דירוג הפורום: מקומות 9-10

Krit123

Well-known member
יש להם עונה שלמה כדי להימנע מהסיטואציה הזאת. אבל אחרי שנקלעו אליה, אפשר גם לשחק טוב למשל. סטף לא אשם ביכולת של קליי, אבל גם קליי לא אשם ביכולת של סטף. 22 נקודות ו6 איבודים זה כישלון אישי בתוך כישלון קבוצתי.
הם עמדו במשימה שהיא להגיע למאזן מכובד, עשו את המקסימום. שחקן שלא קולע סל שדה בהגדרה הורס לכל השאר.
אני לא יודע למה אתה מתעקש להזכיר את לוקה כל 3 משפטים. אבל הנה שברת אותי.
לוקה בעונת 22/23- per 29 מקום 4 בליגה.
לוקה בעונת 23/24 לפני הטרייד- per 28 מקום 5 בליגה.
לוקה אחרי הטרייד- כנ"ל.
סטף בעונת 22/23- per 24.3 מקום 11 בליגה.
סטף בעונת 23/24- per 20.8 מקום 34 בליגה.

מקווה שזה יעזור לך להתקדם מההשוואה הלא רלוונטית ללוקה.
לא הבנתי מה זה מוכיח. אני הרי לא משווה אץ לוקה לסטף ישירו אלא משתמ בו כראייה לכך ששחקן צריך צוות מסייע טוב כדי להגיע רחוק ושאכזבה אשר נובעת מסגל חלש עשויה לטשטש את הערך שלו. משתמע מדברייך שלא ניתן לייחס את האכזבה של דאלאס ב22-23 לסגל החלש, מכיוון שלוקה שינה דברים שהובילו להצלחה ב23-24. אם המדד אומר אחרת, מה הרלוונטיות שלו להשוואה שעשיתי?
אז מזל שאנחנו לא משווים את סטף לקליי ודריימונד. אנחנו משווים אותו לשחקנים שהיו טובים ממנו השנה בקלות.
יש לא מעט שחקנים שנותנים עונות טובות מבאטלר, לברון ואחרים. לאו דווקא צריך להתבטא בדירוג, בטח לא במקרה של שחקן כמו סטף, שהנוכחות שלו על המגרש היא יתרון מובנה שאחרים יכולים למנף, גם אם הוא לא מסוגל למנף אותו אישית באותה עקביות ללא צוות מסייע ראוי.
אני דירגתי את סטף מעליו לפני שנה ואני חושב שזה גם היה נכון לאותו זמן. לא שהיה מופרך לדרג הפוך, פשוט סטף היה מוכח ממנו בהרבה בתור שחקן מוביל של קונטנדרית, ובאיזור החיוג שלו מבחינת יכולת אישית.

1. זה לא קרה בגיל 36.
2. בהסתכלות רחבה על התקופה הזאת, הoutlier הוא דוקא עונת הבאבל שלברון חזר לדיון של השחקן הטוב בעולם (משם והלאה שוב היה יותר באיזורים של הדרג השני).
1. קרה בגיל 35. ושנתיים לאחר מכן הודחו סיבוב ראשון/פספסו פלייאוף, ואז עשו גמר איזורי, מה שהוכיח שהוא לא חווה את הירידה שיוחסה לו בשנים הפחות הישגיות. פול אגב יצא ממעמד סופרסטאר בשנתיים ביוסטון וחזר אליו רשמית במדי פיניקס בגיל 35. קוואי ברכיים של גיל 35 וגם אותו יצא לי לראות מוריד הילוך בעונות רגילות (במילים אחרות לא מסוגל הוביל קבוצה לאורך עונה) ואז הופך לטופ 5 בפלייאוף.
2. אני לא מדבר על מפה והלאה ואיזה יכולת יספק שנים מעכשיו או משהו כזה, אני מדבור על עכשיו. אם לצורך העניין סטף היה נותן עונת אאוטלייר עם סגל ראוי ואז יוצא מהטופ 10 בהמשך, לא רלוונטי.

