גורר תגובות מאוד רעות מהמעריצים של הלהקה אלא גם מהלהקה עצמה- קיצור, אף אחד לא אוהב אותן אז שילכו הבייתה

danduuu

New member
../images/Emo45.gifצודקת. דבר ראשון באמת למה לנצלש דיון?

ענבלי, אם את יכולה תמחקי את ההודעות האלו. זה מעצבן אותי פשוט. ושלושתכן צודקות בקטע של ג'ארד. אני שונאת שעושים את זה. אני למשל שמעתי על הלהקה לפני ששייכתי אותה לג'ארד, אבל אחרי זה הייתה לי תקופה שהייתי מכורה לג'ארד [נו מי לא?
] ואז הבנתי שזאת הלהקה שהוא נמצא בה, ואני אוהבת את הלהקה בלי כל קשר אליו ולא סוגדת רק לו. אני סוגדת לכל הלהקה המדהימה הזאת.

xoLiaty

New member
וואו אוקיי .. סליחה ..

קודם כל אני מצטערת שניצלשתי בשרשור פעיל, אני באמת לא שמתי לב . זה לא שתכננתי את זה כמאסטר פלאן - לנצלש בדיון פעיל כדי להפריע לכולם .. עשיתי את זהבלי כוונה. ובקשר להערה עם ג'ארד - אני הכרתי את הלהקה לפני שהכרתי את ג'ארד .. כלומר שמעתי את השירים שלהם לפני שבכלל ראיתי איך הם נראים , גיליתי שהוא הסולן של הלהקה רק כשראיתי את הסרט רקוויאם לחלום וחברה שלי אמרה לי. אני לא גרופית שלו או משהו כזה, ואני לא אוהבת את הלהקה בגללו אני פשוט חושבת שהוא תורם המון ללהקה, שיש לו קול מיוחד והוא גם מוכשר כשחקן . מצטערת על הכל, לא חשבתי שזה יגרום ליציאה כזאת :\

למעלה