די לכבוש

אילתושי

New member
לא נכון, ואני בת

יש הבדל, נאציזם הוא סוג של פאשיזם. נאציזם רע יותר. פשיזם רע פחות. אבל שניהם לא רצויים אצל אנשים נאורים כמונו.

תלמד...

יהודים באיטליה סבלו מאפליה חוקתית וזכויותיהם כאזרחים נלקחו חוץ מזה הם רוכזו במחנות ריכוז (למחנות ההשמדה הם הגיעו רק עם כבוש הנאצים) חוץ מזה תקרא את ההודעה מלמעלה

די לאיזה כיבוש

האם די לכיבוש באר שבע? האם די לכיבוש אילת? האם די לכיבוש רמלה? האם די לכיבוש לוד? האם די ............. האם אתה רוצה לחזור לגלות? האם אתה רוצה להחזיר אדמה כבושה? אז מה אתה עושה פה בכלל? צא לגולה ותן לפלשתינים את כל ארץ ישראל. אבל כל זה רק כדי להבהיר לך שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ובמלחמת ששת הימים לא כבשנו אלא שחררנו..

מנדלסון

New member
יש לי שאלה לקץ?

מה אתה חושב על זכות השיבה של הפלסטינצים אוי פלסטנים סתם בא לי להקשיב לך תכתוב ברצינות

אילתושי

New member
תשובה בשם קץ

לדעתי - זכות השיבה לא רלוונטית. גם אנחנו צריכים מדינה ואיפה לגור.

די לכבוש ההתנחלויות ומזרח י-ם

איזורים שאין לנו שום זיקה אליהם (ובבקשה עזבו אותי מהספר המדעי ביותר - התנ"ך)

לביא1

New member
הממ מי אתה שתדבר על מדע? בור ועם...

הארץ התנ"ך הוא מסמך היסטורי ומדע הוא התחום שלי אז קדימה גיב יור בסט שוט! המדע לא עומד לצד הטמטום ולא לוקח צד בפוליטיקה אז עשה טובה ותסתום תפה טוב?

I´ll take my shot...

אמרת שמדע זה התחום שלך? אם אתה כזה מדען אני אתן לך שאלה ונראה כמה מהר אתה עונה (בלי לחפש מישהו מבוגר ממך ובעל שכל רב שיענה במקומך): כידוע לך בתור מדען כל המדעים המדוייקים נסמכים על מתמטיקה ולכן אבקש ממך להסביר בקצרה הוכחה פשוטה מעולם המתמטיקה: תתאר לי בבקשה בכתב כיצד האלכסון של קנטור מוכיח את הטענה שעוצמת האינסוף של המספרים הטבעיים N קטנה ממש מעוצמת המספרים הראציונאליים R אם אתה כזה מדען זה ממש פיס אוף קייק בשבילך... אם אתה רוצה יש לי עוד הרבה שאלות ותשובות

לביא1

New member
אני לא מדען ברמת אוניברסיטה למרות ש

אני עושה עבודת חקר בביולוגיה אני לומד כימיה מוגבר ומחשבים מוגבר וביולוגיה מוגבר ועוד כמו שכבר ציינתי עבודת חקר שאני מבצע אגב יש הבדל בין מדע ומתמטיקה מתמטיקה היא דרך להוכיח את המדע אומנם יש דבר שנקרא מדעי המתמטיקה אבל זה כבר סיפור אחר. בכל אופןבקשרר לזה שלקח לי בערך 10 שעות לענות תשמעי אני לא יושב כל היום מול פורום מולדת עם כל הכבוד לפורום:) ולטענה אחרונה האמירה הדיי עוקצנית שלי באה להגיד שמדע אינו לוקח צד בפוליטיקה ושיפסיק לזבל תשכל על מסמכים מדעיים. זה הכל. בקשר להוכחה נו תרשמי יכול ליהיות מעניין.

היי לביא - גם אני לא מדען אבל....