Rapgamer

Well-known member
הם עמדו במשימה שהיא להגיע למאזן מכובד, עשו את המקסימום. שחקן שלא קולע סל שדה בהגדרה הורס לכל השאר.
לפני כמה הודעות הסכמת שהם אכזבו, עכשיו הם כבר עשו את המקסימום. יפה, אנחנו מתקדמים אחורה.
לא הבנתי מה זה מוכיח. אני הרי לא משווה אץ לוקה לסטף ישירו אלא משתמ בו כראייה לכך ששחקן צריך צוות מסייע טוב כדי להגיע רחוק ושאכזבה אשר נובעת מסגל חלש עשויה לטשטש את הערך שלו.
זה מוכיח שלוקה שמר על יכולת התקפית דומה בזמן שסטף דועך ביכולת שלו.

משתמע מדברייך שלא ניתן לייחס את האכזבה של דאלאס ב22-23 לסגל החלש, מכיוון שלוקה שינה דברים שהובילו להצלחה ב23-24. אם המדד אומר אחרת, מה הרלוונטיות שלו להשוואה שעשיתי?
ניתן לייחס את האכזבה למספר גורמים, חלקם קשורים ללוקה וחלקם לא. במספרים זה לא התבטא. גם הכישלון של גולדן מיוחס חלקו לסטף וחלקו לא. במספרים זה כן מתבטא. לא יודע למה אנחנו ממשיכים לדבר על לוקה.
יש לא מעט שחקנים שנותנים עונות טובות מבאטלר, לברון ואחרים. לאו דווקא צריך להתבטא בדירוג, בטח לא במקרה של שחקן כמו סטף, שהנוכחות שלו על המגרש היא יתרון מובנה שאחרים יכולים למנף, גם אם הוא לא מסוגל למנף אותו אישית באותה עקביות ללא צוות מסייע ראוי.
יש 8 שחקנים ששיחקו השנה לבל מעל באטלר, לברון, סטף וכו'. הם נכנסו אצל כולם לטופ 10, אצלי לטופ 8.
1. קרה בגיל 35. ושנתיים לאחר מכן הודחו סיבוב ראשון/פספסו פלייאוף, ואז עשו גמר איזורי, מה שהוכיח שהוא לא חווה את הירידה שיוחסה לו בשנים הפחות הישגיות. פול אגב יצא ממעמד סופרסטאר בשנתיים ביוסטון וחזר אליו רשמית במדי פיניקס בגיל 35. קוואי ברכיים של גיל 35 וגם אותו יצא לי לראות מוריד הילוך בעונות רגילות (במילים אחרות לא מסוגל הוביל קבוצה לאורך עונה) ואז הופך לטופ 5 בפלייאוף.
2. אני לא מדבר על מפה והלאה ואיזה יכולת יספק שנים מעכשיו או משהו כזה, אני מדבור על עכשיו. אם לצורך העניין סטף היה נותן עונת אאוטלייר עם סגל ראוי ואז יוצא מהטופ 10 בהמשך, לא רלוונטי.
1. נופ. זה קרה בגיל 34. ב35 הייתה הbounce back וב36 והלאה שוב חזר לדרג השני. זה הפרש של שנתיים מהטיימליין של סטף.
"ברכיים של גיל 35" זה באמת טיעון מיוחד.
2. עכשיו כל הנתונים מצביעים על כך שסטף בירידה. ה"עכשיו" שאתה מתכוון אליו הוא שילוב תיאורטי של יכולת עבר שהייתה טובה יותר, ושל יכולת בעונה האחרונה שהייתה טובה פחות.

