דייויד בואי הוא חייזר!!!!!!!!!!!!

Marsha Figg

New member
דייויד בואי הוא חייזר!!!!!!!!!!!!

(הנה גנוב, באתי.) לא סתם שמתי את זה החתימה שלי. פשוט... תסתכלו על ה"בנאדם". לא מזמן ראיתי שיר חדש כזה שלו ב-vh1, ומהקלוז אפ הראשון פשוט הבנתי את זה- הוא חייזר! תסתכלו עליו! אני אשמח אם מישהו ישים תמונה עדכנית שלו למטרות המחשה. הוא חייזר! פשוט... חייזר!
רחלי

ganooov

New member
אהלן! ../images/Emo13.gif

אני שמח שנענית להזמנה שלי ובאת לפורום. ויש למישו כאן בכרטיס האישי תמונה של בואי. ביי!.

וזאת מזולנדר

כאן ניתן לראות את הקמטים והלחיים הנפולות, שזה בערך מה שראית בVH1... בתוספת תאורה מפחידה וגיטריסט שמזכיר לי את דן תורג´מן. :)

Lizz

New member
הנה תמונה

ועובדת המחשה: הוא "נולד" ב 1947, אותה השנה של ההתרסקות ברוזוול ;)

ganooov

New member
אם תביאו עוד ../images/Emo13.gif

אז אני ארים את הגלריה שלו... בינתיים יש בערך 75 תמונות של בוב דילן בגלריה כאן, וזו הולכת להיות הגלריה הגדולה ברשת הישראלית של דילן
.

כן??

גלריה של דייויד בואי!? אוו ג´ויי!! אני אתחיל במסע חיפוש אחר תמונות מרנינות.

הוא עשה ניתוח למתיחת הכל..

אני מניחה.. אבל מי לא? ועכשיו... אחרי הסבל שעברתי בחיפוש אחר תמונות... והעובדה שנתקלתי במיליון תמונות של אשתו הערומה (ועוד לא החלטתי אם היא שחורה או לבנה)... אני מרשה לעצמי להכניס לינק לציור שאני ציירתי של דייויד. שיחיה. http://stage.co.il/Stories/136053

טוף..

זה מתחיל להיות עצוב... ולא מצאתי הרבה תמונות ממש חשובות... אבל אני אמשיך.. כשאני אמצא את השיניים התותבות...

ganooov

New member
את זאת אני לא מעלה. ../images/Emo13.gif

אני רוצה תמונות יותר גדולות, עדיף לא ערוכות, ובאיכות טובה. והגלריה כבר עודכנה שוב.

Lizz

New member
יש לי תמונה של איגי...

שרואים בה הכול (חזרנו לשאלת ה"מי יהודי")... והשאלה היא האם יש בפורום התנגדות לכזה חומר?

נא לשלוח לי לאימייל בבקשה

אם הפורום מתנגד! וסבתא - עשית לי את הבוקר, הצהריים והערב!

למעלה