דירוג הפורום: מקומות 21-22

Rapgamer

Well-known member
שלי:

22. ברנדון אינגרם- יש כאן פער בין מבחן העין, כי כשהוא טוב הוא נורא מרשים, לבין הדאטה. נראה כמו כוכב התקפי ברמה גבוהה אבל איכשהו הקבוצה אנדר אצ'יבינג בכל עונה מחדש. הוא עד היום לא הצליח לסיים בטופ 8 בקונפרנס, אפילו שציון נתן להם פקטור חיובי של כמה משחקים מעל 50% בתחילת העונה. במקור דירגתי אותו נמוך יותר אבל מבחן העין הכריע לטובה, אם בעונה הבאה הפליקנס שוב יאכזבו אני מבטיח לא להתבלבל.

21. סיאקם- לא מלהיב את הדמיון אבל איכשהו בדבוקה של מקומות 21-26 יש לו את הקייס הכי שלם. הוא השחקן המוביל בקבוצה שמשחקת כדורסל של 50% ומעלה בשנים האחרונות, אול אראונד אמיתי שהיה בסיטואציה לא הכי טובה העונה עם floor balance בעייתי. אין לו מוניטין של חיית פלייאוף אבל הוא היה צלע שלישית באלופה ועשה את שלו בתור הסקורר הראשי בפלייאוף/פליי אין של טורונטו. גם המספרים המתקדמים מחמיאים לו.

fatnoam

Active member
22. סבוניס - אולי אני מתחבר לכדורסל שלו יותר מכם, אולי אני מפרגן לסקרמנטו יותר מכם, אבל סבוניס עשה עונה נהדרת והוסיף הרבה מאוד לקבוצה ולאירגון, בכל מה שקשור למחויבות, קבוצתיות, אינטיליגנציה ואכפתיות. בעיני הוא הרול פלייר המושלם, כי הפעולות הפשוטות של ההאנד אוף, גיב אנד גו, ניצול מאצ׳אפים בעיני זה כדורסל בסיסי, בליגה הזו זה נחשב חכם. סבוניס שחקן חכם ורואה את המגרש אבל הוא לא גאון (יוקיץ, סטף, לוקה, לברון כן). חסר לו קצת סייז ואתלטיות כמובן בהשוואה לביג. הוא די מכריח את הקבוצה לשחק עם 4-5 סטנדרטים, זה חיסרון בכדורסל של היום.

21. באם אדבאיו - שחקן מצויין, נראה לי שאני הראשון להדיח. באם נענש פה בכמה מקומות - אני חושב שהוא היה חלש התקפית בפלייאוף. היו לו כמה משחקים טובים אבל בעיקר כשהגנו עליו מוזר כי השיטה של ההיט. אני חושב שהוא לקח צעד אחורה, וכרגיל עומדת כנגדו העובדה שהוא גם קצת אנדרסייזד ל-5 בסיטואציות מסוימות. אלה המינוסים, הפלוסים ידועים, פאוארהאוס הגנתי, על הטבעת ובחילופים, חוץ מקליעה מבחוץ עושה הכל בהתקפה, מוסר, חוסם, עולה ללוב או מתגלגל לסל. אין ספק שהוא שייך לדבוקה הזו, אבל אני העדפתי שחקנים אחרים, שאולי לא הגיעו כל כל רחוק, אבל לפעמים עדיף מניה שאינך יודע מה עתידה מאשר כזו שיורדת, השקפה שעמדה כנגד לא מעט שחקנים כגון מידלטון, ג׳רו, קליי ועוד.

אני חושב שסיאקם לא קשור לדבוקה הזו. השחקנים שפה הם קורנרסטונז בקבוצה. סיאקם היה צלע שלישית מעולה. גם ארון גורדון ודריימונד, להזכירכם.
גם בסטט׳ המתקדם, ואולי כאן יש ניט פיקינג אבל בכל זאת לא נראה כמו 21 בליגה.
per מקום 36 בליגה
win shares מקום 56
value over replacement player מקום 23 מכובד, ואגב 5 שחקנים שכבר הדחתם עוברים אותו.
בכל מקרה, אני חושב שהראפטורס משחקים לסגנון שמחמיא לו והוא מצטיין, אני לא איתך בסירה על הישגיות, זה מועדון שהיתה לו תקרה תמידית עם לאורי ודרוזן, הגיעו לשיא עם קוואי, ואז שמו תקרה יותר נמוכה עם סיאקם כמוביל. אני פחות מתרשם ממך כנראה.