Krit123

Well-known member
לפני כמה הודעות הסכמת שהם אכזבו, עכשיו הם כבר עשו את המקסימום. יפה, אנחנו מתקדמים אחורה.
חח וואלה ככל שיוציא לי לחשוב על התפיסה שלי לגבי הסגל שלהם זה מה שקורה
זה מוכיח שלוקה שמר על יכולת התקפית דומה בזמן שסטף דועך ביכולת שלו.
זה כבר משהו שהסכמנו עליו ובא לידי ביטוי בדירוג.
ניתן לייחס את האכזבה למספר גורמים, חלקם קשורים ללוקה וחלקם לא. במספרים זה לא התבטא. גם הכישלון של גולדן מיוחס חלקו לסטף וחלקו לא. במספרים זה כן מתבטא. לא יודע למה אנחנו ממשיכים לדבר על לוקה.
לא ברור לי למה לא ברור לך שאני משתמש בלוקה כשהשוואה, בכל אופן אם אתה מרגיש שמיצינו אפשר להתייחס לזה כשנגיע אליו
יש 8 שחקנים ששיחקו השנה לבל מעל באטלר, לברון, סטף וכו'. הם נכנסו אצל כולם לטופ 10, אצלי לטופ 8.
גם בעונות אחרות היו שחקנים ששיחקו לבל מעל באטלר, לברון ואחרים. הם עדיין דורגו גבוה מהם.
1. נופ. זה קרה בגיל 34. ב35 הייתה הbounce back וב36 והלאה שוב חזר לדרג השני. זה הפרש של שנתיים מהטיימליין של סטף.
"ברכיים של גיל 35" זה באמת טיעון מיוחד.
2. עכשיו כל הנתונים מצביעים על כך שסטף בירידה. ה"עכשיו" שאתה מתכוון אליו הוא שילוב תיאורטי של יכולת עבר שהייתה טובה יותר, ושל יכולת בעונה האחרונה שהייתה טובה פחות.
1. לפי החישוב שלי לברון היה 35 או 34 לקראת כשהניף את הגביע. סטף היה 35 מרבית העונה. אני טוען שהעונה הזאת יכלה להיות עונת "ההנפה" במקום עונת הירידה, בדומה לכך שעונת ההנפה של לברון יכלה להיות עונת אכזבה נוספת ללא שיפור מסביבו (עונות שהגיעו במידה לאחר מכן לפני שיפור נוסף). הברכיים של קוואי הרבה יותר מ35 אגב.
2. גם הדירוג שלי מצביע על כך שהוא בירידה. שילוב תיאורטי של יכולות עבר זה משהו שאנחנו עושים בדירוג.

Rapgamer

Well-known member
1. לפי החישוב שלי לברון היה 35 או 34 לקראת כשהניף את הגביע. סטף היה 35 מרבית העונה. אני טוען שהעונה הזאת יכלה להיות עונת "ההנפה" במקום עונת הירידה, בדומה לכך שעונת ההנפה של לברון יכלה להיות עונת אכזבה נוספת ללא שיפור מסביבו (עונות שהגיעו במידה לאחר מכן לפני שיפור נוסף). הברכיים של קוואי הרבה יותר מ35 אגב.
2. גם הדירוג שלי מצביע על כך שהוא בירידה. שילוב תיאורטי של יכולות עבר זה משהו שאנחנו עושים בדירוג.
1. זה לא חישוב מסובך. לברון יליד סוף דצמבר, סטף יליד אמצע מרץ. זה חודשיים וחצי. אז ההפרש בטיימליין הוא שנתיים מינוס חודשיים וחצי.
הברכיים של קוואי בנות 100, פשוט לא נראה לי שייך לדיון.
2. יכולת עבר של שחקן בגיל 36 היא שונה קונטקסטואלית מיכולת עבר של שחקן בגיל 26. אתה גם מבין את זה.

