דיון: שיתופי הפעולה של ביונסה.

HanAn189

New member
דיון: שיתופי הפעולה של ביונסה.

בהמשך לפינת הראש בראש שנפתחה השבוע והשוותה בין שני שיתופי פעולה של ביונסה, החיבור החדש עם מארי ג'יי בלייג', וההופעה של ביונסה באלבום החדש של ג'ייזי וקנייה, חשבתי לעשות "שבתרבות" בפורום
עד היום B שיתפה פעולה עם רבים, ארחה אמנים באלבום שלה וגם הוזמנה לתרום את קולה יחד עם אמנים רבים. זכינו לשמוע את ביונסה יחד עם: ג'סטין טימברלייק, מיסי אליוט, שאקירה, אשר, ליל ויין, אלישיה קיז, שון פול, סלים ט'אג, אנדרה 3000, ג'יי קול, לות'ר ואנדרוס, אלחנדרו פרננדז, ביג בוי, סליפי בראון, פי דידי, אמיל, 50 סנט וכמו שהזכרתי לעיל, ליידי גאגא, קנייה ווסט, מארי ג'יי בלייג' וכמובן עם בעלה הראפר ג'יי זי. (אם שכחתי מישהו תזכירו לי בבקשה מי
) רשימה נכבדת של אמנים, רבים מהם ראפרים, רשימה לא מבוטלת של אושיות שיצרו עם ביונסה מוזיקה. אבל, עם שלל המוזיקאים בעולם, עם מי הייתם רוצים שביונסה תשתף פעולה בעתיד
את מי ביונסה לא צריכה לפספס, או להפך, מי צריך לדעתכם "לרצות" להצטרף לביונסה לשיר משותף? איזו זמרת או זמר, להקה או אולי אפילו דיג'יי הייתם רוצים שיופיעו באלבומים העתידיים של ביונסה?
מוזמנים לכתוב את דעתכם! בתקווה שנשמע עוד שיתופי פעולה טובים

asaf105

New member
אחלה של דיון!

לדעתי ריהאנה זה מציאה ממש טובה לשיתוף פעולה עם ביונסה שתי זמרות R&B עם קול כל כך דומיננטי וכל כך מדהים, עם כל כך הרבה כישרון ולדעתי גם שיתוף פעולה עם טימבלנד יכול להיות נחמד

RTur

New member
רעיון מצויין!

מאריה. ממש בא לי. זאת תהיה אירגזמה ווקאלית מבחינתי.

Jottamme 20

New member
מצטרף לזה שמעליי

מבחינתי דואט עם מאריה קארי יהיה משהו מטורף. בעיניי שתי הווקאליסטיות הכי טובות שיש וכל אחת מהן מדהימה בנפרד, אז ביחד בכלל

Music Man XD

New member
שאלה מצויינת!

אני מנסה לחשוב עכשיו על שמות מעניינים. - נתחיל עם כריסטינה. אין לי סיבה מיוחדת, אני פשוט אוהב את שתיהן וזה יכול להיות נחמד. - הייתי רוצה שתעבוד עוד עם דיפלו, שיתוף הפעולה הזה מדהים לדעתי. - הייתי רוצה שתעבוד עם מארק רונסון, זה יכול להיות גדול! - סנטיגולד, אחת הזמרות האהובות עליי. - שיתופי פעולה נוספים עם קאנייה ווסט (הפקות וגם שירים). - שיתופי פעולה נוספים עם ג'יי-זי. - הייתי רוצה שתעבוד עם המפיק Salaam Remi. הם שידוך מעולה לדעתי. - שיר שלה ושל ניקי מינאג' יכול להיות מעולה. זה כל מה שחשבתי עליו עד עכשיו

Harel1444

New member
עם כריסטינה אגילרה.

