דיוני סדרות #132

didalf

Well-known member
המפקדת פרק 3X10 סוף הסדרה.

וואי במשך חצי פרק ניסיתי להזכיר מה הסיטואציה הזאת של שני צדדים הזכירה לי.
ואז לקראת הסוף כשכולם עברו צדדים הבנתי - הסרט הלהקה. זה בול ככה:-D ובסוף בשניהם האחרונה שנשארה זאת נועה.
חיכיתי ש1. ימחאו לה כפיים מתריסות. 2. יוגב יצעק "כולה לבן!!!":-D

וואי יוגב הזה איזה שמנמן איך הוא בגד בגלל האוכל:-D
וציר הרשע התפרק:-0 מי ידע שלרוסלנה יש עקרונות מעבר לבורקס:-0 מרשים למדי.
אבל משהו שלא הבנתי זה שהיא אמרה שהיא לא רוצה ללכת איפה שהמטרידן המגעיל ההוא, אבל הוא הגיע הרבה אחרי שהחברות שלה הלכו.

האמת לאדעת אם הייתי מוכנה להסתכן ככה וללכת לפאקינג כלא בשביל מרד של מישהו אחר. אני חלשה מידי. וגם מתה מפחד מסמכות הייתי מפחדת מהמבסית. מצד שני זה גם לחץ חברתי רציני מה שהלך שם.

אהבתי את הקטע שנועה שאלה את טולי אם היא יכלה להיות מ"פ טובה וטולי לא יכלה לשקר לה.

אה יוגב כפיר סופסוף השלים עם תפקידו כס'. והצליח לתחמן את ניקול הנחשושה. עדיין ממשיכה לבחוש זאתי. אבל יפה יוגב כפיר כל הכבוד:-D

אהבתי גם שאביב קצת גידלה עמוד שדרה וכעסה על נועה.
יאו אלוהים נועה די כבר לדבר על המערכת תביני מה עשית לא בסדר|פנים|

בסוף המב"סית יצאה נבל על הא? היה נורא מוזר לראות אותה על ב'.
טוב אם הסגנית שלך זאת חגו ברור שאת נבל חחח. ואפילו חגו יצאה נגדה בסוף.

התאבסתי שלא ראינו מה קרה לכולם אחרי המרד שלהם. רק ראינו שנועה השתחררה סופסוף.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ספוילר: המפקדת - פרק 3X10 ואחרון
אה עברתי לשרשור החדש תעבירי את עצמך גם.
בפרק הקודם ההקבלה בין חגו ונועה נרמזה בעדינות, אבל עכשיו זה כבר מפורש לגמרי, כשהן מוצאות את עצמן יחד בצד של המב"סית ומאותה סיבה בדיוק: הבטחה לקורס שכל אחת מהן רוצה.
מעניין. שוב לא חשבתי על זה.

סחתיין לכפיר שהפעם לא רק לא נפל בפח של ניקול, אלא אפילו הצליח לעבוד עליה :-D
כן:-D
כולם מתפתים למזנון האסייתי של חגו.
כפיר מנסה להתחרות: פתחתי פה עוד קופסת טונה! :-D
:-D
ויוגב מת לאכול אז ממציא לעצמו תירוץ של "אני אהיה סוכן כפול" :-D
חחחח שמנדריק:-D

קצת מוזר לי איך ויסלר הפכה לחברה של צליל ברגע שהיא הבינה שיש לה שברי מאמץ.
אני גם לא. אולי כי זה ממש כואב והיא מרחמת עליה?

אהבתי את שני ההעמדות של ה-face-off בהתחלה בין טולי ונועה, ואח"כ טולי והמב"סית.
כן ההעמדות היו ממש יפות. וגם הראו קודם את החיילי צעצוע באותן עמדות זה היה מעבר מגניב.

איך המב"סית עדיין כל הזמן חושבת שזה הכל בן-צור שמנסה להפיל אותה :-D הרסה אותי עם זה.
וואי היא דפוקה לגמרי היא חייבת לראות מעבר לזה.

אהבתי איך שצליל והאחרות חזרו לצד של טולי אחרי שכבר אכלו מהמזנון של חגו, הרגיש לי קצת לא פייר :-D
תכלס:-D
איזה שיחה חמודה של אביב ונועה באוהל מרפאה! |לב|
הזכירה לי קצת את מוניקה וצ'אנדלר welcome to an adult relationship
כןן גם לי זה הזכיר!

עוד רגע מקסים זה טולי מחזיקה את היד של נועה, לחזק אותה בהחלטה שהיתה עבורה יותר קשה מכולם שם.
כן
טולי מבינה את הקושי שלה ולא שומרת לה טינה (בסופו של דבר טולי היא זאת שגררה אותה מחדש לאמביציה של להתקדם בקצונה אחרי שנועה כבר ויתרה).
נכון. יפה.
תכלס באמת חשבתי שזה לא פייר מצד טולי לגרור את נועה חזרה לזה רק כדי לדפוק הכל בסוף.
ובסוף (אחרי כמה שבועות בכלא ועוד כמה חודשים בשירות), נועה משחררת את עצמה מצה"ל ואת צה"ל ממנה, ומבינה (נראה לי) שזה הדבר הנכון עבורה.
הללויה.

Lhuna3

Well-known member
טוב, לא ראיתי בזמן שיש עוד שרשור. אולי אני אעתיק אח"כ.

וואי במשך חצי פרק ניסיתי להזכיר מה הסיטואציה הזאת של שני צדדים הזכירה לי.

ואז לקראת הסוף כשכולם עברו צדדים הבנתי - הסרט הלהקה. זה בול ככה:-D ובסוף בשניהם האחרונה שנשארה זאת נועה.
יואו נכון!! לא חשבתי על זה, מגניב.
וואי יוגב הזה איזה שמנמן איך הוא בגד בגלל האוכל:-D
:-D
וציר הרשע התפרק:-0 מי ידע שלרוסלנה יש עקרונות מעבר לבורקס:-0 מרשים למדי.
אבל משהו שלא הבנתי זה שהיא אמרה שהיא לא רוצה ללכת איפה שהמטרידן המגעיל ההוא, אבל הוא הגיע הרבה אחרי שהחברות שלה הלכו.
אמממ וואלה, זה באמת נראה ככה.
האמת לאדעת אם הייתי מוכנה להסתכן ככה וללכת לפאקינג כלא בשביל מרד של מישהו אחר. אני חלשה מידי. וגם מתה מפחד מסמכות הייתי מפחדת מהמבסית. מצד שני זה גם לחץ חברתי רציני מה שהלך שם.
כן, אני גם בטח הייתי מפחדת למרוד, אבל בסוף נכנעת כשזה כולם.
אהבתי את הקטע שנועה שאלה את טולי אם היא יכלה להיות מ"פ טובה וטולי לא יכלה לשקר לה.
|כן| כן.... וגם שנראה שנועה הבינה וקיבלה את התשובה.
אה יוגב סופסוף השלים עם תפקידו כס'. והצליח לתחמן את ניקול הנחשושה. עדיין ממשיכה לבחוש זאתי. אבל יפה יוגב כל הכבוד:-D
התכוונת לכפיר, אבל כן חחחחח
התאבסתי שלא ראינו מה קרה לכולם אחרי המרד שלהם. רק ראינו שנועה השתחררה סופסוף.
נכון, היה נחמד לראות גם את כל השאר.

