די, נמאס לי מהאתר הזה!!

אמרלדה

Active member
בואי ננסה שוב

את הסמיילי וחבריו אני מכירה. אין שם את הסימון הזה.

ליד השיפט השמאלי אין שום קווקו.

אולי למעלה? הסימן של "בערך? ~

ננסה: ~כן~

לא.

עצוף.

חצוף.

אם תסבירי לי לאט, אולי אבין... אולי דוגמית? משהו?

בכל אופן עוזבת את המחשב עכשיו וחוזרת רק מאוחר בלילה.

המשך יום טוב.

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
אני אנסה להסביר מאד מאד מאד לאט

כנסי למחוות
רואה: "פרצופים ומחוות"?, מתחת יש המון פרצופים? לא שם.
גלגלי למטה טיפה את הגלגלן של "מחוות". הקבוצה הבאה: "מילים"- רואה המון בלונים שכאלה? לא שם.
גלגלי עוד למטה. הגעת ל"אוכל"? עם תמונות של (הפתעה) מאכלים? גם לא שם.
גלגלי עוד למטה. הגעת ל"חי וצומח"? תראי מה זה?! תמונות של חיות וצמחים! לא יאומן! אבל זה לא שם.
שוב גלגלי. התעיפה לך היד? לא נורא, כי הגעת ל"ניגודים", נכון? ושם, אייקון שישי מימין, מחכה לך הסימן של הבוהן למעלה
! אפשר לנוח.
מחר תוכלי לגלגל עוד למטה ולגלות עולם מופלא של אמטוקונים..

חני את גדולה

כל הכבוד לך שאת מצליחה לשמור על רוח חיובית שלא לומר הומוריסטית עם כל מה שעובר עלייך בימים אלו...

די, נמאס לי מהאתר הזה!!

חני, גדול עליי!! לא מאותגרת טכנולוגית אבל הפלטפורמה הזו מעצבנת ולא נוחה בעליל. מצטערת וחלילה לא מאיימת אבל אני פורשת. :( אתן משפחה שלי ממש! אני מוותיקות הפורום, התמיכה והאהבה שקיבלתי פה לא תתואר אבל כאן אני לא יכולה להמשיך. בילתי נסבל לכתוב מהנייד ובעצם אליו אני צמודה כל היום, אי אפשר לראות שרשורים כמו שצריך, העלאת תמונה היא בגדר נס וכו וכו. אוהבת הכי הכי והולכת לשתות מים קרים להרגע מההקלדה הנוכחית ;) רויטל

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
מה פתאום! זה רק ההורמונים. תקשיבי

לגבי הנייד, עוד לא ניסיתי (שכחתי מה הקוד שלי כדי להוריד Apps. ששש....אל תגלי לאף אחד. החצי חוזר ביום שישי בע"ה, יעזור לי). אז לא מדברת מניסיון אישי. אבל זה עובד למיכלגד, אולי תוכל לעזור לך לאט לאט?
וכשמשנים את אופן התצוגה, המסך נראה הרבה יותר ברור והגיוני.
אל תגרמי לי לנסוע עד מקסיקו כדי לאיים עם המקל!
בעצם, אולי כן?

michalgad1

New member
רויטל קדימה תורידי את האפליקציה

לנייד ותראי שיותר קל. כן ,זה לא נח כמו בynet והתראתי בעניין מראש אבל בואי ניתן לזה עוד קצת צאנס. אשמח לעזור באופן אישי .

חני מיכל, הורדתי ביום הראשון את האפליקציה

ואם תבואי לפה אני מתחייבת לא להכנס לעוללללם ;)

גם לי זה קשה ולפעמים לא בא לי להיכנס אז אני

אומרת לעצמי שמחר יום חדש וכמו שאני מתרגלת לתצוגה של מחשב חדש פעם בשלוש שנים, כך אתרגל לשיטה שכאן.
מקווה שנמשיך לראותך כאן בהמשך

רויטל לכולנו קשה . ואת יותר טובה

ממני במחשבים...תאמיני לי גם לי קשה .

זה בגלל שאנחנו כל כך רגילים לתצוגה של ויינט, אז קשה קצת להתרגל לתצוגה של תפוז..
תני לעצמך קצת זמן וסבלנות ותנסי לחשוב על זה בצורה חיובית...
ואל תברחי לנו כי אנחנו נורא נתגעגע

דליה ב

New member
אל תלכי........לוקח זמן להתרגל,כי הפורמט שונה

לגמרי...איפה הימים של "אראה תשובות בערב כי לא אהיה ליד המחשב?

ואת זה אני אומרת גם לעצמי, באופן אישי אני לא גולשת כלל מהנייד-גם לא לבית הקודם- כי ממש לא נח לי
התצוגה לא נוחה ,המסך קטן, והעיניים תיכף צריכות
(משקפי קריאה,אין איקון מתאים...)

אני חוזרת ומקטרת על השיטה הזו של הצגת הודעות

ושרשורים שלא על פי הסדר הכרונולוגי, אלא על פי מידת הרייטינג שיש להודעה וגודל השרשור שהיא יוצרת.
הודעות חדשות לא מגיעות מיד לראש העמוד אלא נדחקות לתחתית כי הודעות שזכו לשרשורים, מקדימות אותן, וקופצות למעלה עם כל תגובה.
בשיטה הזו יש לפעמים הודעות שפשוט נעלמות עוד לפני שמישהו הספיק לראות אותן בכלל.
אם יש שרשור גדול, אין ספק שאצליח לראות אותו גם אם ירד למטה. אם יש הודעה חדשה שמלכתחילה נדחקת לסוף, ספק רב אם אצליח
לראות אותה או להתייחס אליה.

אורני יקרה, בצד שמאל של הדף יש ריבוע שכתוב בו

כל מיני דברים וביניהם 'ההודעות שלי' - כשלוחצים עליו מקבלים את כל השירשורים בהם כתבת. שם ודאי תמצאי את ההודעה ש'נעלמה' לך.

ומה עם הודעות של חברות אחרות? זה מה שמטריד

אותי בעיקר. כמו שההודעה שלי נעלמה, בטח יש עוד כאלה שנעלמו לפני שמישהו הספיק לראותן או להגיב להן.
אין לי כלים לחפש הודעות כאלה ולמה בכלל צריך לחפש? השיטה הזו מעלימה כל הודעה שלא זכתה לתגובה
מיידית.

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
אורני שינית את מס ההודעות לצפיה ב"אופן תצוגה"

?
שני מ-40 ל-5, ואז אחרי שתעדכני זאת, תראי את הודעות ללא כל התגובות ותהיה לך אפשרות לבחור "המשך" ולהכנס לכל התגובות.
אך העמוד נראה "נקי" יותר.
זה עובד עבורי.

למעלה