שתי דיוות גדולות מהחיים עם קול ענק,מה יכול להיות יותר טוב מזה

HanAn189

New member
אני מציע:

קודם כל בראש ובראשונה, עם סולנג' נואלס, האחות
אני אוהב אותה מאוד מאוד מאוד, התפוח לא נפל רחוק מאח שלו
היא מוכשרת, הקול שלה נפלא, האלבום האחרון שלה מ-2008 קטלני, לא מצאתי בו רצועה חלשה אחת
אלבום שעושה כיף על הלב עם המון תחכום
הייתי רוצה שסולנג' תוציא כבר אלבום חדש ותשתף את ביונסה או שביונסה תיצור איתה כי הן יכולות להיות מעולות פשוט! הן עושות מוזיקה די שונה, סולנג' אוהבת נגיעות סול ופופ קטן ומתקתק וביונסה אוהבת מוזיקה גדולה מהחיים. האחיות לבית נואלס חייבות לי שיר! חוץ ממנה, יהיה נחמד אם ביונסה תשיר עם זמרות עם קול גדול כמוה, איזו בלדה יפה ולא קיטשית: מאריה קארי המשגעת, כריסטינה שתלמדת ביונסה שגם שירה נעימה ומלטפת היא יפה, ג'ניפר האדסון (בלי להגזים בצעקות, אבל שיהיה שחור כמו ששתיהן תותחיות בשירה הזו), אלכסנדרה בורק. כמו נדב, אני חייב ראפ של ניקי מינאג'! אני חושב שהיא הראפרית הכי טובה שיש כיום, אני מת עליה
בא לי גם שיר עם קלי קלארקסון, יכול להיות מעניין. הן יכולות לעשות איזה קאבר מצידי, משהו עם המון גרוב, כי לקלי יש את זה כל כך. ולבסוף להמשיך לשיר עם הבעל ועם הסנדק קנייה

asaf105

New member
מעניין אותי איך הגעתי לקלי קלארקסון

נשמע לי קצת מוזר שילוב של קלי קלארקסון וביונסה אין איזה חיבור ביניהם בז'אנר קלי יותר בסגנון רוקפופ או בלדת רוק וביונסה יותר R&B ופופ קליל גם אין איזה חיבור בקול של שתיהן

Confide In Omer

New member
לגבי כריסטינה אגילרה

התפקששה שם המילה, התכוונת שכריסטינה תלמד מביונסה שגם שירה נעימה ומלטפת היא יפה, או שביונסה תלמד מכריסטינה?

Confide In Omer

New member
יוו, אני ממש לא מסכים

אני ממש לא אוהב את כריסטינה בהופעות כי היא תמיד צועקת ואובר שרה... ביונסה לפעמים צועקת מדי, אבל זה כלום לעומת כריסטינה

HanAn189

New member
כן,

אבל ביונסה רוב הזמן אוהבת לפתוח את הגרון, ובשירים מרגשים היא חושבת שככל שהיא תצעק יותר היא תרגש יותר ולי אישית זה צורם ולא נוגע בכלל. להפך, כשביונסה שרה בשקט אני נמס. אין לי בעיה שביונסה תתכרע בשירים עם פחות אמוציות. נכון, כריסטינה גם אוהבת להתכרע, אבל כשהיא שקטה היא מדהימה. לכן אני רוצה מהן איזה שיר דיוותי רגוע וערב לאוזן ולא קרב קולות בו כל אחת ממנסה לשיר חזק יותר.

Music Man XD

New member
יש לה כמה שקטים מדהימים כמו

All I Need ו-Save Me From Myself. שני שירים כל כך מרגשים והיא שרה בהם בשקט, כמו שיר ערש ממש.

ג'נט ג'קסון.

אשמח עם ביונסה תשתף פעולה עם ג'נט ג'קסון. שתיהן נחשבות לדיוות שחורות ובולטות בארה"ב. ג'נט שימשה ועודנה משמשת השארה רבה לביונסה, יהיה מעניין לראות אותן על אותה במה עם שיר אפ-טמפו. ביונסה לקחה חלק בתוכנית המחווה ש-MTV הקדישו לג'נט לפני עשור: Let's wait awhile - Destiny's Child http://www.youtube.com/watch?v=zOuq3ceCW8E

למעלה