didalf

Well-known member
כן, אני גם בטח הייתי מפחדת למרוד, אבל בסוף נכנעת כשזה כולם.
כן כנראה הייתי מהאחרונים לעבור חחחחח
אבל פאק כלא זה מפחיד. אפילו שבועיים בכלא צבאי זה מפחיד לי ממש.
מה שמזכיר לי, בייסקילי כולם בסצנה הזאת:
תחרות או כלא? כלא.

|כן| כן.... וגם שנראה שנועה הבינה וקיבלה את התשובה.
הגיע הזמן.
התכוונת לכפיר, אבל כן חחחחח
אה וופסי:-D

dilly snake

Active member
מגיעה לבית חולים כלה עם מלא דם על השמלה שלה והצוות צריך לגלות מה לא בסדר איתה. במקביל רוצים להעביר את ג'ון דו להוספיס/מקום לטווח ארוך וצריך למצוא דרך להשאיר אותו בבית חולים.

וולף לוקח סמים ודיינה הולכת איתו לגלות מה קרה לחתן. כמובן שזה מלווה בסצנה שהוא רוקד וכמעט דופק מכות למישהו שמטריד מינית אותה. הם מוצאים את החתן ומאיזה שהיא סיבה קוראים לניקולס שכועס על וולף שלוקח סמים ליד המתמחים שלו(חשבתי שזה זמן טוב לחמם את היחסים בין שניהם, אבל לא).

מצילים את החתן והם מגלים שלכלה יש איזה מחלה שהתפרצה בגלל הדיאטה שהיא עשתה והסמים והלחץ . ואז החתן מת מסיבוכים.

אגב, לא ברור מה הטיפול או ההסתגלות של הכלה חוץ מזה שקרול(?) ו-וולף הבטיחו לה שהם ימשיכו לטפל בה למרות שהיא הולכת לכלא.

בזמן הזה אריקה וג'ייקוב מחפשים דרך לעזור לג'ון דו להישאר. כמובן שאריקה עושה את כל העבודה ואז גם תופסת את ג'ייקוב בארון מתמזמז עם אחת האחיות והוא טוען שהיא מלקקת לוולף. ואז הוא מנסה להיות נחמד ונראה לי אריקה סולחת לו ואז הם לוקחים את ג'ון דו לראות את הזריחה ואריקה חושבת שג'ייקוב נוגע בה אבל זו הבוהן של ג'ון דו שזזה. בהתחלה וולף חושב שזה כלום אבל אז הוא מבין שג'ון דו לא בקומה אלא יש לו מצב אחר, אז עכשיו הוא יכול להישאר. ואני חושבת שהעניינים בין אריקה לג'ייקוב יתחילו גם כן להיות רומנטיים.

וולף שוב נזכר באבא שלו ובגירושים של ההורים שלו ו-וולף אומר שהוא לא יסלח לעצמו על זה שהוא בחר באימא שלו על פני אבא שלו. אני מניחה שלאבא היה דיכאון ואולי הוא פגע בעצמו או שזה החריף אחרי הגירושים. מצד שני האבא היה בברור לא יציב ונראה לי עדיף לוולף להיות עם אימא שלו(שלא הייתה בכלל הפרק).

וגם יש את הדרמה המשפחתית של קרול שלא הייתה מעניינת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Brilliant Minds

מגיעה לבית חולים כלה עם מלא דם על השמלה שלה והצוות צריך לגלות מה לא בסדר איתה.
שמלת החתונה שלה נהרסה
במקביל רוצים להעביר את ג'ון דו להוספיס/מקום לטווח ארוך וצריך למצוא דרך להשאיר אותו בבית חולים.
לא ג'ון!!!!
וולף לוקח סמים ודיינה הולכת איתו לגלות מה קרה לחתן. כמובן שזה מלווה בסצנה שהוא רוקד וכמעט דופק מכות למישהו שמטריד מינית אותה. הם מוצאים את החתן ומאיזה שהיא סיבה קוראים לניקולס שכועס על וולף שלוקח סמים ליד המתמחים שלו(חשבתי שזה זמן טוב לחמם את היחסים בין שניהם, אבל לא).
כי ניקולס הוא המנתח שצריך לנתח את הבעל.
כלומר אומנם הוא מנתח מוח, אבל זה בית חולים עני אז יש להם רק מנתח אחד כנראה.
וצריך להיות לפחות רמיזה למשהו בינהם לפני כריסמס כי אחרת אני... כנראה אמשיך לראות בכל זאת כי אני דווקא די נהנה.
מצילים את החתן והם מגלים שלכלה יש איזה מחלה שהתפרצה בגלל הדיאטה שהיא עשתה והסמים והלחץ . ואז החתן מת מסיבוכים.

אגב, לא ברור מה הטיפול או ההסתגלות של הכלה חוץ מזה שקרול(?) ו-וולף הבטיחו לה שהם ימשיכו לטפל בה למרות שהיא הולכת לכלא.
כן היה יחסית לא ברור מה העניין עם המשך הטיפול בה. כי אמרו שהם ימשיכו לטפל בה, אבל מה זה בעצם אומר חוץ מלדאוג שהיא לא תעשה שוב דיאטה רצחנית + סמים?
אבל כן המשיכו עם הקו המנחה של זה שבסוף הפרק היא לא מרופאת אלא יש המשך טיפול.
ובהחלט הפתיעו אותי עם זה שהבעל מת בסוף והיא הולכת לכלא.
האמת שאני לא בטוח מה בדיוק אמור לקרות כי יש לה טיעון טוב בבית משפט לכך שהיה לה התקף פסיכוטי שהגיוני שלא יחזור.

