דלקת אזניים לתינוק בן 8 חודשים

ada11

New member
דלקת אזניים לתינוק בן 8 חודשים

בני סובל מדלקת אזניים באוזן שמאל מזה 3 חודשים, הוא טופל כבר פעמיים באנטיביוטיקה "אזיטרומיצין" ו"אזניל" ולמרות זאת הדלקת נמשכת. לאחר שנבדק ע"י רופאת אף אוזן גרון היא המליצה על מינון נמוך של "מוקסיפן" + חומר מייבש למשך 60 יום. הייתי רוצה לנסות טיפול הומאופטי לפני שאני נותנת לו שוב אנטיביוטיקה במינון שכזה. האם יש לך המלצה על טיפול מסוים או מטפל מסוים? תודה

הומיאופתיה ודלקת אוזניים

החלטה מצויינת! מיותר להתגלגל עם אנטיביוטיקה שוב ושוב! כדי מאוד לטפל הו בהומיאופתיה קלאסית. ההומיאופתיה הקלאסית יעילה ביותר בטיפול במצבים אלו, יש נסיון קליני מוצלח ורב מאוד. אני ממליצה לפנות לטיפול בהומיאופתיה קלאסית ולהקפיד שזה יהיה טיפול קלאסי בהומיאופתיה ולא אחר (טיפול ע"י התאמת רמדי/תרופה אחת מדוייקת ולא נתינה של קוקטייל של רמדיס) . תוכלי לקרוא על כך במאמר הבא: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=2124&aId=96870 הכנסי לאתר האגודה להומיאופתיה קלאסית ושם לבחור מרשימת המטפלים או לכתוב אלי למייל נועה שגיא
הומיאופתיה קלאסית [email protected]

טיפול לאם במקביל

זאת מחשבה טיפולית מערכתית והיא מומלצת אבל לא בהכרח הכרחית כדי להתגבר על מחלה . במקרים רבים בהם טיפלתי בילדים ותינוקות טיפלתי ראשית בילד בלבד והצלחנו להתגבר על המחלות בגינם הגיעו. עם זאת, מומלץ ביותר כשמטפלים בילדים לטפל בהורים שכן הילדים חולים כתגובה לדינמיות ודפוסים שמתרחשים במשפחה. מינסיונינו טיפול מערכתי, הוביל לתוצאות טובות יותר, הפחית עוד יותר את הישנות המחלות . מורי ורבי ד"ר רוזנטל , אומר " מחלה היא פיתרון בלתי הגיוני לבעיה" וכדי לרפא לאורך זמן יש לטפל גם בגורמים הסביבתיים. טיפול רק בילד יסייע לו להתמודד "נכון" יותר עם אותה מציאות, ויפחית את מידת רגישתו לחלות כתוצאה. אם התנסת במקרה כזה את מוזמנת לשתף. זאת הבנה שרב הציבור אינו מודע לה!

