דיון
מה אתם חושבים על המוזיקה של היום?

NoName109

New member
דיון ../images/Emo32.gif מה אתם חושבים על המוזיקה של היום?

כן,זה לא דיון שקשור ישירות לאדם,למרות שהוא זמר אז הוא כנראה יכלל בו :) פשוט ראיתי את ההודעה על סגירת הפורום,אז צריך להפעיל קצת לא?:) מה אתם חושבים על המוזיקה של היום,המוזיקה שאנחנו שומעים ברדיו בלופים,מה ששולט באמטיוי? הלהיטים,הם סתמיים,הם ישארו כאן? מה אתם חושבים על הזמרים של היום,על הצורה שבה מופיעים,על איך שכל העסק הולך תחפרו,כי לדעתי המצב למטה.. צורם לי מחדש בכל פעם שאני שומעת שליידי גאגא היא הזמרת של הדור הזה, כשהטקסטים שלה כאלה משוחזרים,כנ"ל ללחנים כשיש זמרת מדהימה עם קול פי מיליון משלה כמו ג'סי ג'יי,שהטקסטים שלה באמת מיוחדים,והיא מקבלת פחות מקום מעצבן אותי גם לדעת שזמרת כמו קייטי פרי נחרשת באמטיוי,כשבלייב היא נשמעת כמו עוף דרוס בשיקום, ואדם,שהוא חתיכת וואו של זמר,מגיח פה ושם עם WWFM ולא מקבל מספיק קרדיט.. יאללה תחפרו צריך להפעיל את הפורום!!:)

RacheLambert

New member
המוזיקה שעושים היום היא ../images/Emo93.gif ../images/Emo12.gif

את ליידי גאגא אני אוהבת כי היא תאטרלית, ולא דופקת חשבון והמוזיקה שלה בהתאם.. הטקסטים לא מבריקים אבל הם יותר טובים מכל דבר אחר שיש ואני חושבת שהעיקר אצלה זה לשמח ולעשות מוזיקה מקפיצה ומלאת חיים ככה שהטקסט לא ממש משנה אצלה. האלבום החדש שלה מצויין!!! בעיקר scheibe, hair, the edge of glory וamericano.. מאוד קשה לי לומר איזה שירים טובים יש במצעדים... את ג'סי ג'יי אני מחבבת, יש לה כמה שירים טובים וקול נהדר אבל דאט'ס איט בערך. כל השירים שאני אוהבת והבאמת איכותיים לא מקבלים מקום ולא מספיק מוערכים

RacheLambert

New member
אני מתכוונת שהם שירים שלא מוכרים מספיק

ולא מגיעים למקומות כל כך גבוהים במצעדים.. ובלא מוערכים אני גם מתכוונת לזה שהתקשורת לא מספיק מתייחסת ומעדיפה את הטראש

t r e c o o l

New member
המוזיקה של היום

היא מוזיקה של כאן ועכשיו. כל עוד אותו אומן עושה מוזיקה לא יותר מדי מתוחכמת, מוכרת, כי אין כוח להיפתח לתחומים אחרים מלבד מה שמראים ב mtv,בטוחה עם ליריקה שתתאים בעיקר לקהל היעד שקונה את האלבומים, שזה 14-18, על אהבה, אהבה אהבה ושברון לב. האמן כמובן חייב להיות משוגע/ נראה טוב +++ וללבוש כמה שפחות. והדבר הכי חושב הוא כמובן: הקליפים. הם צרכים להיות צבעונים מטורפים עם נגיעות של פורנו. ו-אבל הכי טוב, ברגע שמתפרסם אומן יותר. יותר פופולרי יותר יפה וכו'.. שוכחים בקלות את מה ששמעו לפני. אבל זה לא אומר שאין במה לאומנים טובים באמת, אולי הם לא יהיו במיינסטרים וישמיעו אותם ברדיו/טלוויזיה אבל כן יהיה להם קהל. אגב דוגמה יוצאת דופן היא אדל. שלמרות הכל מצליחה בגדול

RacheLambert

New member
אדלהיא מבין האמנים המצליחים היחידים שאפשר

לקרוא להם איכותיים.

t r e c o o l

New member
אגב. נצל"ש ../images/Emo58.gif

כתבתי הודעה מקודם שנמחקה אז..בטח תפוז הם בין קהל המעריצים שלה..
הילי עפה מאידול!! איזה אושר!!! ווווייייי הווו!! כ"כ כ"כ לא אהבתי אותה
לא אומרת שאלו שנותרו היו יותר טובים, אבל אותה לא אהבתי ממש!:-{ כמובן שהגמר האידיאלי היה קייסי ופול
או ג'ימס ופול
אבל זה אידול. אני רגילה

RacheLambert

New member
זה גמר של נאשוויל סטאר ../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

(ריאליטי שהיה פעם וחיפש את כוכב הקנטרי הבא) ועוד חשבתי שהגמר של שנה שעברה היה משעמם וצפוי.. התחלתי לחבב את היילי בשבועות האחרונים כי לורן וסקוטי נשמעים תמיד אותו הדבר ואני יכולה להשוות אותם לזמרים אחרים. אני אעדיף שלורן תקח, לפחות יש לה עוצמה. אני מאמינה שייתנו לג׳יימס לשיר אירוסמית =\ טוב שיש את the voice

גמר משעמם...קנטרי..וחשבתי שהעונה תהיה

פחות רדומה מהקודמת אבל זה כבר לא ישקרה,איך הכל התהפך....נו טוב....אין כמו 8

MIDNIGHT SKY

New member
במוזיקה של היום

כל פעם צץ מישהו חדש,עם איזה שיר שכעבור שבוע נמצא במקום ה1 ואח''כ לאף אחד לא אכפת ממנו כי עוד מישהו צץ. עכשיו כמעט בכל שיר צריך שיהיו דברים הקשורים לאלכוהול וסקס,קאשה. ושירים שפשוט נשמעים אותו הדבר,כמו ליידי גאגא שלמשל האלבום החדש לדעתי נשמע רע.הוא משעמם וחופר. פעם אהבתי אותה. ויש את השטות הזאת שכל ילדי הדיסני/ניקולודין/וואטאבר הופכים לזמרים! מיילי,דמי לובטו,סלינה גומז,מירנדה קוסגרוב..זה שיש לך תוכנית טלוויזיה לא אומר שאתה מדונה. יש כל כך הרבה אמנים לא מוערכים שכל כך מגיע להם להיות בטופ אבל המוזיקה היא לא כזאת שמתאימה למועדונים,ריקודים וכל זה..כמו אנדרו בל. טוב כתבתי מלא שטויות.חפרתי.פיס.

RacheLambert

New member
אה יופי.הקפצתי בשביל לשאול איך אתן עם לטינית?

מוזיקה לטינית. טוב אני מאוהבת בשפה הזאת מגיל 7 מכל הטלובלות כמובן עד גיל 16 הייתי צופה בטלנובלות ואני מתה על שירים בבספרדית, אני שומעת המוןן אבל אני צריכה המלצות לדברים חדשים, יש לכן?

למעלה