דירוג הפורום: מקומות 29-32

Rapgamer

Well-known member
שלי:

32. טאונס- קשה לדרג אותו על סמך עונה של 29 משחקים בלבד ששיחק בהם בעמדה 4 שלטעמי לא מתאימה עבורו. אי אפשר להתכחש לסקילסט ההתקפי אבל ההגנה שלו הכניסה אותו מלכתחילה לבעיה הזאת שהוא זקוק לסנטר נוסף שיחפה עליו, ויש מעט מאוד מיילס טרנרים בליגה שיודעים להגן על הטבעת ולרווח. היכולת של KAT בפלייאוף די ביזארית, יש לו סטרצ'ים ממש טובים לצד קבלת החלטות תמוהה עם איבודים ועבירות מיותרות. בשורה התחתונה יש לו יכולות של כוכב התקפי אבל קשה לסמוך עליו, בדומה לרבים מהמדורגים אצלי בthirties.

31. הארדן- הוא לא השחקן ה31 שארצה לקבוצה שלי אבל אני מתיימר גם למידה מסוימת של אובייקטיביות בדירוג שלי. הארדן הוא שחקן כדורסל יותר איכותי ממי שדירגתי מתחתיו וכנראה שגם יותר מכמה שמות שדירגתי מעליו. יכולת המסירה שלו סייעה לאמביד לזכות בMVP והיו לו שני משחקי פלייאוף מפלצתיים העונה. אני נותן לו פקטור שלילי על המסביב- קשה לאמן אותו, הוא quitter, נעלם במשחקי פלייאוף ועל תחושת מיאוס כללית.

30. מארקנן- עונת שיא ששווה בפני עצמה מקום גבוה יותר אבל צריך לקחת בחשבון גם את אלמנט ההפתעה, בעונה הבאה יריבות יכירו אותו יותר ויתכוננו בהתאם. קלע 25 למשחק באחוזים שנושקים ל50-40-90 ובעוד שהוא לא שחקן הגנה מבריק, הסייז שלו כן משפיע סביב הטבעת ובריבאונד. היה הdriver העיקרי בעונה המפתיעה של יוטה. כולנו פירגנו לו בדירוג אבל נראה לי שהסיבוב הזה צריך להיות הקצה שלו.

29. מיקייל ברידג'ס- יש מצב שזה דירוג מופרז. אבל הוא היה על סף הטופ 50 בעונה שעברה נטו בזכות ההגנה שלו והניצוצות שהראה כסקורר. העונה הניצוצות הפכו ללהבות, בפיניקס הוא קלע 17 למשחק באחוזים נהדרים ומאז הטרייד לברוקלין עלה ל26 נקודות למשחק (ואפילו התחיל לתקוף את הסל ולהגיע לעונשין). לא שהוא בהכרח סקורר בלבל הזה, מדובר בסך הכל על שליש עונה בברוקלין, אבל השילוב של שומר פרימטר מהטופ+ סקורר של 20+ נקודות למשחק ביעילות גבוהה נותנים לו את האדג' על פני שחקנים של צד אחד של המגרש.

Rapgamer

Well-known member
לא פשוט להסביר, אני אנסה.
מטרת הדירוג היא להעריך מי יותר טוב ממי. בראש ובראשונה זה בוחן יכולות כדורסל, כאשר יש דברים נוספים בשוליים שיכולים להיכנס אצלי בתור שובר שוויון- לדוגמה אופי, כשירות וכו'.

אותם אלמנטים בשוליים הם חלק אפילו יותר חשוב מבחינתי בשאלה "את מי אבחר לקבוצה שלי". יש שחקנים שאני מתחבר אליהם יותר או פחות, בין השאר בגלל דברים כאלה. אז אני יכול למשל להעדיף את דזמונד ביין בקבוצה שלי על פני הארדן, אבל עדיין לחשוב שהארדן שחקן מעט טוב יותר שברוב המקרים יגיע לתוצאות יותר טובות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא פשוט להסביר, אני אנסה.
מטרת הדירוג היא להעריך מי יותר טוב ממי. בראש ובראשונה זה בוחן יכולות כדורסל, כאשר יש דברים נוספים בשוליים שיכולים להיכנס אצלי בתור שובר שוויון- לדוגמה אופי, כשירות וכו'.

