דיוני סדרות #96

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איכ.
(כאילו בסדר היתה שם כאילו דילמה מוסרית וטוויסט קטן עם הפתקים. אבל עדיין בעיקר איכ וחסר פואנטה.)
לדעתי זה דווקא אחד הפרקים החזקים של העונה. גם לא זכור לי במיוחד שהרגשתי איכ.
קודם כל יש כאן דילמה מוסרית. אבל זה מעניין שהאדם שעשה את הבחירה המוסרית הוא גם זה שתימרן את כולם לכך שהוא יהרוג אותם ומאכיל את המפלצת בגופות שלהם.
אבל חוץ מזה זה היה עשוי נורא יפה גם ויזואלית וגם פשוט התחושה של הסיפור לדעתי.

חחחח אוקיי זה היה קצת חמוד ומשעשע. אהבתי מאוד שזה היה בהילוך מהיר, במיניאטורה ובמבט מלמעלה.
והמשפטים הבודדים ששמעו היו מצחיקים.
זה אחד הפרקים שיותר חששתי שלא תאהבי. כי אני לא כל כך אהבתי אותו.
הוא עדיין יותר טוב מהפרק הראשון כי לפחות הוא חמוד ומשעשע כמו שאמרת. ולא מנסה להיות מטיפני.
אבל כן מרגיש די חסר פואנטה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז ראיתי את הפרקים החדשים של The Boys
והסדרה ממשיכה להפציץ.
אני חושב שאני פשוט אכתוב נקודות:
1. The Deep נאלץ לאכול את החבר הדיונון שלו תוך כדי שהוא שומע את התחנונים שלו לחייו היה אחד הדברים הכי נוראיים. באופן כללי אני כל הזמן נע בין שנאה וגועל מThe Deep ורחמים עליו. אבל תכלס הקטעים שאני מרחם עליו זה כמו עם הקטע הזה - הוא לא היה חייו להסכים לאכול את הדיונון, אבל הוא מרגיש שהוא חייב לחזור לשבעה, כלומר הוא מחליט על זה.

2. הקטע עם הבחור עם היכולת לקטון ולגדול וזה שהוא נכנס לתוך הזין של הבחור האחר... מטריד, אבל קראתי כמה סיפורים כאלו שהם מאוד סקסיים. זה די ז'אנר בפני עצמו נראה לי. בכל מקרה זה לרוב לא מסתיים בכך שמישהו מת בפיצוץ כזה.

3. אז הנחתי שיתגלה די מהר שלסנאטורית הזאת יש את יכולת הפיצוץ הזאת (ומסתבר שזה לא חייב להיות פיצוץ של ראשים). לא ציפיתי לגילוי שהיא גם בערך הבת של סטאן אדגר. זה בעצם די מסביר טוב את זה שבעונה הקודמת היא פוצצה את הראש של עד שעמד להעיד נגד החברה (וואט).

4. לא ממש מעניין אותי בנתיים הקו עלילה עם הבחורה (לא זוכר את השם שלה, זאת שהיא חלק מהBoys) שהיא מרגישה שהיא לא הייתה ילדה אף פעם ומתחילה להרגיש רע לגבי הכוחות שלה.

5. הבן של הומלנדר חמוד מאוד. והיה עצוב שבוצ'ר פגע בו.

6. הומלנדר עצמו מצליח להמשיך להיות קריפי לחלוטין ואפילו עולה לרמה חדשה לחלוטין. הנאום שהוא עושה שהוא טוב יותר מכולם והוא לא צריך להתנצל על שום דבר היה מטריד, אבל מיד קלטתי שהרבה אנשים יאהבו אותו בגלל זה (כמו הבן זוג החדש של אשתו לשעבר של MM).
לא הפתיע אותי הקטע שהוא אומר שהוא מוכן שישחררו את הסרטון הזה שהוא נותן למטוס מלא אנשים למות. הוא פשוט יודע שזה אומר שהוא יצטרך לעבור מזה שאוהבים אותו לזה שפוחדים ממנו. והעניין הוא שבאמת לא תהיה לאף אחד דרך למנוע ממנו להשתלט על כל העולם אם הוא ירצה.
עדיין לא ברור לי למה הוא לא פשוט הורג את סטאן אדגר.

7. הקטע שהוא הולך לגרום לסטארלייט להעמיד פנים שהיא חברה שלו הפתיע אותי מאוד וגם מטריד ביותר.

8. אני מאוד שמח לראות קטעים עם ג'נסן אקלס בתור סולדג'ר בוי. אם כי בנתיים ממה שראינו לא ברור לי למה משווים אותו להומלנדר מבחינת כוח. בקצת שראינו אותו נלחם אין לו לייזר מהעיניים והוא לא עף. הוא גם לא חיסל אנשים בשניה.