Krit123

Well-known member
@Rapgamer ההערה מסיבוב קודם לגבי סאבוניס - אולי הניסוח היה מחמיר מדי, אז נאמר שאני לא מחזיק ממנו סוג של בלוף שישחזר את הסדרה מול הווריורס לצמיתות, הוא עוד יספק תפוקה אופיינית לו, אך אם אני לא בטוח לגבי הפליימייקינג שלו בהשוואה לפוקס מול יריבות חזקות, אז זה סוגר את הפינה ומעניק את היתרון בדירוג לאחרון די בקלות האמת.

@fatnoam
תיארתי בפוסט למה כולנו פירגנו לפוקס בעצם, ושאני אומר כולנו אני מתכוון לשנינו ולא ליובל שיצא הייטר טורבו ודירג מעליו את ג'רן ואת סאבוניס, למרות שהראשון לא היה תופס ריבאונד במשך סדרה שלמה מול קוון לוני והשני באמת לא תפס ריבאונד במהלך חצי מהסדרה מול לוני וכולם יודעים שאלכס לן שחקן טוב ממנו. בעצם לא ניתן ללכלך איתך על סאבוניס שעדיין לא דורג אצלך.
בקיצור הבנתי ממך למה הוא טיפס ימבה מקומות העונה, פשוט לא הבנתי למה הוא וסאבו צריכים להמשיך קדימה. אאל"ט בעונה שעברה דירגתי אותו הכי גבוה מבין שלושתינו וקיבלתי גידופים והודעות נאצה, אז מנסה לומר שהשדרוג מוגזם מדי.
עריכה: הרגע הדחת אחד מהם, טעות שלי. ההערה לגבי סגנון המשחק שהוא כופה נכונה בעיניי וקצת סותרת את הכינוי "הרול פלייר המושלם".

22. ג'יילן ברונסון
הברנדון אינגרם השנתי שלי, בבחינת ה"למרות שהוא לא עשה המון אני מאמין למה שראיתי בשלבים המאוחרים". ציטוט לא משהו, אפשר היה להגיד אחרת. ג'יילן לקח פלייאוף מוצלח מאוד בשורות דאלאס בתור גלגל שני והכפיל אותו בריצה די חלומית עם הניקס ברמה האישית. זוכרים ששאלתי במהלך הסדרה "מה הסיכוי שהוא שחקן טוב מגרלנד?"
הפך לאמן משחק הביניים, בכל הנוגע ליצירת זוויות באמצעות הטעיות ועבודת רגליים, שימוש בכתפיים הרחבות/גוף כחוצץ לשומרים אשר ניסו להתחקות אחר הזריזות שלו ואז נתקלו במעצור דלת, אני לא בטוח שמישהו מתעלה עליו בנושא.
ברונסון הוא עוד מקרה מיקל ברידג'ס עבורי, משמע שחקן שאהבתי והאמנתי בו מהשנייה שנכנס לליגה, בזמנו חשבתי שהחמישייה הכי חזקה של דאלאס מורכבת ממנו לצד לוקה ודלון רייט. משום מה ציננתי את ההתלהבות בהמשך כמו אהבל, בזמן אמת ההערתי שהחוזה שלו עשוי להיות בעייתי, כיום מדובר בעסקה הטובה בליגה?
אני לא מוצא מספיק סיבות לקדם אותו בידיעה שהוא בכל זאת אנדרסייזד ות'יבודו מצוין בלייצר הגנות משובחות מחמארים (קרלייל לדוגמה "הדיח" אותו במהלך הסדרה מול הקליפרס ופנה להרכבים עצומים, קיד התקשה במצבים בהם הוא ולוקה נאצלו לעזור בקו האחורי), בנוסף לתחושה שהוא לא בדיוק השתלט על הקבוצה ולקח אותה מרנדל עד לפלייאוף.