[האמת שזה מתקשר לחיים האמיתיים שלי באופן הזוי כי לאחרונה מישהו מהעבודה שלי דקר קרובת משפחה שלו בהתקף פסיכוטי והבנתי שמבחינת שנים זה לא משנה, רק מבחינת זה שהוא יהיה במחלקה משפטית של בית חולים פסיכיאטרי במקום בית כלא רגיל]
בזמן הזה אריקה וג'ייקוב מחפשים דרך לעזור לג'ון דו להישאר. כמובן שאריקה עושה את כל העבודה ואז גם תופסת את ג'ייקוב בארון מתמזמז עם אחת האחיות והוא טוען שהיא מלקקת לוולף. ואז הוא מנסה להיות נחמד ונראה לי אריקה סולחת לו ואז הם לוקחים את ג'ון דו לראות את הזריחה ואריקה חושבת שג'ייקוב נוגע בה אבל זו הבוהן של ג'ון דו שזזה. בהתחלה וולף חושב שזה כלום אבל אז הוא מבין שג'ון דו לא בקומה אלא יש לו מצב אחר, אז עכשיו הוא יכול להישאר. ואני חושבת שהעניינים בין אריקה לג'ייקוב יתחילו גם כן להיות רומנטיים.
חשבתי בהתחלה שאולי הוא הולך להתחיל עם העובדת הסוציאלית של בית החולים כדי לנסות לשכנע אותה שתשאיר את ג'ון דו עוד כמה ימים. אם כי זה לחלוטין היה מעצבן אם זה היה הרעיון.
באופן כללי הבחור הזה מעצבן וגם עם זה שהוא בסוף השלים ועשה ג'סטה שהוא גילח את ג'ון דו, הוא עדיין הכי מעצבן מבית המתמחים. אין לי כוח לשום סיפור איתו כרגע. (יש לי גם ניחוש שנגלה שבעצם הוא הפסיק פוטבול לא כי הוא נפצע אלא שיקר לגבי זה כי הוא באמת רצה להיות רופא אבל הוא עדיין משקר לגבי זה בשביל מוניטין ואני לא אוהב את זה)
העיקר שג'ון דו נשאר בסוף. אם כי זה היה החלק הכי צפוי.
וולף שוב נזכר באבא שלו ובגירושים של ההורים שלו ו-וולף אומר שהוא לא יסלח לעצמו על זה שהוא בחר באימא שלו על פני אבא שלו. אני מניחה שלאבא היה דיכאון ואולי הוא פגע בעצמו או שזה החריף אחרי הגירושים. מצד שני האבא היה בברור לא יציב ונראה לי עדיף לוולף להיות עם אימא שלו(שלא הייתה בכלל הפרק).
הצחיק אותי שאומרים שאחד מתופעות הלוואי של הסמים שהוא לקח הם פלאשבקים. ואז היה ברור שאנחנו הולכים לעבור לפלאשבק.
מה שגורם לי לתהות האם בכל הפעמים האחרות בסדרה שיש פלאשבקים זה כי הוא לוקח סמים? והאם כל הפלאשבקים בכל הסדרות נגרמות על ידי סמים? :p
אני גם מנחש שהאבא פגע בעצמו אחרי שאוליבר בחר להשאר לגור עם אמא שלו ולכן הוא מאשים את עצמו. וזה קלאסי מצב שבו ברור שהוא לא צריך להאשים את עצמו וברור למה הוא לא יכול שלא להאשים את עצמו.
וגם יש את הדרמה המשפחתית של קרול שלא הייתה מעניינת.
באמת? זה ממש ממש לא עניין אותי ולא הבנתי למה הכניסו לנו את זה עד שבסוף זה התקשר אל העבר של וולף.
*אוקי, טוב שעברתי על זה שוב כי בקריאה ראשונה פיספסתי את המילה "לא" וחשבתי שזה כן עניין אותך.

מכל המתמחים מי שקיבל הכי פחות תשומת לב הפעם זה הבחור הלבן. וחבל לי כי קיוויתי שימשיכו בקו עלילה שיש לו סינדרום ניורולוגי שגורם לו להיות אמפתי. אם כי זה כן נראה שהוא מרגיש את מה שהכלה מרגישה.

dilly snake

Active member
אז ג'סי לי סופר הוא ג'יי הולסטד ווס מיצ'ל (על הנטייה שלהם למחזר שמות יום אחד אני אעשה רנט שלם. אז עכשיו יש לנו ווס מיצ'ל בFBI IN ומיצ'ל ריפלי ב-MED) שוטר לשעבר במשטרת שיקגו לוס אנג'לס שהפך לסוכן FBI. אין הרבה הבדל בין הדמויות לא משנה כמה השחקן יטען בפועל זה אותו אלפא מן שהוא שחצן ובטוח בעצמו ובפועל הוא סתם דפוק שרוצה שאימא שלו תאהב אותו(נראה לי למיצ'ל יש קצת בעיה עם סמכות שלג'יי ילד-טוב-DC שהיה בצבא לא הייתה).

השותף שלו נורה במהלך מרדף אחרי בחורים רעים והוא דיי נוסע על דעת עצמו לבודפשט, יש לו עבר עם וו(VO באנגלית) היא הייתה תחת אחריותו אחרי שהיא סיימה את האקדמייה ולא הכל הלך שם ממש חלק בניהם.

הוא מתחיל ברגל שמאל עם סמית'י.

הם מחפשים חשודים בלה בלה בלה, השותף שלו מת מסיבוכים של ניתוח תופסים את הבחור הרע וזהו.

הסוכן שפיקד על הצוות עד עכשיו לא משהו(בזמן התיק הוא היה בטעימות יין בספרד, מה שאומר שהפרק היה צריך לבוא עם אזהרת טריגר) אז וו מציעה למיצ'ל להנהיג את הצוות. הוא שואל למה היא לא יכולה לעשות את זה והיא לא מנוסה/בדרגה גבוהה מספיק כדי להיות ראש צוות, אבל הוא כן.

ונפרד מהחברה שלו(טכנית היא ממנו, היא עושה לו שיחת זה לא אתה זה אני).

dory30

Well-known member
ניתוח שלי לגבי המפקדת: קצת פחות ברמה הטלנובלה (שאני חייב להודות שקיימת, אבל אותי היא פחות מעניינת) ויותר ברמת ההקבלה למציאות. מרבית הטקסטים נכתבו לפני 7.10, אבל הם רלבנטיים פי כמה. למשל, הסיפור של מקומן של נשים בצבא או האטימות של המפקדים מלמעלה. טוב שטולי מרדה (אף שאתה מצפה שקצינה שאפתנית תנסה לשנות את המערכת מבפנים), אבל הבעיה היא שהכל רקוב והמב"סית היא סמל של הריקבון. כולם הבינו שאם הם נשארים איתה הם מוכרים את נפשם לשטן ולכן ערקו ולו במחיר של כלא. הסיום עם הסצינה של נועה על אזרחי ורואה מחזור טירוניות חדשה חמוץ- מתוק:

חמוץ, כי למעשה העולם כמנהגו נוהג והמערכת הצבאית נשארת כפי שהיא, עם המב"סית או עם תואמת שלה (ושל יתר המפקדות)
מתוק, כי היא כבר לא שם. כסוציומטית או אספרגרית, אכפת לה פחות מרגשות של אחרים וכאן זה עובד לטובתה.

