דינים

• פותח הנושא nen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

nen

New member
דינים

דינים אני פונה אליכם בבקשת עזרה מיידית ודחופה,חברתי גרה עם הורי. כשאימה חולת דיאליזה מזה שנתיים.ואביה פנסיונר.הם גרים בדירת דמי-מפתח.מזה 28 שנה.הבעל הדירה שהוא ערך דין,דורש לפנות אותם מביתם לאלתר,בטענה שאני גר עימם,תלונה חסרת שחר.הואהשיג את שמי, שלח לכתובת של חברתי מכתביי משפט לכולנו,ואני מתגורר בדרום.אני נמצא אצל חברתי הרבה,לפני שנתיים נשרפה להם הדירה.אך הוא לא שילם פרוטה,הוא ביקש מחברתי לשוחח עם הוריי לצאת מהדירה, בתמורה ל"סכום סימלי"ולצאת לרחוב לקנות רהיטים,ולגור ברחוב,אך חברתי לא הסכימה.הוא אמר לה כשאימך תמות את ואביך תלונו ברחוב.לפי החוק,חברתי רשאית לגור בדירה,אם חלילה יקרה משהו להורייה,מכיוון שהיא נולדה וגדלה בדירה.פנינו להגנת הדייר,אך הם רוצים 1.000$ ייצוג משפטי.שזה יקר להם. הם חיים מדמי ביטוח לאומי.ובקושי מעבירים את החודש.זה לא הוגן. לא צודק. מבחינה חוקית זוהי הטרדת אנשים.חסרי יכולת להתמודד עם ע"וד בעל השפעה, אני פונה לעזרת האנשים שיכולים לתת יעוץ הכוונה עזרה.משהו למען המשפחה הזאת.חברתי עובדת 10 שעות ביום.מפרנסת את המשפחה,משלמת החזקת בית.חשמל מים,כלכלה,ולבד,ואני עוזר לה,אני כ"כ אוהב אותה ואת משפחתה,וכואב לי שזה קורה להם,אני מימיי לא היתי רע, אבל אני יכול ללכת לתת לו מכה רצינית, שיירד מכל העניין הזה,אבל חברתי לא רוצה בעיות,העו"ד אמר לי שאני מוקלט ושיש לו הוכחות שאני גר עימם,שקר וכזב,פשוט הוא לא יודע עם מי הוא מדבר. אני יכול להעיף אותו כמו תולעת בשתי אצבעות.אבל אני יחכה לרגע הנכון,זה לא צודק כלל מה שהוא עושה,אמה של חברתי משותקת נכה חולת דיאליזה.חצי מתה, והוא חושב שיש פראיירים?אז הוא טעה,העו"ד הזה,ממש טעה.הגשנו כתה הגנה מטעמנו.כולל מסמכי רפואה.תכתבים של רופאים.ותצלומיי דיאליזה מבית חולים, אני קורה דרך מכתב זה, למי שאכפת לו לבוא לתת יד לעשות מצווה,למען אישה משותקת.וילדה ואבא מקסימים,שלא מגיע להם דבר כזה מעולם.אני בעצמי בוכה. בלילות על כאבי וכאבם,עדין אין תאריך למשפט,אני מאמין בבורא עולם שישלם למנוול הזה את המגיע לו,יש אלוהים שרואה הכל,ואלוהים ישלם לו מלמעלה. אנשים יקרים אתם מוזמנים לטלפן אליי בעזרתכם אוכל לתת לחברתי מענה ותקווה,כי אין לנו לאן לפנות במדינה הזאת הכל רק כסף,כסף. כסף.אני מאמין ב"ה שיהיה טוב,אנא עיזרו לנו לצאת מכל הצרה שהעו"ד הזה הכניס אותנו. בתודה רבה ממני בני 851 725 050

מצב
הנושא נעול.
למעלה