21. פסקל סיאקם
לא יודע מה יש לי להוסיף פה. אחלה שחקן שלמרות שיפור מתמיד כנראה הגיע למיצוי בתור אופציה ראשונה. אתה מצפה ממנו להאטה ואז הוא דופק משחק של 50 נקודות ב25 ניסיונות מהשדה או איזה סף טריפל דאבל מפלצתי. לא היה לי ספק שהוא שייך לאזור אך הדירוג הספציפי די מבלבל.

fatnoam

Active member
@Rapgamer ההערה מסיבוב קודם לגבי סאבוניס - אולי הניסוח היה מחמיר מדי, אז נאמר שאני לא מחזיק ממנו סוג של בלוף שישחזר את הסדרה מול הווריורס לצמיתות, הוא עוד יספק תפוקה אופיינית לו, אך אם אני לא בטוח לגבי הפליימייקינג שלו בהשוואה לפוקס מול יריבות חזקות, אז זה סוגר את הפינה ומעניק את היתרון בדירוג לאחרון די בקלות האמת.

@fatnoam
תיארתי בפוסט למה כולנו פירגנו לפוקס בעצם, ושאני אומר כולנו אני מתכוון לשנינו ולא ליובל שיצא הייטר טורבו ודירג מעליו את ג'רן ואת סאבוניס, למרות שהראשון לא היה תופס ריבאונד במשך סדרה שלמה מול קוון לוני והשני באמת לא תפס ריבאונד במהלך חצי מהסדרה מול לוני וכולם יודעים שאלכס לן שחקן טוב ממנו. בעצם לא ניתן ללכלך איתך על סאבוניס שעדיין לא דורג אצלך.
בקיצור הבנתי ממך למה הוא טיפס ימבה מקומות העונה, פשוט לא הבנתי למה הוא וסאבו צריכים להמשיך קדימה. אאל"ט בעונה שעברה דירגתי אותו הכי גבוה מבין שלושתינו וקיבלתי גידופים והודעות נאצה, אז מנסה לומר שהשדרוג מוגזם מדי.
עריכה: הרגע הדחת אחד מהם, טעות שלי. ההערה לגבי סגנון המשחק שהוא כופה נכונה בעיניי וקצת סותרת את הכינוי "הרול פלייר המושלם".

22. ג'יילן ברונסון
הברנדון אינגרם השנתי שלי, בבחינת ה"למרות שהוא לא עשה המון אני מאמין למה שראיתי בשלבים המאוחרים". ציטוט לא משהו, אפשר היה להגיד אחרת. ג'יילן לקח פלייאוף מוצלח מאוד בשורות דאלאס בתור גלגל שני והכפיל אותו בריצה די חלומית עם הניקס ברמה האישית. זוכרים ששאלתי במהלך הסדרה "מה הסיכוי שהוא שחקן טוב מגרלנד?"
הפך לאמן משחק הביניים, בכל הנוגע ליצירת זוויות באמצעות הטעיות ועבודת רגליים, שימוש בכתפיים הרחבות/גוף כחוצץ לשומרים אשר ניסו להתחקות אחר הזריזות שלו ואז נתקלו במעצור דלת, אני לא בטוח שמישהו מתעלה עליו בנושא.
ברונסון הוא עוד מקרה מיקל ברידג'ס עבורי, משמע שחקן שאהבתי והאמנתי בו מהשנייה שנכנס לליגה, בזמנו חשבתי שהחמישייה הכי חזקה של דאלאס מורכבת ממנו לצד לוקה ודלון רייט. משום מה ציננתי את ההתלהבות בהמשך כמו אהבל, בזמן אמת ההערתי שהחוזה שלו עשוי להיות בעייתי, כיום מדובר בעסקה הטובה בליגה?
אני לא מוצא מספיק סיבות לקדם אותו בידיעה שהוא בכל זאת אנדרסייזד ות'יבודו מצוין בלייצר הגנות משובחות מחמארים (קרלייל לדוגמה "הדיח" אותו במהלך הסדרה מול הקליפרס ופנה להרכבים עצומים, קיד התקשה במצבים בהם הוא ולוקה נאצלו לעזור בקו האחורי), בנוסף לתחושה שהוא לא בדיוק השתלט על הקבוצה ולקח אותה מרנדל עד לפלייאוף.