אותם אלמנטים בשוליים הם חלק אפילו יותר חשוב מבחינתי בשאלה "את מי אבחר לקבוצה שלי". יש שחקנים שאני מתחבר אליהם יותר או פחות, בין השאר בגלל דברים כאלה. אז אני יכול למשל להעדיף את דזמונד ביין בקבוצה שלי על פני הארדן, אבל עדיין לחשוב שהארדן שחקן מעט טוב יותר שברוב המקרים יגיע לתוצאות יותר טובות.
אני מבין מה אתה אומר ואפילו מזדהה

אבל אני גם חושב שבדירוג מהסוג הזה מתבססים בעיקר על יכולת ועל מה הוא מביא לקבוצה.
מסכים שהוא התדרדר המון וההתנהלות שלו כרגע בטח לא תורמת אבל עדיין לדעתי הוא צריך להיות יותר לכיוון ה 20 ככה

fatnoam

Active member
32. לאמלו בול - לאמלו חבילת כדורסל מטורפת, הראש קצת לא במקום. אני חושב שמיהרתם להדיח אותו, אולי בגלל חוסר הישגיות. אני ראיתי קצת שארלוט בשנתיים האחרונות, הקבוצות היו פשוט נוראיות. לא באשמתו. להיפך, לפרקים היה נראה שהוא מייצר מהם קבוצה, אבל הבלגן עם החוזים ומיילס ברידג׳ס, וההרכב שכל הזמן השתנה בגלל פציעות (גם שלו). עדיין מדובר באחד משחקני האול אראונד הטובים בליגה, מתקרב למספרי לוקה... חושב שאתם קצת ישנים עליו.

31. דריוס גארלנד - שוב זוכר שהודח כבר אצל אחד מכם, אני מחזיק ממנו מאוד כשחקן פחות מוכשר מלאמלו אבל הרבה יותר בשל. חושב שדונובן מיטשל קיבל הרבה קרדיט על העונה המוצלחת של הקאבס, לדעתי ליכולת של גארלנד היתה חשיבות יותר גבוהה. הוא נעצר בפלייאוף, אבל גם מיטשל איפר... שלא נדבר על אלן ומובלי. עושה רושם שהקריסה לא עליו - בכל אופן. גארלנד אחד המוסרים הכי טובים בליגה, הוא מאוד זריז ויודע להוציא לוב מכל מוב וזווית. כשהוא קולע אי אפשר לעצור אותם.

30. ג׳יילן בראנסון - לבראנסון פרגנתי יותר מגארלנד, כי הוא ממש סחב את הקבוצה על הבמה הכי גדולה. בגדול אני חושב שגארלנד טוב ממנו, אבל אני מפרגן איפה שאפשר.

29. טרה יאנג - שחקן שבאופן קבוע נכשל יותר משני הרכזים שמעליו, אבל עדיין טוב מהם. יאנג הוא שחקן טופ 20 אם לא טופ 15, אבל הסגנון משחק אותו מכתיב + החור שהוא בהגנה, מייצרים כדורסל שפשוט לא מנצח. גם סיאקם קיבל קנס על זה, וגם טרה יאנג. אני מניח שזה מוקדם מדי, אז אענה על השאלה - כן, לפני יאנג דרגתי 28 שחקנים שאני אקח לפניו ויעזרו לי יותר לבנות קבוצה מנצחת.

מארקנן וברידג׳ס על הקנה גם אצלי יובל, אבל באץ׳ אחד אחריך.

Krit123

Well-known member
נמנע מספוילרים לגבי חלק מהשמות, אז רק נאמר שברונסון טופ 5 הקשים לדירוג אצלי, ולגבי לאמלו, וואלה הייתי מדרג אותו בערך באותו המקום אם לא היינו רואים אותו דורך על הרגליים של עצמו לאורך העונה ומדדה החוצה פער אחר פעם.

לגבי טריי אני לא מסכים שתמצא 28 שחקנים שיעזרו לך לנצח יותר, גם אם הניצחונות מכוערים לאללה. הם לקחו שתיים מבוסטון (כולל אחד בחוץ ללא דז'ונטה) ובסוג של מגמת עלייה מאז סניידר/הטרייד שהנחית את ביי.

Rapgamer

Well-known member
גרזנת פה יפה את עמדת הPG.

את לאמלו הדחתי כמה סיבובים לפניך. תיאורטית הוא יכול להיות מדורג כאן, אלא שאני מעדיף ללכת עם שחקנים ששיחקו בקבוצות מנצחות או לכל הפחות בקבוצות תחרותיות.

את גארלנד מיקמנו מאוד דומה.