Krit123

Well-known member
1. זה לא חישוב מסובך. לברון יליד סוף דצמבר, סטף יליד אמצע מרץ. זה חודשיים וחצי. אז ההפרש בטיימליין הוא שנתיים מינוס חודשיים וחצי.
הברכיים של קוואי בנות 100, פשוט לא נראה לי שייך לדיון.
2. יכולת עבר של שחקן בגיל 36 היא שונה קונטקסטואלית מיכולת עבר של שחקן בגיל 26. אתה גם מבין את זה.
1. נו אז הוא היה 35 בזכייה וסטף היה 35 מרבית העונה.
2. הקונטקסט של סטף גם כן שונה. הוא שחקן בליגה שעוצבה בצלמו עם יופי של לונג'ביטי. אני לא מצפה משחקן בגילו לסחוב קבוצה כמו שעשה ב3 השנים האחרונות לעונות היסטריות בזו אחר זו, הנאדם משחק ללא קו-סטאר כבר כמה עונות. זה בסדר לתת לו ליהנות מהספק ולאפשר לו להיכנס לבאטלר פייז של עונות רגילות פחות טובות.

Rapgamer

Well-known member
1. נו אז הוא היה 35 בזכייה וסטף היה 35 מרבית העונה.
2. הקונטקסט של סטף גם כן שונה. הוא שחקן בליגה שעוצבה בצלמו עם יופי של לונג'ביטי. אני לא מצפה משחקן בגילו לסחוב קבוצה כמו שעשה ב3 השנים האחרונות לעונות היסטריות בזו אחר זו, הנאדם משחק ללא קו-סטאר כבר כמה עונות. זה בסדר לתת לו ליהנות מהספק ולאפשר לו להיכנס לבאטלר פייז של עונות רגילות פחות טובות.
1. זה הפרש של שנתיים בטיימליין אחי. עברנו על זה הרגע. כן, האמצע בין 34 ו36 הוא 35 וכל אחד מהם רחוק מזה שנה אחת מכיוונים הפוכים.
2. אם אתה לא מצפה ממנו לסחוב קבוצה כמו שחקנים אחרים אתה לא אמור לדרג אותו מעל אותם שחקנים. ברגע שבאטלר הפסיק להגיע לגמר איזורי/פיינלס הוא נפלט אצל כולנו מהטופ 10.

Krit123

Well-known member
1. זה הפרש של שנתיים בטיימליין אחי. עברנו על זה הרגע. כן, האמצע בין 34 ו36 הוא 35 וכל אחד מהם רחוק מזה שנה אחת מכיוונים הפוכים.
2. אם אתה לא מצפה ממנו לסחוב קבוצה כמו שחקנים אחרים אתה לא אמור לדרג אותו מעל אותם שחקנים. ברגע שבאטלר הפסיק להגיע לגמר איזורי/פיינלס הוא נפלט אצל כולנו מהטופ 10.
1. איך שנתיים אם סטף מסיים את העונה הזאת מקסימום 36 ו3 חודשים ולברון סיים את עונת הזכייה בגיל 35 ו10 חודשים? ואגב גם אני עושה פה טעות לברון היה 34, יש פער בין מה שאני "דורש" מהם. אני לא טוען שסטף צריך לחזור למקום 3 אלא לספק עונה מוצלחת מספיק בהינתן צוות מסייע איכותי כדי להישאר בטווח הנוכחי, משמע עדיין לרדת טיפה ולא לעלות בחזרה בדומה למה שלברון עשה. זו לא דרישה לא הגיונית למרות שלברון היה צעיר ממנו.
2. אני לא מצפה מאף אחד שדורג תחתיו ומרוב אלו שדורגו מעליו לסחוב קבוצה כמו שעשה בשלוש השנים האחרונות ללא עונה יחסית מאכזבת מבחינה אישית.