21. פסקל סיאקם
לא יודע מה יש לי להוסיף פה. אחלה שחקן שלמרות שיפור מתמיד כנראה הגיע למיצוי בתור אופציה ראשונה. אתה מצפה ממנו להאטה ואז הוא דופק משחק של 50 נקודות ב25 ניסיונות מהשדה או איזה סף טריפל דאבל מפלצתי. לא היה לי ספק שהוא שייך לאזור אך הדירוג הספציפי די מבלבל.
ישר כח על כל מה שכתבת לי.

גם כתבת נכון על בראנסון.

סיאקם לא מרגיש לך נכון כי אם עכשיו היית מתחיל קבוצה לא היית לוקח אותו לפני בראנסון, סבוניס ואחרים שהדחת. הוא לא המספר 1 שתרצה ובספק אם המס׳ 2.

Rapgamer

Well-known member
22. ג'יילן ברונסון
הברנדון אינגרם השנתי שלי, בבחינת ה"למרות שהוא לא עשה המון אני מאמין למה שראיתי בשלבים המאוחרים".
הוא לא יכול להיות הברנדון אינגרם שלך כשהוא הברנדון אינגרם שלי.
אתה צודק שברנסון לא עשה המון ביחס לרוב השחקנים בדירוג, רק רציתי להבהיר את הנקודה שגם אני לא ציפיתי למצוא כשפתחתי את דפי הסטט':
ממוצעי פוקס העונה- 25-4-6 על 2.5 איבודים, ספליטס קליעה 51-32-78.
ממוצעי ברנסון העונה- 24-3.5-6 על 2 איבודים, ספליטס קליעה 49-42-83.

המספרים שלו כמעט זהים לשל פוקס (בעיקר טוב יותר בקליעה משלוש) אפילו שפוקס קיבל הרבה יותר הכרה על העונה הרגילה הטובה שלו.
ואז בפלייאוף ברנסון מפלצת כרגיל עם 28 למשחק ביעילות נהדרת תוך שמירת יחס אסיסטים/איבודים בטופ.

הוא אמנם לא עשה המון בקריירה אבל אני בא להאיר את עיניכם שהעונה האחרונה שלו בהחלט הייתה טובה יותר משל פוקס, playoff included.

Rapgamer

Well-known member
כמה דברים להתייחסות-

* אדבאיו- חייב להודות שאני מאוכזב. שניכם הדחתם אותו מחוץ לטופ 20. לא ברור לי מה הוא אמור לעשות כדי להיכנס לשם- שחקן הגנה טופ 3 אם לא הטוב בליגה, לצד זה קולע 20 למשחק, מוסיף מימד משמעותי של מסירה, אופציה שנייה ברורה בהמון ריצות פלייאוף עמוקות. היו סדרות שהוא היה יותר טוב מג'ימי אגב.
לדרג מעליו את פוקס ובמקרה של נועם גם את הליבורטון- פספסתם בגדול. פוקס והליבורטון שיחקו יחד רק לפני שנה ועשו עונה פח כמו כל העונות הקודמות של הקינגס, בזמן שאדבאיו winning player בכל רמ"ח איבריו. הבנאדם עם אותו ממוצע סקורינג של הליבורטון ועם 4.5 פחות מפוקס, טוב מהם בהגנה ב7000 רמות, התמודד עם יאניס ואמביד וגרם להם להיראות פחות טוב ממה שהם באמת- ממש סנאב.
המשפט של נועם על "מניה שיורדת" גם לא ברור, הוא בן 26 ומשתפר כל שנה. מה לו ולמידלטון או קליי האיטיים והפצועים.