לגבי יאנג אני חושב שאתה שופט אותו בצורה לא הוגנת. אמרת למשל שהוא נכשל באופן קבוע יותר מאשר גארלנד- האם זה באמת נכון? עובדתית הוא ניצח בשנים האחרונות יותר ממנו, גם בעונה הרגילה וגם בפלייאוף.
השוואה נוספת מול רכז שעדיין על הלוח- ד'ארון פוקס. פוקס היה אחד השחקנים הכי מפסידים בליגה לאורך הקריירה שלו, ורשם העונה הופעת פלייאוף ראשונה עם עוד כוכב בסדר גודל דומה לצדו. יאנג ניצח הרבה יותר ממנו בשנים האחרונות, כולל בפלייאוף. לגבי הסקילסט אמרת בעצמך- טופ 20 או 15. אני חושב שלדרג אותו מאחורי שחקן יחסית דומה, אבל פחות איכותי ופחות הישגי, זה סנאב.

הזכרת את סיאקם באותה נשימה של "כדורסל שפשוט לא מנצח". סיאקם אלוף הNBA כן? אני מנסה להתקדם משם הלאה אבל אתה ממשיך להעליל ולהטריל.

ברנסון נראה כמו שחקן שמקום 30 הוא סוג של פירגון אבל לדעתי הוא פשוט יותר טוב מזה. תכף תהיה אליפות העולם בכדורסל ונקבל תזכורת כמה הוא טוב (וכנראה עדיין אנדרייטד). קשה מאוד לעצור אותו גם בהתקפה עומדת, והוא שנה שנייה ברצף הוביל קבוצה שעברה סיבוב פלייאוף (לוקה כזכור היה פצוע בסיבוב הראשון לפני שנה, וחזר כדי לסגור את הסדרה שהמאבס הובילו בה).
סתם אני זורק את מארקנן להשוואה- שחקן שעשה עונה בודדת ממש טובה ועדיין עם 0 הופעות פלייאוף בקריירה. לא חושב שמגיע לו את האדג' על שחקן מוכח כמו ברנסון ובודאי שלא על פני יאנג, עם יכולות יותר גבוהות והישגים יותר טובים.

נערך לאחרונה ב:

Krit123

Well-known member
אני רק הערה שתיים
1. אני יסנגר על הארדן כשנגיע אליו. לדעתי רק על שתי המשחקים מול בוסטון הגיע לו לחרוג מהטייר פה.

2. רציתי לספר לכם, כי שכחתם פשוט, שיש שחקן כזה בליגה שקוראים לו ג'רן ג'קסון ג'וניור. לא יודע אם יצא לכם לשמוע עליו, וואלה חבל שלא הכנסתם לדירוג שלכם. הוא שחקן עתיר הישגים שהאגדות מספרות שעבר סיבוב פלייאוף שלם בקריירה, אשכרה סיבוב שלם כזה, לא חצי סיבוב או משהו. הוא גם פעם, יש היודעים לספר, שיחק מעל 30 דקות במשחק כדורסל, למרות שהנושא שנוי במחלוקת ועדיין בבדיקה.
בנוסף לכך הוא ידוע בכינוי "דניס רודמן 2.0" על היותו ריבאונדר אימתני, כינוי שהודבק לו בעקבות העובדה שבגובה 11'6, הוא תופס 1.7 ריבאונדים פר 100 יותר מפאקינג ג'יימס הארדן קריירה.

32. לאורי מארקנן
פרץ בדיליי. הקפיצה נעשתה תודות לשיפור החד בסקורינג מתוך קשת השלוש, הפך לחוסם סופר דינמי שמסוגל להתגלגל פנימה והחוצה, שאף מסוגל להריץ טיפה סקרינינג אקשן הפוך. ובכל זאת, די נעול על עמדה 4, ולמרות השיפור בהגנה, לא תמיד יהיה אפשר למצוא לו מצ'אפ. וצריך לומר שיוטה קבוצת התקפה טובה ומשולחת רסן, עושה רושם שרוב הנפשות הפועלות נהנו מהסיטואציה.

31. דזמונד ביין
נטול אגו, מוסיף אנרגיות מבלי לעשות רעש, עובד קשה ומשתפר כל עונה, אין קבוצה שלא הייתה רוצה אותו. תמיד שיחק טוב בהתאם לציפיות ולעיתים התעלה עליהן, בעונה הרגילה ובפלייאוף כאחד. הוביל אותם בסקורינג מול הוולבס והיה היחיד ששמר על קור רוח לצד היכולת ההפכפכה של ג'ה, בעיית העבירות של טריפל ג'יי, העובדה שאדאמס נעלם להם, והעובדה שברוקס הוא דילון ברוקס.
מול הווריורס עלה עם פציעת גב ושיחק חלש בהתאם, עד להתאוששות בצמד המשחקים האחרונים. אהבתי את הסדרה שלו מול הלייקרס בנוסף לכך, לדעתי שיחק טוב ממה שהאחוזים מציעים, פשוט היה די אוף מחוץ לקשת, מה שלא מאפיין אותו בכלל.