נערך לאחרונה ב:

dilly snake

Active member
אז איך?
וצריך להיות לפחות רמיזה למשהו בינהם לפני כריסמס כי אחרת אני... כנראה אמשיך לראות בכל זאת כי אני דווקא די נהנה.
אני חושבת שזה קלאסי למשוך את זה לכריסטמס. גם היה את הקטע שהם דיברו על איזה שהם מקרים דומים שהם עבדו עליהם ושניהם איבדו את המטופלים והם היו פגיעים ו...(אני קוראת יותר מידי בסיטואציה?).
ובהחלט הפתיעו אותי עם זה שהבעל מת בסוף והיא הולכת לכלא.
האמת שאני לא בטוח מה בדיוק אמור לקרות כי יש לה טיעון טוב בבית משפט לכך שהיה לה התקף פסיכוטי שהגיוני שלא יחזור.
זה הגיוני, כי התפקיד של המשטרה הוא רק לעצור אנשים ולהמליץ על הגשה של כתבי אישום, אז היו צריכים לעצור אותה. אחר כך זה תלוי בDA אם להגיש כתב אישום ובמה להאשים אותה. אני מניחה שעם ההמלצות של וולף וקרול זה יכול להביא לעסקת טיעון או אישום פחות יותר(כי רצח זה לא, זו איזו דרגה של הריגה. היא הייתה על סמים+המחלה שלה אז זה לא היה בכוונה תחילה).
י אמרו שהם ימשיכו לטפל בה, אבל מה זה בעצם אומר חוץ מלדאוג שהיא לא תעשה שוב דיאטה רצחנית + סמים?
אבל כן המשיכו עם הקו המנחה של זה שבסוף הפרק היא לא מרופאת אלא יש המשך טיפול.
אולי בקטע הנפשי? או הכוונה שהם באמת יעזרו לה במשפט(ואולי היא צריכה לקבל איזה שהוא טיפול למחלה שלה?).
(יש לי גם ניחוש שנגלה שבעצם הוא הפסיק פוטבול לא כי הוא נפצע אלא שיקר לגבי זה כי הוא באמת רצה להיות רופא אבל הוא עדיין משקר לגבי זה בשביל מוניטין ואני לא אוהב את זה)
יש לי ניחוש שהוא יהפוך להיות מטופל יום אחד. בכל מקרה מסכימה שהוא הכי פחות מעניין מה-4.
אני גם מנחש שהאבא פגע בעצמו אחרי שאוליבר בחר להשאר לגור עם אמא שלו ולכן הוא מאשים את עצמו. וזה קלאסי מצב שבו ברור שהוא לא צריך להאשים את עצמו וברור למה הוא לא יכול שלא להאשים את עצמו.
האבא היה דפוק עוד לפני, ותמיד היה הטיעון שלא בטוח בכלל שזה אחראי לתת לנער בגילו לגור עם מבוגר לא יציב(למרות ש16 זה כמעט בוגר, אבל עדיין ילד בן 16 לא צריך לטפל בהורה עם מחלת נפש).

Lhuna3

Well-known member
כצפוי זה היה פרק על איך הגיע טין בילי מקסימוף עד הלום, אבל האמת הוא היה הרבה יותר מוצלח משציפיתי.
ובהחלט אני לא חושבת שציפינו לעוד חגיגת בר מצווה בדיוק עכשיו :-D
רק כשאגאת'ה אמרה את זה אני הבנתי שבעצם וויליאם קפלן היה ילד אמיתי ורגיל עד התאונה, וכשהוא נהרג אז בילי נכנס לגוף שלו (לפני זה חשבתי כאילו שזה הוא היה כל הזמן ורק תחת כישוף שלא זוכר את זה, כמו האנשים בווסטוויו).
ואגאת'ה היתה כזאת מצחיקה תחת הכישוף חחחחחח
טוב בטח יהיה לכם הרבה יותר מה לכתוב.
מה שקצת מוזר לי זה שהסדרה מרגישה פתאום שהוא הדמות הראשית למרות שהיא נקראת על שם אגאת'ה.

אה, ועדיין לא ברור איפה אוברי.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כצפוי זה היה פרק על איך הגיע טין בילי מקסימוף עד הלום, אבל האמת הוא היה הרבה יותר מוצלח משציפיתי.
זה בגלל
לפעמים זה לחלוטין מרגיש כאילו העולם קורא את הפורום שלנו ומגיב בהתאם.
בהחלא לא ציפיתי שזה יפתח בבר מצווה (כולל ספר תורה גדול והקראה בעברית), אבל כן היה לי בראש בר מצווה.
כי לפני איזה שני פרקים טין אמר לאליס שהוא גם עבר הרבה לפני 3 שנים (שאם הוא בן 16 זה אומר כשהוא היה בן 13) והיה לי ברור שהוא מתכוון למשהו שקשור לוונדהויז'ן (לא ידעתי מה יהיה ההסבר למה קרה) אבל חשבתי שגם אפשר להסביר את זה בכך שהוא יהודי והיה לו בר מצווה. אם כי בשלב הזה גם לא ידענו שהוא יהודי.
אגב, בילי קפלן הוא יהודי גם בקומיקס.
אוי וזה מזכיר לי שעשו הפרדה ברורה בין השמות בילי מקסימוף לעומת וויליאם קפלן. אבל בילי זה קיצור של וויליאם. כלומר הוא פשוט תמיד בילי. והוא יכול גם פשוט לבק מההורים שלו והחבר שלו לקרוא לו בילי.
רק כשאגאת'ה אמרה את זה אני הבנתי שבעצם וויליאם קפלן היה ילד אמיתי ורגיל עד התאונה, וכשהוא נהרג אז בילי נכנס לגוף שלו (לפני זה חשבתי כאילו שזה הוא היה כל הזמן ורק תחת כישוף שלא זוכר את זה, כמו האנשים בווסטוויו).
היה לי חשד שזה הקטע רק לפני יומיים בערך כי לא עמדתי בפיתוי וראיתי טריילר לשארית העונה שיצא.
אבל פחדתי שזה ירגיש מאוד רע שהוא משתלט על גוף של ילד אחר. אבל זה הוצג יותר שוויליאם קפלן מת אז זה לא אשמתו.
אבל חשבתי שהוא אולי יחזיק את הזכרונות גם של בילי וגם של וויליאם, אבל בסוף נראה שהוא לא זכר את החיים של אף אחד מהם.
עכשיו שאני חושב על זה, זה קצת עצוב לי שהוא העמיד פנים שהוא וויליאם בפני ההורים שלו בעוד שהבן שלהם בעצם מת מרוב הבחינות. אבל גם כל הקטע של זה שהוא מעמיד פנים מהר שהכל בסדר זה כי הוא לא יכול לסבול את הכאב שלהם.
ואגאת'ה היתה כזאת מצחיקה תחת הכישוף חחחחחח
וואי זה היה קורע.
ואתמול ראיתי שוב את הפרק הראשון אז זה היה במיוחד מצחיק כי זכרתי טוב מאוד את הצד של אגתה בשיחה הזאת.
טוב בטח יהיה לכם הרבה יותר מה לכתוב.
מה שקצת מוזר לי זה שהסדרה מרגישה פתאום שהוא הדמות הראשית למרות שהיא נקראת על שם אגאת'ה.