* סיאקם- באליפות של טורונטו הוא היה הסקורר השני שלהם כך שההשוואה לדריימונד או ארון גורדון מלכתחילה לא נכונה. דבר שני דריימונד בשיאו הגיע אצלנו לאיזור המקום ה15 בדירוג אז גם אפילו אם סיאקם היה צלע שלישית באלופה זה לא מבטל את הקייס שלו לאיזור הזה בדירוג.
פסקל השתפר מאז עונת האליפות כמובן, הוא עומד על ממוצעים של 24-8-6 שזה יותר טוב מפוקס וגם מג'יילן בראון, הוא גם יותר טוב בהגנה משניהם.
אמרת שהוא מקום 36 בליגה בPER, רק לא ציינת שג'יילן בראון מקום 56.
אין לי מחלוקת עם טל על האיזור בדירוג רק אציין שבתור מי שהסתכל הרבה על כשירות, זה עוד פרמטר שסיאקם עדיף על פני פוקס.

אני עדיין מתפלא ששניכם שמתם את פוקס מעל באם. כמו שנועם צחק לא מזמן על לאבין מעל דריימונד בגלל איך שהוא מטביע, יש סיכוי טוב שככה הבחירה הזאת תיראה בעוד שנה כשפוקס יעשה רגרסיה לממוצע ואדבאיו ימשיך להיות שחקן שמשפיע על ניצחונות הרבה יותר ממנו, כפי שהיה כל הקריירה.

Krit123

Well-known member
מתייחס להתייחסות בנקודות שמתחברות אחת לשנייה

במקרה של שחקני התקפה אני מייחס חשיבות להמשכיות, מכיוון שדעיכה תפחית מההשפעה הכללית שלהם. אני חושב שרובנו דירגנו את ג'ורדן פול סמוך לברונסון אשתקד אז הנה לה דוגמה. ממש לא משווה, רק אומר למרות האמונה בברונסון אני מפזר פה קמצוץ של ספק בריא, אין לו עודף עונות כאלו.
-יש אלמנט מארקנני בדירוג של פוקס אצלי, משמע לעיתים במקרים של שחקן אשר הוכיח פוטנציאל כוכבות בעבר, לא תמיד צריך יותר מעונת פריצה בשביל לאשר את החשדות כלפיו. אם תרצה טיפה (באמת טיפה) כמו שה-MVP's של יוק תופסים נפח שונה לאחר הזכייה.
-לגבי כשירות וואלה אמרתי באחד הדיונים (אולי הנוכחי) שאני לא סופר העדרויות וקונס שחקנים או משהו, אם אין איזושהי בעיה חוזרת או תחושה שמישהו לא נוכח מספיק, בין אם זה פציעות, הרחקות/בעיית עבירות, קייריזם, או איזושהי אדישות כללית למצב בהיותו זמין, אז אני לאו דווקא מייחס חשיבות עליונה. לא זיהיתי אצלו משהו בסגנון.
-אני חושב שההשוואה בין הסקורינג של באם לשניים האחרים, בעיקר לפוקס, לא באמת סוחבת רק בגלל שהממוצעים דומים. הוא פשוט סקורר/פליימייקר עדיף בהרבה.
-באם תותח בהגנה (הייתי רוצה לשמוע מי הטופ 10 שלך בליגה אגב, אולי בהזדמנות אחרת) ותותח בכללי.
ובכל זאת - קיילב מרטין, מקס סטרוס, היווד הייסמית', מי אלה האנשים האלה? מי המציא אותם?.. אני לא מצליח לנתק אותו מהסיטואציה במיאמי. בקבוצות אחרות, בטח אם הוא השחקן הבכיר, לדעתי נקבל את הגרסה הנעלמת/מגמגמת של באם לעיתים קרובות יותר.

-לגבי נועם וסיאקם: אתה לא טועה, יש לי שם ספקות וקווי הדמיון בהערכה שלנו כלפיו קיימים, רק שאצלי הוא עדיין נוחת בדבוקה הנוכחית די בקלות.

Rapgamer

Well-known member
אתה מדבר על עקביות בהקשר של פוקס vs ברנסון? כי מן הראוי לומר שברנסון דורג אצלנו מעל פוקס בדירוג שעבר. זה לא סיטואציה ששחקן אחד בעונת שיא נקודתית והשני עקבי.

אני מסכים איתך שאדבאיו לא סקורר או פליימייקר ברמה של פוקס והליבורטון. הוא סנטר של defense first והם רכזים שסקורינג ופליימייקינג הן 2 הסיבות היחידות שהכניסו אותם לדירוג. אני מצביע על כך שהפערים לטובתם יותר קטנים ממה שנדמה. רוב האנשים לא ידעו מבלי לבדוק שבאם קולע 20 למשחק.