30. מיקל ברידג'ס
יובל סיכם יפה, הוא מרגיש כמו עסקה מאוד כדאית וכולנו מסונכרנים לגבי זה. עם זאת זהות האנשים אותם הוא זכה לעקוף היא שונה, אני מעדיף לחכות טיפה להמשכיות בראש בראש מול חלקם.
הייתי מוסיף שבסיום הסדרה מול הפליקנס הוא ניצח את מקולום במצ'אפ האישי וכאמור הזריחה שלו החלה עוד לפני הטרייד מהשמשות (אגב, סיפור דומה אצל קאם ג'ונסון).

29. דריוס גרלנד
המוטיב אצלי הוא להאשים את ביקרסטף. לא פשוט לשחק מול הניקס, צריך לומר שהגנתית הם החזיקו, פשוט התפרקו בריבאונד ובהתקפה. אני חושב שהכמעט הגעה לפלייאוף בעונה שקדמה להדחה הייתה מיני-הישג נהדר.

Rapgamer

Well-known member
אני רק הערה שתיים
1. אני יסנגר על הארדן כשנגיע אליו. לדעתי רק על שתי המשחקים מול בוסטון הגיע לו לחרוג מהטייר פה.

2. רציתי לספר לכם, כי שכחתם פשוט, שיש שחקן כזה בליגה שקוראים לו ג'רן ג'קסון ג'וניור. לא יודע אם יצא לכם לשמוע עליו, וואלה חבל שלא הכנסתם לדירוג שלכם. הוא שחקן עתיר הישגים שהאגדות מספרות שעבר סיבוב פלייאוף שלם בקריירה, אשכרה סיבוב שלם כזה, לא חצי סיבוב או משהו. הוא גם פעם, יש היודעים לספר, שיחק מעל 30 דקות במשחק כדורסל, למרות שהנושא שנוי במחלוקת ועדיין בבדיקה.
בנוסף לכך הוא ידוע בכינוי "דניס רודמן 2.0" על היותו ריבאונדר אימתני, כינוי שהודבק לו בעקבות העובדה שבגובה 11'6, הוא תופס 1.7 ריבאונדים פר 100 יותר מפאקינג ג'יימס הארדן קריירה.
1. הארדן- שני המשחקים מול בוסטון as good as anyone ומצד שני היו לו כמה as bad as it gets. וזה מוטיב חוזר.
עקרונית הסקילסט שלו קרוב יותר למקום ה20 מהיכן שדירגתי אותו אבל גם אי אפשר להתעלם מהפיל שבחדר. הוא ההדקייס השני הכי גרוע בליגה אחרי קיירי, זה חייב להתבטא גם בדירוג.

2. טריפל J- נאום חוצב להבות יפה אבל דירגת בעצמך את דזמונד ביין בסיבוב הזה, ואני חושב שרוב האנשים רואים בג'ארן ג'קסון שחקן מעט עדיף. ההפרש בדירוג גדול אבל זה בעיקר בגלל הצפיפות הרבה. תכלס אתה חושב שיש שחקן הרבה יותר טוב מג'ארן ג'קסון שהדחתי לפניו? כאילו מישהו שאי אפשר לתת לג'ארן קייס לגיטימי?

אם אני לא טועה מתוך ה28 הנותרים שלנו יש 27 משותפים וההבדל היחיד הוא הארדן אצלך וטריפל J אצלי. רק לא מסתדר לי איפה נשאר לך המקום המשוריין לשנגון.

Krit123

Well-known member
1. להארדן ירדו נקודות בגין הדקייסיות, הוא מדורג יחסית קרוב אלייך מספרית אך אצלי הוא ושחקן נוסף מסמנים תחילה של טייר אחר שלא מגלם הבדל תהומי ביכולת אלא טיפה יותר ודאות. לדעתי הוא הרוויח אותו ובמצטבר זה התפספס אצל שניכם.