נכון, לא ברור איפה היא. אני ממש חשבתי שנראה שהיא יוצאת ומגלה שכולן נעלמו חוץ מבילי ואז אולי תוציא אותן מהבוץ.
גם לא ברור כיצד אגתה הצליחה לצאת מהבוץ? או ליתר דיוק למה היא הצליחה אבל ליליה וג'ניפר נותרו בבוץ?
האם בילי השתמש בכוח שלו כדי לעזור לאגתה לצאת? לא בטוח כי הוא אומר שהוא בכלל לא זקוק לה.
האם הן באמת מתו ודי?
והאם הן ממש ממשיכים הלאה בשביל רק שניהם? בעצם אגתה לא יכלה לראות מה בילי עשה לליליה וג'ניפר והיא גם לא שאלה על ריו.
ידעתי שלא יעזבו את עניין הדרך והמבחנים. אבל אם זה עכשיו רק שניהם באמת אז המבחן הבא חייב להיות של בילי.

גם לא הסבירו ממש עד כמה כוח יש לבילי וממתי הוא מודע שיש לו כוח כישוף. כלומר כזה עם צבע כחול ושליטה על אנשים.
האם הכתר ההוא הופיע עליו כבר בעבר?
לא ברור גם מתי הוא בעצם נעשה מודע שהוא בילי. האם זה רק אחרי שראלף* אומר לו את השמות של הילדים של וונדה? באיזה שלב אחרי? כי לא ראינו אותו מגיע למסקנה הזאת עד שהוא אומר לאגתה שהוא בילי מקסימוף כשהיא שואלת אותו בפעם השניה.
וגם לא ברור עד כמה הוא בעצם שיקר לה.
כלומר מסתבר שהוא ידע שיש עליו סיג'יל ומה זה עושה (והוא טען שאין לו מושג). כלומר כשהוא אמר לה את שמו הוא ידע שהיא לא שומעת. והוא אמר לה שהוא רוצה כוח אבל זה לא מה שהוא רצה. והוא אמר לה שהוא מעריץ גדול שלה אבל נראה שהוא עשה עליה מחקר רק של איזה לילה אחד.

*אה כן, וקיבלנו את ראלף (אוון פיטרס) חזרה. מי שהעמיד פנים שהוא פייטרו כשהוא נשלט על ידי וונדה.

האמת שהגילוי שאולי הכי הפתיע אותי היה לא משהו כל כך גדול - זה שליליה היא זאת ששמה עליו את הסיג'יל. וזה מעניין כי ידענו שיכול להיות שמי שהניח עליו לא זוכר אבל לא חשבתי עליה בתור אופציה בכלל. ובגלל זה היא גם לא זכרה אותו. ולרגע חשבתי שהוא אולי זכר אותה ושיקר, אבל בעצם אין לו את הזכרונות של וויליאם.

חוץ מזה ראינו לרגע את אליס בתור שוטרת מיד אחרי שבילי "נולד מחדש" בגוף של וויליאם. וחשבתי שאולי נראה גם את ג'ניפר, אבל בסוף הוא רק ראה פרסומת שלה (אם כי הוא די מעריץ אותה על העור שלה)

חוץ מזה יש לו חבר וזה חמוד מאוד. ומאוד לא דיסני מצידם שנתנו להם להתנשק אז כל הכבוד. החבר גם מאוד חמוד ותומך (גם כשבילי עושה דברים מטורפים כמו להפגש עם זרים מהאינטרנט). אני מקווה שנראה אותו שוב. אם כי בטח רק ממש בסוף.

מצחיק נקודות הדמיון הקטנות.
גם כאן יש את החבר שרוצה להגיד איי לאב יו אבל מפחד. רק שהפעם זה השני. כמובן שבילי לא היה צריך לחשוש בסוף כי יש לו טלפתיה. זה כנראה היה מאוד עוזר לצ'ארלי אם גם לו הייתה את היכולת הזאת.

עוד משהו שחשבתי עליו עוד בעבר - אם בילי היה חי כל השנים האלו, אז למה הוא לא יצר קשר עם וונדה.
אז מסתבר שהוא פשוט לא זוכר את זה שהוא בילי עד שממש מזכירים לו. וזה כבר אחרי שוונדה מתה. (ואם הבנתי נכון זה לא כמו שחשבתי בעבר שהסדרה מתחילה ממש כשוונדה מתה, אלא כמה זמן לאחר מכן)
אבל מה שמפתיע זה שכנראה הוא גם לא שואף להחזיר את וונדה לחיים. אומנם הוא לא ממש אומר את זה, אבל נותן סוג של הסכמה בשתיקה כשאגתה אומרת את זה. ונראה שכל מה שאכפת לו ממנו זה להציל את טומי.
והוא אומר שהוא מרגיש שטומי גם עדיין קיים. האם זה אומר שהוא קיים כמין נשמה בלי גוף? או שגם הוא התגלגל לתוך גוף של ילד שמת באותו זמן?

בקיצור פרק ממש טוב.
אבל רציתי לראות אותו עוד עם הכתר הזה.

dilly snake

Active member
יומני היקר כאן עדי|נחש|, אני מצאתי את עצמי בסוף הפרק מדמיינת איזה ילדים מושלמים יהיו להאנה וריפלי, האם יצאתי מדעתי באופן סופי? האם זה סימן כול שהוא לפוסט טראומה או החלמה ממנה עכשיו שסינואר כבר לא איתנו? אני דורשת תשובות כנות בלבד כי אני מבועתת מעצמי כרגע.

בנוגע לשאר העניינים הבוערים יותר ופחות:
אז הרופאים ממשיכים להציק לפרוסט על זה שהוא היה כוכב נוער ואז בסוף הפרק ריפלי סוג של מסרסר בו אחרי שהם הזעיקו סוג של בטעות את DCFS .

שרון ממשיכה לפחד שהולכים להרוג אותה, בסוף איזה עובד תחזוקה שבר בטעות והיא סתם נלחצה.

ד"ר לנוקס לוקחת את המטופלת של האנה שנפטרה בשבוע בשעבר למין פאנל כזה של רופאים/אחיות כדי לתחקר אותו. וחוץ מד"ר דושבאג כולם מסכימים שזו לא אשמתה של האנה ואז ד"ר לנוקס שוב מבטיחה להאנה שמי שאשם זה הרופא שטיפל בה לפני וגם הבעל של המטופלת אומר לה שהיא הראשונה שבאמת התייחסה כמו אל בן אדם ולקחה את התלונות שלה ברצינות.