אני חושב שזה סנאב רציני להסתכל על אדבאיו כתוצר של מערכת כאילו שהוא איזה הייסמית'. ב4 שנים האחרונות מיאמי עשתה שני פיינלס ועוד גמר איזורי סביב 3 אלמנטים קבועים- ג'ימי, באם וספולסטרה. כל הרוטציה מסביב השתנתה. אני חושב ששלושתם הם הליבה של ההצלחה של מיאמי, כשבצד השני נמצאים כל האסים הלא קשורים מהשרוול שציינת.

אדבאיו בקבוצה אחרת עדיין יהיה מדהים בהגנה וטוב בהתקפה. הוא לא יהיה אופציה ראשונה בהתקפה (כמו שהוא גם לא במיאמי). אבל אני ממש לא חושב שבקבוצה אחרת הוא יאבד את המהות שלו כwinning player מהיותר מובהקים שיש בליגה.

Krit123

Well-known member
כמעט בטוח שדירגתי את פוקס קצת מעליו ובכל אופן הכוונה היא להמשכיות עתידית בתור כוכבים פר אקסלנס, מעמד שהיה די לזר לשניהם לפני עונת השיא. במקרה של פוקס הוא הציג מאפיינים טיפוסיים של כוכב בערך מהשנייה שנכנס לליגה ולכן היכולת שהפגין מאשררת ומעצימה את זו שקדמה לה.

תשמע אם היינו מסתכלים עליו כהמצאה של ההיט שעשויה לאבד דרמטית את הערך במקום אחר אז הוא לא היה מסיים אצלנו 23 ו21. לגבי הליבורטון ברור שאנחנו בהסכמה אך אני מבין מאיפה נועם מגיע, הוא הולך באופן עקבי עם התחושה - במידה והוא מרגיש שמישהו שחקן מפסיד הוא ישלח ליציע המצורעים, או לחלופין אם שחקן אחר קורץ מהחומר הנכון אז הוא יסחוב עד שיגיע אחד עדיף לתפיסתו.

Rapgamer

Well-known member
פוקס קיבל את המפתחות להוביל פרנצ'ייז משלב מוקדם בקריירה. אז יש לו הרבה עונות מפסידות ברזומה עם 23 נקודות למשחק.
ברנסון קיבל את המפתחות לראשונה כשלוקה נפצע וישר נתן בראש. עונה שעברה הייתה מדגם מצומצם, העונה הנוכחית הראתה שזה סוג השחקן שהוא.
אם אתה שואל אותי מי מבין פוקס/ברנסון ילך אחורה לגרסה הקודמת שלו אני חושב שדוקא אצל פוקס הסיכוי גבוה יותר.

לגבי אדבאיו- חשוב לי לומר שאני מעריך את דעתכם באופן כללי, לנועם יש הטרלות מדי פעם אבל בגדול יש לכם עין למיהו שחקן מנצח. לכן אני מתפלא/מאוכזב מהדירוג הנמוך הזה של באם, שהמספרים שלו לבדם שווים את המיקום הזה והוא nothing but שחקן מנצח. באם היה יותר טוב מפוקס מלפני העונה הזאת, במהלך העונה הזאת והוא ישאר כזה גם בעונה הבאה. אתם פשוט מפספסים שחקן שכל כך הולך להיות הול אוף פיימר, לטובת גארד חולף ונשכח.

Krit123

Well-known member
ניסוח לא הוגן. פוקס קיבל את המפתחות כמו רוב הבחירות הגבוהות, בניגוד לחלק לא מבוטל מהן (מארקנן למשל) הוא המשיך להצדיק את האשראי. לא אהבתי את הזלזול ב-23 למשחק כאילו הוא זרק ללא הבחנה או התחזר ביוסג', ולא פשוט היה השחקן הכי טוב בפרנצ'ייז כושל שחיכה לעזרה.
ברונסון לא היה כוכב hiding in plain sight שקופח או משהו, הוא פשוט היה אחלה שחקן. אז שוב, למרות האמונה, במקרה שלו בתור שחקן התקפה אני מצפה להמשכיות שתקבע ודאות, אותה ודאות תאפשר לו לטפס בדירוג בעתיד.