ע ל ו מ ה

New member
אכן התנסיתי

הבן שלי (כיום בן 12) סבל כתינוק מדלקות אוזניים רבות (זכור לי שכשהיה בן 400 ימים ספרנו שבלע אנטיביוטיקה משך 110 ימים בחייו!
). בשלב מסוים (לקראת גיל שנתיים) פנינו לטיפול "הומיאופתי" (בדיעבד הסתבר שלא קלאסי אלא טיפול בצמחים). קיבלנו חומר מייבש שהיה מאד קשה לתת לו (מר) אבל צווינו לוודא שלא ליצור מאבקים כדי לא לקלקל את האפקט של התרופה. זה לא היה פשוט. היינו צריכים לחלק כל ארוחת בקבוק (בוקר וערב) לשני בקבוקים כשהטיפות נוספות לבקבוק הראשון שסביר שיאכל במלואו. התוצאה: דלקת האוזניים עברו. עברו לגרון... כלומר... כבר לא היו יותר דלקות אוזניים, אבל עכשיו הגיעו הסטרפטוקוקים, ותקפו פעם בשבועיים שלושה. בכל פעם שהוא לא היה חולה, אני הייתי חולה - ממש פינג-פונג של סטרפטוקוקים. בשלב הזה פנינו למומחה אף אוזן גרון, והוא המליץ לנו על הומיאופתיה קלאסית. קיבלנו פרטים של הומיאופת קלאסי ופנינו אליו. הבהירו לנו שאנחנו צריכים טיפול משותף. בשלב ההוא חשבנו שזה כיוון שגם אני חולה, אבל בדיעבד הסבירו לנו את מה שכתבת - שזה כדי לשפר את הדינמיות המשפחתית. ישבנו אצלו שעתיים וחצי. שעה אחת הוקדשה לילד, ואח"כ אבא והילד יצאו ואני המשכתי לבדי עוד שעה וחצי. אני אישית מאד נהניתי מהפגישה. השאלות של ההומיאופת גרמו לי לחפירה רצינית במעמקי נפשי (ואני מודה שקצת נעלבתי כשהוא אמר בסוף שהוא צריך לחשוב וישלח לי מרשם בדואר...). היה די הזוי בעינינו לקבל את התרופות - הבקבוקון הקטן, הבודד, המלא גרגרים. טיפול אחד, וזהו. זה לא שהשיפור קרה בו במקום, אבל הוא בהחלט קרה. הילד שבשנתיים-שלוש שנים הראשונות לחייו היה חולה רוב הזמן, הפך להיות חסין מחלות! פשוטו כמשמעו. אפילו כשכל הגן היה חולה בוירוסים של שבוע, הוא היה לכל היותר מקבל חום של 6 שעות ומבריא. זה היה מאד משכנע (גם את אביו הסקפטי שבסופו של דבר פנה לטיפול הומיאופתי בעצמו). אני מבחינתי תולה בטיפול ההומיאופתי הרבה מאד שינויים פנימיים שקרו לי. כולל התגברות על חרדת קהל ורכישת בטחון עצמי - דבר שממש שינה את חיי! (הן מבחינה אישית והן מבחינת קריירה). וכולל, כאמור, הפסקת כסיסת הציפורניים שהיתה יותר תופעת לוואי מבחינתי. וכמובן גם הפסקת דלקות הגרון הסדרתיות. אציין שאופנת ההומיאופתיה די רווחה ורוב מכרינו היו בטיפולים הומיאופתיים כאלה ואחרים - עוגות שוקולד היו אסורות בימי הולדת עקב ריבוי הילדים שנאסר עליהם לאכול שוקולד... אבל ההומיאופת שלנו כלל לא נתן את אותן הנחיות שקיבלו אנשים סביבנו. להם אמרו לא לאכול שוקולד, לא לשתות קפה או קולה, ובשום אופן לא לקחת אנטיביוטיקה או שהטיפול ההומיאופתי ירד לטמיון. ההומיאופת שלנו אמר שאין צורך בשינוי התנהגותי, שאם התרופה נכונה היא תשפיע. הוא גם לא אסר לקחת אנטיביוטיקה - הוא רק הנחה לבקש מהרופאה המשפחתית, אם נגיע למצב הזה, לחכות 24 שעות לפני מתן אנטיביוטיקה. גם התעריף שלו היה נמוך בהרבה (כדי שליש) מהתעריף של האחרים... יש עוד אנקדוטות
אבל יצא לי כבר נורא ארוך...

הילד הפך חסין מחלות והאם נרפאה מחרדת קהל |כלנ

מרגש ממש! ומעניין ! למרות ניסיוני והיכרותי עם ההצלחות המדהימות של ההומיאופתיה אני תמיד נרגשת לשמוע שרפואה שלמה אכן אפשרית!אם רק נבחר בנתיב הנכון אנו יכולים להגיע למקום בריא . בפסקה הראשונה של ספר הספרים ההומיאופתי (התנ"ך שלנו) נאמר שהשליחות של ההומיאופת היא לרפא! (וזה שונה מלהקל ) נראה שהמטפל שלך ומשפחתך עמדתם במשימה! אני מבינה ממה שכתבת שחובה היה לטפל בשניכם כדי להפסיק את הפינג פונג "תרתי משמע" , האם קבלתם תרופה זהה? נועה שגיא, הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

ע ל ו מ ה

New member
לא, ממש לא זהה

אחרי שעה של ראיון לגבי הילד, הוא קיבל לדעתי קלציום או משהו כזה. אחרי שעה וחצי של ראיון איתי, המטפל אמר שהוא צריך לחשוב... ואז שלח לי מרשם. התרופה היתה אחרת. כאמור בהודעה אחרת בפורום, קיבלתי מתישהו פלדיום, אבל אני חושבת שזה לא היה בפעם הראשונה. אחרי איזשהו זמן מהטיפול בפלדיום קיבלתי גם פלטינום. בכל אופן כל אחד מאיתנו טופל בפני עצמו.

לדעתי כדאי גם להפסיק לו מוצרי חלב פרה

יש היום הוכחות שזה אחד הגורמים העיקריים לדלקות אוזניים (ולא רק) אם הוא אוכל תמ"ל חלבי אז גם זה מזיק

חלב פרה ודלקות אוזניים

אני מסכימה איתך שאין בריא מחלב אם . עם זאת, דלקות אוזניים מופיעות גם אצל יונקים . חלב פרה מייצר ליחות שממלאות את חללי דרכי הנשימה. אבל, לא תמיד הסרתו מרפאה. אשמח אם תקשרי אותנו לחומר בנושא . תוכלי לשאול את ada11 באיזה הזנה משתמשת. נועה שגיא@gmail.com

למעלה