האחות ממחלקת כוויות שנהגה לפגוע עצמה(שאריות מעונה קודמת) חוזרת, הפעם למיון. מגי מגוננת מידי. צ'ארלס אומר לה להירגע ובסוף היא מצליחה להגיע למטופלת שפגעה בעצמה בכוונה ולעזור לה.

וגם הבן של ארצ'ר עוזב לפלורידה(הוא ראה מה הולך שם עם ההוריקנים? הסמים דפקו לו את המוח?).

והאנה וריפלי השלימו. אני חושבת שהם יחזרו לשכב ואז יהיו לה ילדים מושלמים יחד(וזה לא שהאנה נהיית צעירה והיא בברור רוצה ילדים. אז קדימה לשירותים/חדר מנוחה).

didalf

Well-known member
אוקי אני רק בדקה הראשונה של הפרק של אגתה אבל חשוב לי להגיד
ואתם חשבתם שצחקתי כשאמרתי בר מצווה!
אגב לגבי טין - בקטע שהוא מדבר עם האסייתית הוא אמר שגם הוא עבר דברים משמעותיים כשהוא היה בן 13. תחשבו בעצמכן למה זה משמעותי.
בר מצווה כמובן.

didalf

Well-known member
אגת'ה אול אלונג פרק 6
יאא בר מצווה לטין הקטין!
רואים אמרתי לכן בר מצווה!!
אגב לגבי טין - בקטע שהוא מדבר עם האסייתית הוא אמר שגם הוא עבר דברים משמעותיים כשהוא היה בן 13. תחשבו בעצמכן למה זה משמעותי.
בר מצווה כמובן.
איזה חמודדדד הוא עם הכיפה העברית עם המבטא שלו אני מתה על המבטא המצחיק שלהם כשהם מנסים לדבר עברית.
תוספת מעניינת ומפתיעה לדיון על יהודים במדיה:-D.
כמובן שאני עצרתי וקראתי את העברית בהפטרה שלו סתם כי אני יכולה.
מרגיש לי לא יהודי להביא מגדת עתידות דווקא לבר מצווה אבל שיהיה.

יאיי פרק על איך הגענו עד הלום.
אז ויליאם קפלן היה סתם ילד יהודי רגיל שנהרג בתאונה בדיוק כשכל הבלגן עם וונדה קרה והנשמה של בילי התשלטה עליו?
מה שקצת מבלבל אותי זה שבילי היה ילד בן 8 ככה? אז כאילו טין צריך להיות בן 13 עם מנטליות של ילד בן 8? אבל הוא נשאר בגילו.
אניוואי. צירוף מקרים או לא שבילי נחת אצל ילד בשם וויליאם כך שטכנית זה אותו שם.
אגב גם בילי האמיתי צריך להיות יהודי כי וונדה אמורה להיות הבת של מגניטו היהודי כמובן. למרות שבMCU לא.

אז המכשפה פטי (ליליה?) היא זאת שהשאירה עליו את החותם.

יאיי רואים את החבר שלו והם אפילו מתנשקים. כל הכבוד מארוול! רואים שאפשר? חמודים דווקא. הזכיר לי שוב סצנות בהרטסטופר.

והם נפגשים עם אוון פיטרס הקוקו שבטראומה מכל ענייני וונדהויז'ן אבל לפחות יש לו מידע.

היה מגניב ממש לראות את הפרק הראשון בעיניים של בילי ואיך אגת'ה סתם נראית משוגעת חחחחח.

אז הוא לא תמיד היה הבן של וונדה. והוא לא הבין את זה ממש עד לאחרונה ממש. והכוחות האלה היו כנראה התפרצות בעקבות הזעם על אליס ולא משהו שהוא ידע שיש לו והוא עדיין לא יכול לשלוט בו.

אגת'ה אמרה שיש לו ולאמא שלו סימן היכר אבל לא הבנתי מה הוא. בכל מקרה היא איכשהו שרדה ועכשיו אין סודות והם ימשיכו בדרך כי הוא רוצה למצוא את אח שלו. אווו|לב| אני מקווה שהוא ימצא. אהבתי שהיא דוקא העריכה אותו על זה שהוא שרד ומשתמש בכוחות שלו, אפילו שהוא די ניסה להרוג אותה. אבל גם קצת חבל כי אהבתי קודם כשהיא הרגישה אמהית כלפיו.

אני לא יודעת מה ציפיתי. כאילו בהחלט ציפיתי לפרק שיסביר את הסיפור שלו והוא אכן היה מוצלח, אבל לא ציפיתי שיהיה לא מוצלח.

כן:-D

אהה חח הבנתי את זה בתהחלה כבר.

דווקא מוצא חן בעיני נו אופנס לאגת'ה.

נכון? היא עדיין בבית? מה היא עושה שם? מנקה?

לפעמים זה לחלוטין מרגיש כאילו העולם קורא את הפורום שלנו ומגיב בהתאם.
לגמרי:-D

כי לפני איזה שני פרקים טין אמר לאליס שהוא גם עבר הרבה לפני 3 שנים (שאם הוא בן 16 זה אומר כשהוא היה בן 13) והיה לי ברור שהוא מתכוון למשהו שקשור לוונדהויז'ן (לא ידעתי מה יהיה ההסבר למה קרה) אבל חשבתי שגם אפשר להסביר את זה בכך שהוא יהודי והיה לו בר מצווה. אם כי בשלב הזה גם לא ידענו שהוא יהודי.
אני אמרתי!!

אגב, בילי קפלן הוא יהודי גם בקומיקס.
בקומיקס זה גם הסיפור שלו? או שהוא יהודי בתור הנכד של מגניטו? ואז מאיפה השם קפלן?
אוי וזה מזכיר לי שעשו הפרדה ברורה בין השמות בילי מקסימוף לעומת וויליאם קפלן. אבל בילי זה קיצור של וויליאם. כלומר הוא פשוט תמיד בילי. והוא יכול גם פשוט לבק מההורים שלו והחבר שלו לקרוא לו בילי.
נכון.

אבל חשבתי שהוא אולי יחזיק את הזכרונות גם של בילי וגם של וויליאם, אבל בסוף נראה שהוא לא זכר את החיים של אף אחד מהם.
כן כאילו אין לו גם זכרונות ילדות של בילי? זה מוזר.

עכשיו שאני חושב על זה, זה קצת עצוב לי שהוא העמיד פנים שהוא וויליאם בפני ההורים שלו בעוד שהבן שלהם בעצם מת מרוב הבחינות.
אוי נכון:-(

גם לא ברור כיצד אגתה הצליחה לצאת מהבוץ? או ליתר דיוק למה היא הצליחה אבל ליליה וג'ניפר נותרו בבוץ?
היא חזקה יותר נראה לי?