גם לגבי באם קצת בלבלת כאן דברים. הדירוג הוא לא מי הולך לסיים הול אוף פיים פה, הבחירה תהיה באם בקלות. הוא משחק בפרנצ'ייז עם הנהלה חזקה, המאמן הכי טוב בליגה וכוכב על. כבר יש לו הישגים בקנה כך שזכייה באליפות רק תעצים אותם. הדירוג מבחינתי פחות עוסק בזה ולכן השתכנעתי שנכון לעכשיו פוקס מחזיק ביתרון קל.

Rapgamer

Well-known member
בעונה שעברה אני חושב שכוכב hiding in plain sight זו הגדרה מושלמת לברנסון. דקות הספסל של דאלאס תמיד נראו טוב סביבו אבל רק כשלוקה נפצע ברנסון הראה את פרופיל היכולות המלא. ואם בעונה שעברה היינו סקפטיים בגלל מדגם מצומצם, בשלב הזה אני לא רואה סיבה לכך.

הניסוח לגבי פוקס בא להדגיש שזה שחקן שהפסיד כמעט כל הקריירה שלו, ואתם מעדיפים אותו על פני שחקן שמנצח ברמות הכי גבוהות. פשוט החלטה לא טובה בעיני.

Krit123

Well-known member
עונה שעברה מילא, רק שדיברתי קריירה. ובמקור הטענה הייתה לגבי המשכיות בשחקני התקפה ספציפית, כך שאני מרשה לעצמי להמתין פה עוד קצת, אנחנו מאוד גבוה פה בדירוג.

לגבי באם אנחנו מחלקים ומורידים נקודות אחרת על ההישגיות, כבר לא נסכים. יאללה מחכה לראות איפה הוא וברונסון מסיימים אצלך ואיפה פוקס וטייריס נוחתים אצל נועם.

fatnoam

Active member
עונה שעברה מילא, רק שדיברתי קריירה. ובמקור הטענה הייתה לגבי המשכיות בשחקני התקפה ספציפית, כך שאני מרשה לעצמי להמתין פה עוד קצת, אנחנו מאוד גבוה פה בדירוג.

לגבי באם אנחנו מחלקים ומורידים נקודות אחרת על ההישגיות, כבר לא נסכים. יאללה מחכה לראות איפה הוא וברונסון מסיימים אצלך ואיפה פוקס וטייריס נוחתים אצל נועם.

אם יורשה לי להתערב כאן

אדבאיו שחקן אופציה שניה בקבוצה שלו. כל מי שמעליו הוא או מספר 1 מובהק או מספר 2 יותר טוב ממנו. פוקס והאליברטון בעונות פריצה, אני באמת חושב שכל קבוצה חלשה - כמו וושינגטון - תעדיף אחד משניהם על באם (גם על חשבון פול בתצורה הזו), כי הערך של מספרי 1 בקבוצה גבוה יותר מאלה של מספרי 2, כמו סבוניס, באם וסיאקם.

אגב בכוונה לקחת קבוצה חלשה, עבור קבוצות חזקות זה ילך לפי עמדה, פילי תעדיף גארד, ממפיס תעדיף גבוה.

Rapgamer

Well-known member
לפעמים אתה אומר דברים שבאמת אין להם אחיזה. כמו זה שפוקס מספר 1 מובהק וסיאקם מספר 2. מיהו המספר 1 בטורונטו בדיוק?

פוקס לא מספר 1 מובהק, הוא חולק את ההובלה יחד עם סאבוניס. הוא היה מספר 1 מובהק בקבוצות שסיימו 12 ו13 בקונפרנס.
באופן כללי לא חסרים מספרי 1 מובהקים גם במקומות ה30 וה40 בדירוג.
ולשם ההבהרה אני אעדיף להתחיל לבנות קבוצה סביב באם מאשר סביב פוקס. גם בתור השחקן הכי טוב בקבוצה, הוא פשוט משפיע יותר ממנו על המשחק.

למעלה