בגלל הקושי להסביר את זה בלי להשתמש באמצעים גרפיים אני מקווה שאני מובן: כל מספר ממשי בין 0 ל 1 (קבוצה שעוצמתה שקולה לR) יכול להיכתב בשבר אין סופי המורכב מאפס נקודה ואז רצף אינסופי של מספרים טבעיים חד ספרתיים. כמו כן לכל מספר כזה יש שתי צורות הצגה שקולות - אחת שמסתיימת ב999999 ואחת שמסתיימת ב0000000 שהם שוות ערך (זה אותו מספר ). בעזרת האלכסון של קנטור נוכיח שקבוצת המספרים הרציונאליים בין 0 ל1 היא לא בת מנייה (משמע לא שקולה בעוצמתה לN) - השיטה תראה שקיימים אינסוף מספרים שאינם קיימים בשיטת המניה. נכתוב מעיין מטריצה של מספרים ראציונליים כאלה שמיוצגים בתור שברים אינסופיים נסתכל על האלכסון הראשי (מימין למעלה לשמאל למטה) וניצור איבר בו הספרה הראשונה אחרי האפס היא כמו הספרה הראשונה במספר הראשון במטריצה ועוד 1 , הספרה השנייה אחרי האפס היא כמו הספרה השנייה של המספר השני במטריצה ועוד 1 וכן הלאה ובכך יצאנו מספר שלא יתכן שהופיע במטריצה. מן הסתם אפשר להתחיל את האלכסון גם מהאיבר השני ובעצמם מכל מספר באינסוף האיברים ולכן קבוצת המספרים R אינה בת מנייה. אולי זה היה ברור, אולי זה לא - אם זה מעניין אותך (ותאמין לי יש במתמטיקה המון דברים מעניינים) אני ממליץ לך ללכת אחרי צבא ללמוד משהו עם מתמטיקה באוניברסיטה. יום טוב ושבת שלום.

devil inside

New member
למה החלטת שהתנ"ך הוא ספר היסטורי

בתנ"ך מתוארים ארועים הסטוריים ובדיוניים יחדיו....בדיוק כמו בעשרות אלפי ספרים אחרים. חשיבותו של התנ"ך היא ב: 1. היותו ספר עתיק ביותר,חכם ומיוחד. 2. הספר הקדוש ביותר לדת היהודית וקדוש ביותר גם לנוצרים (מכונה הברית הישנה) 3. נותן תיאורים היסטוריים רבים שחלקם נכונים ומדוייקים (וחלקם ממש לא)

לביא1

New member
רק חבל שרג´ואן מקפה רג´ואן כבר נרצח

הממ אני להריח גופות מחבלים חרוכות. אגב מדינה אחת לעם אחד!

אנשים......

אני יתנצל בשם עמיתינו השמאלני מתאבד......חלה טעות קטנה בידו... כשהוא אמר "די לכיבוש"... הוא התכוון להגיד " די לשיחרור ".... תבינו אותו הוא לא יכול לסבול את זה שהעם היהודי משחרר את המולדת שלו פשוט יוצאות לו העיניים...... אביתר.

טוב אז...

אני מאמין בזכות השיבה של הפלסטינים למדינתם, שתכון לצד מדינת ישראל, מדובר בזכותם הבסיסית כמו זכויותיו של העם היהודי לחזור למדינתנו. אתם כנראה לא אנשים משכילים במיוחד (רק תביטו בהודעות שלמעלה) ולכן אין לכם מושג בסיסי בהסטוריה של ארץ ישראל קודם תחכימו ואז תדברו איתי אחרת זה רק בזבוז של זמני היקר.

היסטורי של העם?

בהיסטוריה של עם ישראל (החומר שיש לי השנה לבגרות) רואים איך אי אפשר לסמוך על ערבים, אז כמו היום- וזה לא אשמתם!!! פשוט אם הם לא יעשו מה שהמנהיגים שלהם יגידו ערפאת וחבריו בצורה מאוד פשוטה-
לכן, די לזיבולי השכל, המטרות שלך הם מאוד יפות על הנייר ונשמעות נהדר ברדיו אבל במציעות-חבל על הזמן!!

למעלה