גם לא הסבירו ממש עד כמה כוח יש לבילי וממתי הוא מודע שיש לו כוח כישוף. כלומר כזה עם צבע כחול ושליטה על אנשים.
האם הכתר ההוא הופיע עליו כבר בעבר?
לא ברור גם מתי הוא בעצם נעשה מודע שהוא בילי. האם זה רק אחרי שראלף* אומר לו את השמות של הילדים של וונדה? באיזה שלב אחרי? כי לא ראינו אותו מגיע למסקנה הזאת עד שהוא אומר לאגתה שהוא בילי מקסימוף כשהיא שואלת אותו בפעם השניה.
כן אני גם לא מאה אחוז בטוחה.
אני חושבת שלגבי הכוח והכתר הוא לא ידע עד שהייתה לו התפרצות זעם שהגיעה עם כוחות. כמו וונדה. סתומרת היא ידעה אבל נגיד את זה שיש לה כוח להחזיק עיירה שלמה היא לא ידעה עד התפרצות האבל שהייתה לה.
ואני חושבת שהוא התחיל לחשוד ולהבין שהוא בילי אחרי מה שראלף אמר לו וכאילו הגיע להשלמה הסופית עם זה כשהוא אמר את השם לאגת'ה.

והוא אמר לה שהוא מעריץ גדול שלה אבל נראה שהוא עשה עליה מחקר רק של איזה לילה אחד.
טוב זה היה להתחנף אליה קצת לרכך אותה.

האמת שהגילוי שאולי הכי הפתיע אותי היה לא משהו כל כך גדול - זה שליליה היא זאת ששמה עליו את הסיג'יל. וזה מעניין כי ידענו שיכול להיות שמי שהניח עליו לא זוכר אבל לא חשבתי עליה בתור אופציה בכלל. ובגלל זה היא גם לא זכרה אותו. ולרגע חשבתי שהוא אולי זכר אותה ושיקר, אבל בעצם אין לו את הזכרונות של וויליאם.
אה נכון אין לו את הזכרונות של ווילאם.
גם אליס הייתה השוטרת שמצאה אותו אבל היא גם לא זכרה. זה כי היא מכשפה וזה אוטומטית משפיע על כולן?

חוץ מזה יש לו חבר וזה חמוד מאוד. ומאוד לא דיסני מצידם שנתנו להם להתנשק אז כל הכבוד. החבר גם מאוד חמוד ותומך (גם כשבילי עושה דברים מטורפים כמו להפגש עם זרים מהאינטרנט). אני מקווה שנראה אותו שוב. אם כי בטח רק ממש בסוף.
כןן זה היה חמוד!! הוא חבר חמודי אני מקווה שהם יתאחדו שוב באמת.

ספוילר: הארטסטופר עונה 3
חחחחחחחחחחחח בדיוק מה שחשבתי:-D

אבל מה שמפתיע זה שכנראה הוא גם לא שואף להחזיר את וונדה לחיים. אומנם הוא לא ממש אומר את זה, אבל נותן סוג של הסכמה בשתיקה כשאגתה אומרת את זה. ונראה שכל מה שאכפת לו ממנו זה להציל את טומי.
נראה לי שהוא מבין שזה אבוד לגבי וונדה? או שבגלל שהוא לא ממש זוכר אותה פחות אכפת לו אבל הוא כן מרגיש חיבור לתיאום שלו אז זה יותר חשוב.
אוח אם וונדה רק הייתה יודעת שהוא היה קיים כל הזמן הזה כל התועבה של דר סטריינג הייתה נמענת מאיתנו;-(

והוא אומר שהוא מרגיש שטומי גם עדיין קיים. האם זה אומר שהוא קיים כמין נשמה בלי גוף? או שגם הוא התגלגל לתוך גוף של ילד שמת באותו זמן?
הממ שאלה טובה אני הנחתי נשמה בלי גוף.

בקיצור פרק ממש טוב.
כן. הסדרה ממש מפתיעה לטובה היו לי אפס ציפיות ואני נהנית אפילו חיכיתי ממש שאני אוכל כבר לצפות בפרק.
וג'ו גם מפתיע לטובה הוא נהדר פה. אני חושבת שאני אוהבת את טין יותר מצ'ארלי|מובך|

אבל רציתי לראות אותו עוד עם הכתר הזה.
לדעתי עוד נראה.

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין 4X08

"דבר אחד בבית מבטחים עם המשפחה שלך - זה גורם לבניין מלא רוצחים להיות טוב יותר":-D

אוקי אז הווסטיז כן שרפו את דודנוף, אבל כי הוא ביקש?8-* זהו כאילו אנחנו מאמינים להם עכשיו? כי נראה שהדמויות שלנו מאמינות לזה.
ועכשיו פול-ראד-הכפיל חוזר לתמונה כחשוד.

קיוויתי שלמכשיר הגם מקליט של אווה יהיה תפקיד גדול יותר. כאילו ברגע שהיא אמרה שהוא מקליט היה ברור שהוא יקליט משהו חשוב אחכ אבל הם החליטו לא להשתמש בזה.

אני לא בטוחה שהבנתי - הווסטיז הם אלה ששלחו איומים והרעילו כלב וסיבכו כל מיני דברים בעונה הראשונה אבל זה כי הם חשבו שיעלו עליהם עם דודנוף? למרות שהם לא הרגו אותו וגם קצת כן? (אני מניחה שהכדורים שהוא לקח הרגו אותו קודם והם שרפו גופה רק?).
אז לזה שסאז עלתה על כל זה אין קשר לרצח שלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, אני אמור לסיים משפטים?
התכוונתי לכתוב שזה בגלל שהציפיות שלך מהסדרה נמוכה.
הציפיות שלי מההתחלה היו מאוד גבוהות וספציפית מהפרק הזה ממש גבוהות. אז הפרק פשוט עמד בציפיות שלי.

