דיון : סטיגמות אירוויזיוניות

דיון : סטיגמות אירוויזיוניות ../images/Emo88.gif

--- המעריצים ההדוקים שבנינו יצא לכם לא פעם להיפגש בתגובות עוינות, אירוויזיון הוא דבר נחות. נקודה. זה בדוק. זה מוכח. החברה שאני לפחות חי בה כיום הפכה את זה לתחרות של הומואים. כן ללא הכללת דת גזע ומין, האירווזיון הפך לבעלותם של ההומאים, כל מי שזוכר איזה שני שירים מהתחרות, כמה שנים או שחס ושלום מוקלט אצלו אירוויזיון אחד או שניים-הוא הומו מוצהר, אתה לא צריך לצאת בשביל זה מהארון החברה הדפוקה שלנו כבר תוציא אותך. לכן ידידי, הגעתי למסקנה (מדבר אל ידידי הגברים כמובן, אצל נשים הסטיגמה אינה תקפה) למה?! במה חטאנו?! מה עשינו?! למה מגיע לנו לסבול, מה הופך את התחרות הזאת לתחרות של גייז?! אני באמת מנסה לחשוב ולא מוצא תשובה, אשמח לקבל את התשובות ממכם, אז לילה טוב שיהייה לכם ואל תשמעו את ספרד83 לבד בחושך.

Yaniv-DC

New member
חיכיתי לזה בכיליון עיניים

למי שישאל את השאלה האהובה עלי מכל. תראהף קשה לי להגיב על סטיגמת הגייז מסיבות אובייקטיביות... אבל, מכירים את חידת הפסיכומטרי הידועה "אם כל חתול הוא שחור, האם כל שחור הוא חתול?" זה משהו כזה. גם כתבתי באיזושהי הודעה אחרת שלהגיד שאתה אוהב אירוויזיון זה ממש כמו יציאה מהארון... גם אם אתה הכי סטרייט בעולם... כשפרסמתי את הפורום הזה באתרים אחרים, היו כאלה שאיחלו יפה בהצלחה, והיו כאלה שכתבו דברים כמו "זה לא מעניין אף אחד, אין לפורום הזה מקום". יודעים מה מישהו אחר הגיב לזה? "לא נכון, דווקא גייז מאוד אוהבים את זה". לא יודע להגיד לכם מה יותר הרגיז אותי, אותו בחור ששלל את זכותינו להנות מהפורום, או התגובה המכלילה. לגבי התגובה הראשונה, אני טוען שכל אחד מוזמן להכנס לפורום שמדבר אליו. אני למשל, לא אכנס לפורום של להקה מסויימת שאני לא סובל, אך כל זמן שיש להם מעריצים, למה לשלול? ולגבי התגובה לזה, נו, שילכו לחפש מי יתן להם פסל של יעקב אגם...

Yaniv-DC

New member
../images/Emo32.gif ואם בהומואים עסקינן...

תרשו לי לצרף לכם מאמר שכתב מרמלדי שלא כל כך קשור לנושא, אך חשוב לקרוא אותו, לדעתי. הנה זה

כן זה מזכיר לי את אתמול

שציינתי באייסיקי בפני מישהי (חברת הפורום) שבנוסף להיותי מעריץ ארוויזיונים אני גם מעריץ מושבע של שר וישר קפצה השאלה הנוגעת לנטיותי המיניות. מה לעשות... ככה העולם, וככה גם אני. פשוט צריך ללמוד להבליג. קטנטנות לנצח ולעולם אל תשמעו את הגרסה החיה של עולה עולה בבית זכוכית!

amit dekel

New member
גאה אבל סטרייט...

שלום לירון. כמוך אני סטרייט גאה ומכור לאירוויזיון,נוסע כל שנה לתחרות,אוסף חומרים מכל השנים וכיוצא בזה. אני חבר במועדון מעריצי האירוויזיון,שם אני הסטרייט היחיד,עובדה שלא משפיעה על חברותי במועדון בעיני ונראה לי שגם בעיני האחרים. איני יכול להגיד שאני לא מבין אותך,כשאני יוצא עם מישהי אני מיד צריך להתנצל שאני מה לעשות EUROVISION FREAK,אבל אחי היקר,הייה גאה במי שאתה כפי שאני גאה עם תחביבי היקר שלא יסולא בפז... חזק ואמץ עמית

AMIT_AE

New member
איזה שטויות הארוויזיון זו תחרות יפה

איזה שטות גם אני חובב אירוויזיון ואני גבר ואני סטרייט מה זה השטויות האלה מה אנחנו במאה שעברה???

למעלה