דיוני סדרות #132

Lhuna3

Well-known member
רגע, אני אמור לסיים משפטים?
אני יכולה להשלים את המשפטים שלך במקומך, אבל אני לא מבטיחה שאתה תאהב את התוצאה :-D
התכוונתי לכתוב שזה בגלל שהציפיות שלך מהסדרה נמוכה.
true כי אני באמת התלהבתי פחות מכם מרוב הפרקים עד עכשיו (לא אומרת שלא נהניתי בכלל, רק פחות).

כמובן תודה על השלמות המידע מהקומיקס!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק רציחות בבניין 4X08
סוף סוף ראיתי
"דבר אחד בבית מבטחים עם המשפחה שלך - זה גורם לבניין מלא רוצחים להיות טוב יותר":-D
חחחחחחחח
או במילים אחרות "לא יכלנו לשלם למליסה מקארתי על עוד פרק ולא היה לנו זמן על לחשוב על תירוץ טוב יותר לכך שלפני רגע החבורה ברחה בבהלה ועכשיו בקלילות חוזרים למקום שממנו הם ברחו.
כלומר בסוף הפרק הם חוזרים לדירות שלהם כאילו הכל רגיל. זה שהם גילו שהווסטיז לא רוצחים לא מבטל את זה שמישהו צילם אותם בדירות שלהם וכנראה ניסה להרוג אותם.
אוקי אז הווסטיז כן שרפו את דודנוף, אבל כי הוא ביקש?8-* זהו כאילו אנחנו מאמינים להם עכשיו? כי נראה שהדמויות שלנו מאמינות לזה.
יש להם את הסרט הזה שדודנוף צילם את עצמו אז אני נוטה להאמין.
חוץ מזה כבר פעמיים בעונה הפכו אותם לחשודים, אי אפשר לעשות את זה פעם שלישית.
ועכשיו פול-ראד-הכפיל חוזר לתמונה כחשוד.
העיקר שיש יותר פול ראד.
ואולי בעצם השלישיה שלנו הם בכלל לא בכוונת. סאז הפעלולנית נרצחה ואז ירו בפול ראד הפעלולן.
קיוויתי שלמכשיר הגם מקליט של אווה יהיה תפקיד גדול יותר. כאילו ברגע שהיא אמרה שהוא מקליט היה ברור שהוא יקליט משהו חשוב אחכ אבל הם החליטו לא להשתמש בזה.
כן, היה ברור שישתמשו בזה להקליט. אבל אני לא אתפלא אם זה לא יחזור מעבר לזה.
ואני שמח שהם לא משתמשים בהקלטה.
אני לא בטוחה שהבנתי - הווסטיז הם אלה ששלחו איומים והרעילו כלב וסיבכו כל מיני דברים בעונה הראשונה אבל זה כי הם חשבו שיעלו עליהם עם דודנוף?
לא נאמר שהם שלחו איומים וכל זה. אפשר להבין שהם היו מודאגים בזמן הפודקסט הראשון שיעלו עליהם, אבל לא במידה של לעשות איומים.
למרות שהם לא הרגו אותו וגם קצת כן? (אני מניחה שהכדורים שהוא לקח הרגו אותו קודם והם שרפו גופה רק?).
אני מניח שהם חיכו שהכדורים יהרגו אותו.
אז לזה שסאז עלתה על כל זה אין קשר לרצח שלה.
אני מניח שזה עדיין איכשהו יתקשר לדבר האמיתי שגרם למוות של סאז.

רגע, לפני כמה פרקים ראינו תמונה בדירה של הבחור עם הכיסוי עין שבה הוא נמצא עם שאר השכנים ודמות אחת שהורידו את הפרצוף שלה. מי זה אמור להיות? הם לא היו עושים את זה לדודנוף וגם לא להלגה. אז מי האדם הנוסף?

היה את כל הקטע בפרק שיוג'ין לוי ניסה לגרום לצ'ארלס להתרגז ממש עם ציפייה שזה יהיה משהו גדול ובסוף זה ממש לא היה.

אה ואוליבר החליט לעשות את החתונה שלו (בפרק סיום העונה אני מניח) בארקוניה. הבניין שבו כל הזמן אנשים נרצחים. רעיון גאוני.

נותרו רק עוד שני פרקים אז נראה לי שצריכים להתחיל להתקדם.

למעלה