9. ראינו את הפרצוף האמיתי של בלאק נואר. חזרו על זה שיש לו אלרגיה לבוטנים וגם ראינו שהוא קיבל כנראה נזק מוחי וכנראה בגלל זה הוא לא מדבר.

10. הפתיע אותי שסטורמפרנט עדיין חיה בתחילת הסדרה. ועוד נותנים להומלנדר להחזיק אותה במגדל. לפחות היא מתה די מוקדם.

11. זה בעצם יהיה ממש חמוד אם היואי וסטארלייט יאמצו ילד עם כוחות.

12. בוצ'ר לקח את החומר הזה שנותן כוחות ל24 שעות. אבל נראה שנשאר לו ליותר זמן. מעניין אם ישאר לו קבוע כוחות, אבל שהוא לא יוכל לשלוט בהם, או שהוא יצטרך לקחת שוב כמה פעמים במהלך העונה. האמת שממש הייתי רוצה לראות את היואי עם כוחות

13. אז הם עכשיו יסעו לרוסיה?

Lhuna3

Well-known member
ניסיתי עוד פרק וחצי (זה עם העכברושים באסם, וחצי של זה עם יחידות החיסול של ה-CIA), והגעתי למסקנה שזו סדרת בנים.
מה שאני רואה שם בעיקר זה אנשים (או יצורים אחרים) מתים בכל מיני צורות דוחות, קרבות, יריות, פיצוצים, מפלצות טורפות מגעילות...
אז לזכותם יאמר שמוות זה שליש מהכותרת של הסדרה, אבל אני ממש לא נהניית לצפות בדברים כאלו, ואני יודעת שאתה תגיד שאני כן אהבתי סדרות שהיה בהן גועל כזה כמו המתים המהלכים או דקסטר, אבל זה לא כי אני אוהבת את זה, אלא למרות זה, כי נקשרתי והתחברתי שם לדמויות. פה אין לי את זה כי אי אפשר להקשר לדמויות בעשר דקות, וגם אין מבחינתי מסרים שמדברים אלי (או שאני בכלל מבינה מה הם מנסים להגיד לי) או משהו מעורר מחשבה אחר שיצדיק לי את זה.

רובוטים או מד"ב בכלליות זה כן נושא שאני אוהבת, אבל כנראה שהפורמט של סיפור קצר (מאוד) כבר לא עובד עבורי כמו שעבד בעבר, כשכל הרעיונות המד"ביים היו חדשים ומרתקים בשבילי.

ואהבה... יש בסדרה הזאת פה ושם, אבל שוב הפורמט מקשה עלי להתרגש ממנה כי אין מספיק זמן להקשר לדמויות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ניסיתי עוד פרק וחצי (זה עם העכברושים באסם, וחצי של זה עם יחידות החיסול של ה-CIA), והגעתי למסקנה שזו סדרת בנים.
מה שאני רואה שם בעיקר זה אנשים (או יצורים אחרים) מתים בכל מיני צורות דוחות, קרבות, יריות, פיצוצים, מפלצות טורפות מגעילות...
אז לזכותם יאמר שמוות זה שליש מהכותרת של הסדרה, אבל אני ממש לא נהניית לצפות בדברים כאלו, ואני יודעת שאתה תגיד שאני כן אהבתי סדרות שהיה בהן גועל כזה כמו המתים המהלכים או דקסטר, אבל זה לא כי אני אוהבת את זה, אלא למרות זה, כי נקשרתי והתחברתי שם לדמויות. פה אין לי את זה כי אי אפשר להקשר לדמויות בעשר דקות, וגם אין מבחינתי מסרים שמדברים אלי (או שאני בכלל מבינה מה הם מנסים להגיד לי) או משהו מעורר מחשבה אחר שיצדיק לי את זה.

רובוטים או מד"ב בכלליות זה כן נושא שאני אוהבת, אבל כנראה שהפורמט של סיפור קצר (מאוד) כבר לא עובד עבורי כמו שעבד בעבר, כשכל הרעיונות המד"ביים היו חדשים ומרתקים בשבילי.

ואהבה... יש בסדרה הזאת פה ושם, אבל שוב הפורמט מקשה עלי להתרגש ממנה כי אין מספיק זמן להקשר לדמויות.
חבל :-(
אבל באמת יש לך בעיה עם מוות (שזה מוזר כי כולם אוהבים מוות - עובדה שכולם מתים מתישהו)
אם כי לפחות זה לא שמישהו מנסה לפענח את המוות שם.
ובאמת הפרקים בעונה הזאת מלאים מוות אפילו יותר מפרקים בעונות קודמות

מעניין אותי דווקא מה חשבת על הפרק השלישי (The Very Pulse of the Machine) הייתי חושב שאותו תאהבי

והאם בשלב מסוים הפסקת לראות לפי הסדר כי הפרק עם העכברושים (לא מהטובים) הוא פרק 7.
אם כי את כנראה לא תאהבי את פרק 6 למרות שלדעתי זה פרק מעולה.