2. ביין אפשר להיווכח על איכות, פחות על אמינות. אתה יודע מה תקבל ממנו. אצל ג'קסון אתם יוצאים מנקודת הנחה שהוא לא לוקח צעד אחורה והגרסה המשופרת כאן כדי להישאר. לא יודע אם יש שחקן משמעותית טוב ממנו, אך לדעתי יש משהו בלא לאפשר לשחקן לדלג מעל דבוקה שלמה של כאלו מוכחים ממנו, אפילו אם ניתן למצוא הצדקה לחלקם, משמע הכמות צריכה לשחק תפקיד מתישהו. אצלי למשל הוא לא עקף מספר אנשים שכבר הובילו קבוצה לפלייאוף בטווח של השנים האחרונות או פשוט רשמו הצלחה קבוצתית במקום ברור בהיררכיה; הארדן, ביל, דרוזן, טאונס, מידלטון ועוד כמה בהמשך...

על שנגון יש פתגם מפורסם בעירקית - he's top 2 and he's not 2. דירגתי 49 עאלק, פשוט לא רציתי לחשוף את התכנית מוקדם מדי.

Rapgamer

Well-known member
וואלה גם אני על סף מיני-טייר חדש. השיט של הארדן מסביב ניפה אותו משם מבחינתי. כנראה שגם basketball wise אני קצת פחות מחזיק ממנו ממך.

לגבי ג'קסון מכיוון שקפיצת המדרגה העיקרית הייתה בהגנה זה מרגיש בהחלט sustainable. לא עניין של עונת קליעה משוגעת או משהו.
יכולת ההובלה של דרוזן, ביל, טאונס ושות' לא שכנעה גם אותך אחי. שמת מעליהם את מארקנן וברידג'ס בדיוק כמוני. אז כמו ששני הנ"ל לא מוכחים באותה המידה אבל מרשימים מספיק, גם ג'קסון באותה סירה מבחינה עקרונית.
אני גם לא לחלוטין מסכים עם הטענה שהוא לא "רשם הצלחה קבוצתית ממקום ברור בהיררכיה". ממפיס קבוצה טובה עד טובה מאוד בשנתיים האחרונות ולדעתי הוא נאמבר 2 שלהם.

חזק הפתגם בעיראקית, עד עונה הבאה תלמד לומר אותו גם בטורקית.

Krit123

Well-known member
לא תזמון מוצלח להגן על הארדן מחוץ למגרש. בכל הנוגע למשחק עצמו ננסה טיפה בהמשך. בכל אופן מעל ג'קסון הוא חייב להיות.

אני מסכים שהוא ישאר מצוין בהגנה, פשוט מעריך את ההשפעה באופן שונה ככל שאנחנו מתקדמים. התקפית הוא עדיין מחפש את הזהות שלו.

דווקא שכנעה אותי, אני לא מסוגל לדמיין את ג'קסון בתור נאמבר 1 אז אלו שדורגו מעליו הם
1. כאלו שהספיקו לפחות להשתפשף בתפקיד, במקרה הזה מארקנן שהיה בתמונת פלייאוף מרבית העונה וברידג'ס שסחב יפה בנטס.
2. כאלו שהובילו קבוצה לפלייאוף בתור האיש, וגם אם לא תמיד הייתי לוקח אותם לפניו בתור 2-3, אני כן יוצא בתחושה שאני יודע מה אקבל מהם.

fatnoam

Active member
גם סבוניס ובאם לא בדיוק מספרי 1 והם עוד לא הופיעו כאן, אז הטיעון הזה נראה לי פחות מתאים…

Rapgamer

Well-known member
וואלה בעיני להעדיף עת טריפל J על פני הארדן זה ממש לא hot take. נועם אפילו דירג את הארדן נמוך ממני ואני מסכים עם הסנטימנט הכללי שהאופי של הארדן הוא חיסרון יותר משמעותי מאשר מגבלת הדקות/עבירות של ג'ארן.
הארדן שחקן עונה רגילה ממש טוב אבל בפלייאוף יש לו רקורד של אנדר-פרפורמינג בשנים האחרונות. אתה גם הדחת שחקנים טובים ומוכשרים על דברים מסוג זה.

לגבי סעיפים 1 ו2-
1. כשאתה אומר "הספיקו להשתפשף בתפקיד" אתה מתכוון ניסו להוביל קבוצה ולא הצליחו להרים אותה.
2. אנחנו סך הכל סביב המקום ה30 בדירוג, זו בחירה מאוד לגיטימית להעדיף בשלבים האלה שחקן שהייעוד שלו להיות אופציה שנייה מצוינת יותר מאשר אופציה ראשונה סבירה. צריך להזכיר- טריפל J ממש לא איזה פראייר בהתקפה, הוא קולע 18 למשחק ומייצר לעצמו מצבים. הוא לא שחקן טוב כמו פריים דריימונד אבל היו לנו הדיונים האלה באיזורים של 15-16 בדירוג, עד כמה אפשר לתת קרדיט לשחקן שכולנו מסכימים שלא מתאים להיות אופציה 1.