Rapgamer

Well-known member
1. איך שנתיים אם סטף מסיים את העונה הזאת מקסימום 36 ו3 חודשים ולברון סיים את עונת הזכייה בגיל 35 ו10 חודשים?
כי סטף לא בעונת זכייה! אתה השווית את עונת גיל 34 של לברון (דעיכה שאחריה באונס באק) לעונת גיל 36 של סטף (דעיכה שאחריה..?). ולברון סיים את עונת הזכייה בגיל 35 ו6 חודשים.
ואגב גם אני עושה פה טעות לברון היה 34, יש פער בין מה שאני "דורש" מהם. אני לא טוען שסטף צריך לחזור למקום 3 אלא לספק עונה מוצלחת מספיק בהינתן צוות מסייע איכותי כדי להישאר בטווח הנוכחי, משמע עדיין לרדת טיפה ולא לעלות בחזרה בדומה למה שלברון עשה. זו לא דרישה לא הגיונית למרות שלברון היה צעיר ממנו.
סטף נשאר בטווח הנוכחי, הוא מדורג אצלי 9. רק לדעתי לא מגיע לו יתרון על שחקנים שהיו טובים ממנו השנה בהרבה.
2. אני לא מצפה מאף אחד שדורג תחתיו ומרוב אלו שדורגו מעליו לסחוב קבוצה כמו שעשה בשלוש השנים האחרונות ללא עונה יחסית מאכזבת מבחינה אישית.
ה3 שנים האחרונות של סטף מאוד לא הומוגניות. שתי הראשונות ברמה של טופ 3-5 בליגה, השלישית אולי טופ 15. בגיל 36 יש למגמה הזאת משמעות.

Krit123

Well-known member
כי סטף לא בעונת זכייה! אתה השווית את עונת גיל 34 של לברון (דעיכה שאחריה באונס באק) לעונת גיל 36 של סטף (דעיכה שאחריה..?). ולברון סיים את עונת הזכייה בגיל 35 ו6 חודשים.
אם ללברון לא היה את דיוויס גם הוא לא היה, כבר אמרתי את זה.
לפי מה שני רואה הבועה הסתיימה באוטובקר 2020.
סטף נשאר בטווח הנוכחי, הוא מדורג אצלי 9. רק לדעתי לא מגיע לו יתרון על שחקנים שהיו טובים ממנו השנה בהרבה.
ה3 שנים האחרונות של סטף מאוד לא הומוגניות. שתי הראשונות ברמה של טופ 3-5 בליגה, השלישית אולי טופ 15. בגיל 36 יש למגמה הזאת משמעות.
ויש גם שחיקה פיזית ונפשית ממה שהתבקש לעשות. לא הייתי מוריד אחרים בדירוג יותר ממה הורדתי אותו על העונה שעשה בהתחשב הנסיבות.

Rapgamer

Well-known member
אם ללברון לא היה את דיוויס גם הוא לא היה, כבר אמרתי את זה.
לפי מה שני רואה הבועה הסתיימה באוטובקר 2020.
לגבי תאריך סיום הבועה אתה צודק.
לגבי ההפרש בטיימליין הוא עדיין גיל 34 של לברון מול גיל 36 של סטף, לא יעזור לתקוף את זה שוב ושוב מכיוונים שונים. וכן, עונת הדעיכה של לברון בגיל 34 שיקפה את היכולת שלו בהמשך יותר מאשר עונת הבאבל.
ויש גם שחיקה פיזית ונפשית ממה שהתבקש לעשות. לא הייתי מוריד אחרים בדירוג יותר ממה הורדתי אותו על העונה שעשה בהתחשב הנסיבות.
לא יודע כמה הורדת את סטף, נצטרך לחכות כדי לדעת כמה. אני פשוט חושב שאין סיבה לדרג אותו מעל 8 שחקנים שהיו טובים ממנו בפער השנה.

Krit123

Well-known member
בוא נשאיר משהו להמשך, במילא סביר שהדיון יתחדש ואנחנו רק פחות מסכימים בנוכחי, ואם אני לא מחזיר לוקה לדיון רק שתדע הטיעון הבא הוא שצ'ט בעמדה 4 הוא החתיכה שהייתה מובילה אותם לאליפות

למעלה