אני כן הייתי רוצה שתראי את פרק 9 של העונה כי הוא לדעתי הכי טוב. אומנם גם בו (כמו באמת בכמעט כולם) יש מוות. אבל רובו מקסים ובלי מוות.

Lhuna3

Well-known member
אבל באמת יש לך בעיה עם מוות (שזה מוזר כי כולם אוהבים מוות - עובדה שכולם מתים מתישהו)
נכון שגם עם מוות בכלליות, אבל יותר מזה עם אלימות גרפית וגועל כזה, ובמיוחד בפרקים שצפיתי בעונה הזאת זה הרגיש לי שהיוצרים פשוט מראים את זה כי הם נהנים מזה, ואם יש בסוף איזה פיסת פואנטה או בדיחה זה סתם תירוץ בשביל להראות דם וגופות משופדות ונטרפות וכלי נשק ומפלצות.
מעניין אותי דווקא מה חשבת על הפרק השלישי (The Very Pulse of the Machine) הייתי חושב שאותו תאהבי
לא צפיתי.
והאם בשלב מסוים הפסקת לראות לפי הסדר כי הפרק עם העכברושים (לא מהטובים) הוא פרק 7.
אכן. אחרי 2 הראשונים אמרתי ננסה את הקצרים יותר.
אם כי את כנראה לא תאהבי את פרק 6 למרות שלדעתי זה פרק מעולה.

אני כן הייתי רוצה שתראי את פרק 9 של העונה כי הוא לדעתי הכי טוב. אומנם גם בו (כמו באמת בכמעט כולם) יש מוות. אבל רובו מקסים ובלי מוות.
ויתרתי כבר, אני לא מאמינה שאני אוהב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אכן. אחרי 2 הראשונים אמרתי ננסה את הקצרים יותר.
כלומר במקום לשאול אותי באילו פרקים יש פחות אלימות גרפית את בחרת בפרקים הקצרים יותר וככה נפלת על הפרקים הכי מדממים שיש, ובין החסרי טעם שיש.

כשתצא עונה רביעית, אז אני אמצא את השרשור הזה כדי לראות מה כתבתי על העונה הקודמת.
ואז אם תתגברי כבר על הטראומה של פרק העכברים ופרק הדוב (honey badger)
אז אני אספר לך מראש אילו פרקים הם עם פחות אלימות גרפית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי אחרי קצת היסוסים התחלתי את העונה השניה של Hacks
ובנתיים היא מעולה!
הקטע הוא שהקונספט של זה נשמע מעייף אז לא הייתי בטוח למה אהבתי את העונה הראשונה או למה חשבתי שעונה שניה תהיה טובה.
אבל אז ראיתי והסדרה פשוט מצחיקה. כמה פעמים פשוט צחקתי בקול רם (אני לא עושה את זה הרבה באופן רגיל מסדרות) והעלילה פשוט מעולה. בחלקים רבים די מרגשת.
וכמובן שג'ין סמארט מעולה.
אז העונה מתחילה סדיוק איפה שהעונה הקודמת הסתיימה:
דברה רוצה לצאת לסיבוב הופעות עם החומר החדש והיא שכרה את אווה מחדש. בלי לדעת שאווה כתבה עליה אי-מייל שאותו היא שלחה לכותבי טלוויזיה שביקשו ממנה חומר בשביל קומדית Bitch-Boss שהם יוצרים (ובה מסתבר שהלן מירן תשחק את ראש ממשלת אנגליה).
כמובן שהיה ברור שזה עניין של זמן עד שדברה תגלה על זה.
אז הסוכן של שתיהן - ג'ימי - עובד בשביל להשתיק את כל הדבר ולמנוע מזה שישתמשו במכתב של אווה.
כל הקטעים עם ג'ימי הם מעולים. רובם לא עוסקים דווקא בעניין הזה אלא בכך שהוא מנסה להעיף את העוזרת הנוראית שלו, קיילה, דבר שהוא בערך בלתי אפשרי כי קיילה היא הבת של הבוס. הוא מתלונן לHR שהיא הטרידה אותו מינית (כי היא באה למשרד בבגדים תחתונים), אבל זה לא עובד. בסוף הוא נאלץ להעמיד פנים שיש לו בעיות כעס כדי שיקחו אותה מהתפקיד אצלו בגלל שיש לו בעיות. אבל קיילה לא מרוצה והכל מתקשר עם הסיפור הראשי כי בסוף הדרך שיחידה שיש לג'ימי לטפל במכתב של אווה היא לפנות לבוס שלו לטובה, והבוס מבקש שהוא יקח את קיילה חזרה כעוזרת.
והקטע ההורג הוא שבסוף ג'ימי עדיין צריך לעשות קורס של 52 שבועות בשביל לטפל בבעיית כעס שבעצם אין לו. הקטעים עם נציגת הHR שם היו מעולים.
חוץ מזה גם הייתה הופעת אורח של מינג נה-וון בתור סוכנת אחרת שג'ימי פונה אליה.