רגע, מי זה בילי קפלן בקומיקס? לא חשבתי שהילד הזה הוא גם דמות מהקומיקס בכלל.
בקומיקס זה גם הסיפור שלו? או שהוא יהודי בתור הנכד של מגניטו? ואז מאיפה השם קפלן?
הוא אכן דמות בקומיקס. והסיפור שלו בקומיקס יחסי דווקא די דומה לזה שכאן. אם כי כמובן שיש גם הבדלים
גם בקומיקס לוונדה וויז'ן יש תאומים בנים בשם בילי וטומי. אבל הם לא גדלים מהר אלא נשארים תינוקות. עד שאחרי כמה זמן (לא ברור כמה זמן כי זה קומיקס אבל הם עדיין תינוקות) הם סוג של נעלמים בגלל שוונדה די יצרה אותם מכלום. היא מאבדת זיכרון שהם היו קיימים. ובשלב מסויים נזכרת בקיום שלהם ומאבדת את השפיות שלהם (והורגת די הרבה אנשים, בין היתר כמה מהנוקמים).
בלי לפרט יותר מידי מאוחר יותר בשלב כלשהו יש את בילי קפלן שיש לו כוחות קסם ומצטרף לקבוצה שנקראית הנוקמים הצעירים ואחרי כמה זמן הוא מגלה שהוא סוג של התגלגלות הנשמה של בילי מקסימוף. באופן מוזר כי בילי מקסימוף היה אמור להיות צעיר יותר. בכל מקרה הוא נולד למשפחת קפלן. (נראה לי שיש לו אחים ואחיות אבל לא בטוח אם ראו אותם, בכל מקרה הם אמורים להיות נורמליים). כלומר שם אין קטע שבילי קפלן המקורי מת והוא נכנס לגוף שלו. מבחינתו הוא תמיד היה בילי קפלן ואין עניין של זכרונות מכשהוא היה בילי מקסימוף כי הוא היה בילי מקסימוף רק כשהוא היה תינוק.

אגב בסדרה לא ראינו אותו יוצא מהארון בפני ההורים שלו. בקומיקס סוג של קיבלנו את זה. הוא בא לספר להורים שלו שיש לו כוחות על וזה קורה:
1729191038086.png

לגבי השאלה האם בילי מקסימוף גם היה יהודי. לא ברור. קודם כל אומנם מגנטו יהודי, אבל אני לא בטוח אם אם התאומים שלו הייתה יהודייה. בכל מקרה וונדה גודלה על ידי צוענים אז היא לא גדלה כיהודייה. חוץ מזה שלפני כמה שנים בקומיקס גילו שמגנטו הוא לא באמת האבא של וונדה ופייטרו (זה נראה לי נעשה כי הייתה תקופה שניסו להפריד בין וונדה לסיפור המוטנטים בגלל שלאולפני דיסני לא היו זכויות על מוטנטים.

בשלב מסוים יש לו בן זוג שהוא חייזר והם מתחתנים על חללית. אבל הוא לובש כיפה בחתונה:
1729191419994.png
רואים אמרתי לכן בר מצווה!!
אני מאמין לך שאמרת. אבל אני הספקתי לשכוח שאמרת.
מרגיש לי לא יהודי להביא מגדת עתידות דווקא לבר מצווה אבל שיהיה.
וואו זה לחלוטין נכנס לדיון שלנו על יהודים רפורמים. אני ממש לא חושב שזה יהיה עניין.
גם יש מגדות עתידות יהודיות ומתקשרות יהודיות שגם כאלו שומרים הולכים אליהן.
(גם אמא של מידג' במיס מייזל הולכת באופן קבוע למגדת עתידות)
גם זה ברור שזה נעשה ספציפית כי וויליאם המקורי היה מאוד בקטע של קסמים.
נראה לי שהוא מבין שזה אבוד לגבי וונדה? או שבגלל שהוא לא ממש זוכר אותה פחות אכפת לו אבל הוא כן מרגיש חיבור לתיאום שלו אז זה יותר חשוב.
מה שוונדה אמרה זה שזה בגלל שוונדה העדיפה להציל עיירה של זרים מאשר אותו ואת אחיו. הוא לא אישר אומנם, אבל השתיקה שלו הייתה רועמת.
אוח אם וונדה רק הייתה יודעת שהוא היה קיים כל הזמן הזה כל התועבה של דר סטריינג הייתה נמענת מאיתנו;-(
זה לחלוטין מעציב
כן. הסדרה ממש מפתיעה לטובה היו לי אפס ציפיות ואני נהנית אפילו חיכיתי ממש שאני אוכל כבר לצפות בפרק.
וג'ו גם מפתיע לטובה הוא נהדר פה. אני חושבת שאני אוהבת את טין יותר מצ'ארלי|מובך|
אני לא יודע למה זה וזה הפתיעו אותך.
גם אליס הייתה השוטרת שמצאה אותו אבל היא גם לא זכרה. זה כי היא מכשפה וזה אוטומטית משפיע על כולן?
נראה לי שהיא פשוט לא זכרה אותו כי היא ראתה אותו לשניה.
אני חושבת שלגבי הכוח והכתר הוא לא ידע עד שהייתה לו התפרצות זעם שהגיעה עם כוחות. כמו וונדה. סתומרת היא ידעה אבל נגיד את זה שיש לה כוח להחזיק עיירה שלמה היא לא ידעה עד התפרצות האבל שהייתה לה.
ואני חושבת שהוא התחיל לחשוד ולהבין שהוא בילי אחרי מה שראלף אמר לו וכאילו הגיע להשלמה הסופית עם זה כשהוא אמר את השם לאגת'ה.
כנראה זה נכון

didalf

Well-known member
הוא אכן דמות בקומיקס. והסיפור שלו בקומיקס יחסי דווקא די דומה לזה שכאן. אם כי כמובן שיש גם הבדלים
undefined
תודה|כן|
בשלב מסוים יש לו בן זוג שהוא חייזר והם מתחתנים על חללית. אבל הוא לובש כיפה בחתונה:
1729191419994.png
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה קורע, חתונה הומואית, בחלל, עם חיזר, אבל יש כיפה ורב:-D:-D:-D:-D

אני מאמין לך שאמרת. אבל אני הספקתי לשכוח שאמרת.
כמובן. בשביל זה ציטטתי את ההודעות האלה שוב.

וואו זה לחלוטין נכנס לדיון שלנו על יהודים רפורמים. אני ממש לא חושב שזה יהיה עניין.
גם יש מגדות עתידות יהודיות ומתקשרות יהודיות שגם כאלו שומרים הולכים אליהן.
(גם אמא של מידג' במיס מייזל הולכת באופן קבוע למגדת עתידות)
גם זה ברור שזה נעשה ספציפית כי וויליאם המקורי היה מאוד בקטע של קסמים.
יכול להיות. פשוט מגדת עתידות מרגיש לי מאד פאגאני אבל זה לא כזה קריטי.

מה שוונדה אמרה זה שזה בגלל שוונדה העדיפה להציל עיירה של זרים מאשר אותו ואת אחיו. הוא לא אישר אומנם, אבל השתיקה שלו הייתה רועמת.
הממ|תוהה|
די בילי אל תכעס על אמא שלך אבל;-( מספיק אנשים כועסים עליה גם ככה;-(
גם ככה אחכ היא התחרפנה לחלוטין בנסיון להחזיר איתו די שלא יכעס עליה גם;-(;-(

נראה לי שהיא פשוט לא זכרה אותו כי היא ראתה אותו לשניה.
אולי.

למעלה