בכללי ג'קסון כבר מקבל הכרה רחבה. הוא DPOY, הוא נבחר לאולסטאר השנה, הוא לא איזו בחירה אקזוטית ששלפנו משום מקום. יש בדירוג עוד מספר שחקנים שלא מתאימים להוביל קבוצה, או שלא נבחרו לאולסטאר, או שלא רשמו הצלחה קבוצתית מעולם. אני פשוט לא חושב שהוא איזו אנומליה בקרב חבורת השחקנים שנותרה.

Krit123

Well-known member
אין טעם להתחיל את הדיון לגביו מחדש, כי אני רוצה להמשיך להתייחס לשניהם (הארדן וג'קסון) בסיבוב הבא, בו אני חושב שלפחות אחד מכם ידרג אותו. אני ישתף כמה נתונים שמצאתי ותגידו לי מה אתם חושבים.

אז בקצרה לגבי הסעיפים
1. אני חושב שהם הרימו סיטואציה בהתאם לנסיבות. הפחות מוכח מבניהם (מארקנן) עשה מעל ומעבר ביחס לציפיות מכל הבחינות.
2. הליגה ממשיכה להשתפר ולתחושתי הדיונים האלה נדחקים מספר מקומות אחורה בכל פעם. לגבי הטענה שג'קסון אופציה שנייה מצוינת, יש לי השגות כאמור.

הוא החל לקבל הכרה העונה והרוויח אותה, לכן אמרתי שאין לי באמת בעיה עם דירוג שלו מעל ביין בפרט או בסיבוב-שניים שהגיעו לאחר מכן, אני פשוט נוטה להאמין שנסחפתם לאור הרמה הנוכחית שלו. מרגיש לי כאילו דירגתם את ג'קסון של סוף עונה הבאה או מינימום לאחר חצי עונה מוצלחת שסיפקה מידה מסוימת של ודאות.

fatnoam

Active member
אין טעם להתחיל את הדיון לגביו מחדש, כי אני רוצה להמשיך להתייחס לשניהם (הארדן וג'קסון) בסיבוב הבא, בו אני חושב שלפחות אחד מכם ידרג אותו. אני ישתף כמה נתונים שמצאתי ותגידו לי מה אתם חושבים.

אז בקצרה לגבי הסעיפים
1. אני חושב שהם הרימו סיטואציה בהתאם לנסיבות. הפחות מוכח מבניהם (מארקנן) עשה מעל ומעבר ביחס לציפיות מכל הבחינות.
2. הליגה ממשיכה להשתפר ולתחושתי הדיונים האלה נדחקים מספר מקומות אחורה בכל פעם. לגבי הטענה שג'קסון אופציה שנייה מצוינת, יש לי השגות כאמור.

הוא החל לקבל הכרה העונה והרוויח אותה, לכן אמרתי שאין לי באמת בעיה עם דירוג שלו מעל ביין בפרט או בסיבוב-שניים שהגיעו לאחר מכן, אני פשוט נוטה להאמין שנסחפתם לאור הרמה הנוכחית שלו. מרגיש לי כאילו דירגתם את ג'קסון של סוף עונה הבאה או מינימום לאחר חצי עונה מוצלחת שסיפקה מידה מסוימת של ודאות.

יש פה שאלה מעניינת, האם אתה מעדיף שחקן שהוכיח שהוא מסוגל להיות מס׳ 2 באלופה או קונטנדרית, מאשר שחקן שכנראה בלבל של להרים קבוצה לסף פלייאוף ותו לא.

אמנם להיות מס׳ 2 או 3 (במקרה של דריימונד), מגביל את היכולת שלך לטפס בדירוג גבוה, אבל אם הקבוצה מאוד מצליחה, זה ללא ספק מרים אותך מאוד גבוה ולעיתים מעבר למה שהשגת בתור מס׳ 1 או מה שמספרי 1 אחרים בקבוצות משיגים (או מגיעים גבוה בדירוג). מידלטון, דריימונד, ג׳רו הולידיי, ארון גורדון השנה - כולם מדורגים גבוה גם בזכות הסיטואציה.

למעלה