לרוע המזל כל העבודה של ג'ימי הייתה כמעט מיותרת כי בסוף אווה סיפרה לדברה על המכתב.
הקטע שבו אווה מקריאה את המכתב לדברה היה נוראי. חלקית בגלל שהוא היה ברובו כנראה נכון ובאמת אף אחד לא ממש אוהב את דברה. די ריחמתי על שתיהן, אם כי תכלס לשתיהן זה די הגיע - לדברה על זה שהיא באמת רוב הזמן אדם די נוראי, ולאווה בגלל שהיא כתבה את המכתב הנוראי.

היה ברור שבסוף דברה לא תפטר את אווה, כי אחרת מה תהיה העונה הזאת? אבל חיכיתי שתהיה איזושהי נפולת גדולה ואז זה הגיעה - דברה תובעת את אווה על כך שהיא הפרה חוזה בכך שהיא גילתה פרטים אישיים עליה.
ותכלס זה הוגן לחלוטין כי אווה באמת חתמה על החוזה.
הקטע שהגיוני שאווה לא תרצה לעבוד עבור מישהי שתובעת אותה, אבל זה גם לא ממש שיש לה ברירה כי הרי אווה די שרפה את עצמה בתחום שלה.
אבל אני מניח שבסוף העונה דברה תבטל את התביעה או שתסכם אותה על סכום קטן.

כל זה בעיקר בפרק השני לעונה.
בפרק הראשון (שראיתי אתמול) דברה מתכוננת לצאת לסיבוב הופעות אבל מהססת כי אחרי שהיא קוראת ביקורות נוראיות על הופעת הסיום שלה בלוס ווגאס היא כבר לא בטוחה בעצמה.
אבל אז יש קטע מעולה בקרב של הבעל של הבת של דברה שם היא רואה איך הוא עומד להפסיד בקרב MMA למישהו טוב יותר והיא באה אליו ומעודדת אותו ואומרת לו שבמשפחה שלה לא מוותרים גם כשהסיכוי נגדך.
אני לא בטוח מה אני חושב על זה שהבעל של הבת אז באמת ניצח את המתחרה שלו. אני מרגיש שהיה ריאלי יותר אם הוא היה נותן כמה מכות טובות ואז מפסיד, אבל בסדר, זאת עדיין סדרה אמריקאית.

1654457013363.png

מילי08

Well-known member
איזה ריטוש פסיכי. לא דיברו על זה שמפסיקים עם זה?

אני במצוקה טלוויזיונית. לא יודעת מה בא לי ולא מוצאת כלום.
כמו לונה אני מעדיפה תכנים מהשירותים שאני משלמת עליהם לפני שאני מבקשת מהדודים הנודניקים שלי.
אז ניסיתי את הרופא הטוב ואת ניו אמסטרדם. הראשי של ניו אמסטרדם חתיך

אולי אני אראה עוד כמה פרקים בשבילו.
הרופא הטוב ממש מאכילה בכפית.

גם ראיתי את העונה השלישית של תאגיד שסוף סוף הגיעה לסלקום. הרבה פחות טובה מהשתיים הקודמות והמומלצות אבל עדיין מהנה.
בסוף המשכתי עם ברוקלין עוד קצת

dilia snake

Well-known member
אז המשכתי וראיתי פרק נוסף של בוש, ואני חושבת שאני מורחת את זה בגלל הטראומה מסנגור במבחן והעובדה שאין לי מושג מתי תהיה עוד עונה ועל מה היא תתבסס.

אז כול הכבוד לכותבים של בוש, שעשו קרוסאובר עם סנגור במבחן בלי לעשות קרוסאובר של ממש, ועשו שירות רק למי שקרא את הספרים. אז פלאשבק של בוש בתור גבר צעיר הולך להיפגש עם אבא שלו, זה מתחיל מזה שרואים ילד קטן, בוש שואל איך קוראים לילד ואז אבא של בוש צץ בלי שהילד עונה וגם אחר כך השיחה ביניהם מתנהלת בלי להזכיר את השמות שלהם.

ומצד אחד זה זז ממש לאט ומצד שני קוראים המון דברים כול הזמן.

למעלה