דן

Sedated

New member
השחקן הכי חכם באי

יודע טוב מאוד מי מאיים עליו והכי חשוב יודע איך להיפטר מאיומים וחושב לטווח הארוך. לא מבינה למה אנשים לוקחים את זה אישי וכל כך קשה שהוא העיף את עומר. תכלס עשה בשכל, כי אח"כ עומר היה מעיף אותו. חוץ מזה שחייבים לתת כבוד לבן-אדם, אחרי הכל לשכנע את כל השבט להעיף שחקן חזק, זה לא קל.

דן עשה שיעורי בית

אני בטוחה שהוא צופה נלהב של הישרדות אמריקאית, ושהתברר לו שיש כזו גם ישראלית הוא מיד קפץ על המציאה. הוא מכיר את כל השטיקים ויש לו כריזמה מדהימה, והוא הצליח לגרום לכולם להעיף את עומר. בן אדם חושב ומתכנן מהלכים במשך כל המשחק, הוא בין המובילים לניצחון

LiRs Lullaby

New member
למה חכם למה????

על ההדחה הראשונה הוא חשף את עצמו! מרינה, נעמה ובמיוחד יעל שתזכיר לכולם אחרי זה איזה נחש דן, כולם עלו עליו! בניגוד להדחה חכמה כמו משה או סיון שהם סוג של אאוטסיידרים שלא ממש תורמים לקבוצה, הוא העיף מישהו שכבר התחברו אליו...... הוא ממש לא פעם בצורה נבונה כי זה יחזור אליו כמו בומרנג! אסטרטגית הוא בכלל לא טורח לראות כמה צעדים קדימה..... ואיך עומר היה מעיף אותו אח"כ? יש להם עדיין שחקנים חלשים ולא קשורים......

אני אגיד לך בדיוק למה

הוא ממש לא גילה את הקלפים שלו. אני חושבת שנעמה (עוד לא סגורה לגמרי על השמות של כולם) אמרה לפני ההצבעה שלא צריך להצביע נכד עומר, אז מה אם דן אומר, ובסופו של דבר היא הצביעה נגד אומר. לא מספיק להיות אסטרטג, גם צריך להיות אדם על כריזמה מדהימה, כזה שימכור קרח לאסקימוסים, ודן הוא כזה. הוא ממש לא גילה את כל הקלפים שלו, והוא ימשיך להוביל מהלכים, והבנות ילכו אחריו, כעדר אחר הרועה.

אנטוני2

New member
הבנות אכן משמשות כעיזים טיפשות

אני ממש לא שוביניסט, אך התנהגות הבנות שמפגינות חוסר אישיות ודעה עצמאית, ומאפשרות לדן לשחק בהן כאילו היו מריונטות, זה מצב מאוד מביש ועצוב מבחינת הבנות, לזכותו יאמר שהוא הבחין בכך והוא מנצל זאת לקידום האינטרסים שלו בלבד, הן כול כך טיפשות שלא מבינות שהוא משחק בהן??? אני מעריך שהוא " ועדר הכבשות " עוד ישלמו על כך,

הוא מפגין כזה ביטחון

הבנות חושבות שהוא יביא אותם לקו הסיום, מה שהן לא יודעות שאם הן יפריעו לו הוא יעיף אותם

LiRs Lullaby

New member
עובדה שמרינה עלתה עליו וחשבה להדיח אותו!

זה כבר סימן לזה שהיא יודעת שהוא מחרחר מלחמה. נקווה שהיא תצליח לעשות גם משהו בהמשך חוץ מלדבר.

אני יודעת שהוא מעצבן

אבל לא ידיחו אותו. הוא נכס לשבט. בלעדיו מניין הגברים יורד בשבט, וזה לעוכריו. הוא חזק והוא יישאר.

Sedated

New member
חכם כי הוא היחיד שחושב על המשחק

בזמן שנעמה ומרינה מתוננת על זה שהן עקוצות למוות וכל מיני שטויות כאלה, דן הוא היחיד שבאמת משתמש קצת בשכל. זה הרי ברור שמתישהו עומר היה פועל להדיח את דן. אז דן הקדים תרופה למכה והעיף אותו לפני שהוא הספיק לצבור מספיק תמיכה.

moshavnikit

New member
מישהו שכבר התחברו אליו?

אם כ"כ נתחברו אליו אז למה העיפו אותו? ועדיף לו להעיף עכשיו את זה שיהיה קשה יותר להעיף מאוחר יותר..

moshavnikit

New member
תתעלמו מהשגיאות כתיב/הגייה

אני עייפה
והמקלדת על הפנים

LiRs Lullaby

New member
תקראי את המשפט מההתחלה, כמו שצריך.

בניגוד למשה וסיון האאוטסיידרים, דן בחר להעיף את עומר, שכבר התחבר אל יעל. בכך הוא משאיר מישהי שתהווה תזכורת לתקיעת הסכין בגב של עומר. ממש לא דבר חכם לעשות.

אנטוני2

New member
דן ישלם ביוקר

היי דן אולי ניצח בקרב אך לא במלחמה, דן כמה שהוא תכמן, הוא לכול היותר תכמן רק לטווח הקצר, מהר מאוד הוא יגלה שאסטרטגיה של בגידות מכוערות לא יביאו אותו לקו הסיום, דן יעוף ובגדול, רק מצער אותי שלבנות שהולכות איתו אין דעה עצמאית משלהן, והן מאפשרות לו לשחק בהן כאילו הן היו בובות, הן רק לא מבינות שהוא מנצל אותן לאינטרסים שלו ושלו בלבד, והן רק כלי משחק בידיו, הן לא ממש הפנימו שכמו שהוא בגד בעומר הוא יבגוד גם בהן, בוגד תמיד נשאר בוגד, אני מחכה לראות את הבעת הפנים שלהן כשהוא יכניס להן בגדול ובענק ומאחורה,

Sedated

New member
כל הקטע זה שהבנות האלה

שאומרות "ואללה אני לא זונה ולא תוכי של אך אחד" בסוף עושות בדיוק מה שדן אומר. וכל השאר בשבט גם חסרי עמוד שדרה. דן מנצל את זה, ובגלל זה פעל להעיף מהר את עומר, כי הוא היחיד שהיה יכול עוד איך שהוא להעביר את הבנות לצד שלו.

JoNy Boi

New member
שמתם לב שאנטוני2

כותבת את התגובות שלה כמו פזמון של שיר?
"היי דן אולי ניצח בקרב אך לא במלחמה, דן כמה שהוא תכמן, הוא לכול היותר תכמן רק לטווח הקצר, מהר מאוד הוא יגלה שאסטרטגיה של בגידות מכוערות לא יביאו אותו לקו הסיום, דן יעוף ובגדול, רק מצער אותי שלבנות שהולכות איתו אין דעה עצמאית משלהן, והן מאפשרות לו לשחק בהן כאילו הן היו בובות, הן רק לא מבינות שהוא מנצל אותן לאינטרסים שלו ושלו בלבד, והן רק כלי משחק בידיו, הן לא ממש הפנימו שכמו שהוא בגד בעומר הוא יבגוד גם בהן, בוגד תמיד נשאר בוגד, אני מחכה לראות את הבעת הפנים שלהן כשהוא יכניס להן בגדול ובענק ומאחורה," "אני ממש לא שוביניסט, אך התנהגות הבנות שמפגינות חוסר אישיות ודעה עצמאית, ומאפשרות לדן לשחק בהן כאילו היו מריונטות, זה מצב מאוד מביש ועצוב מבחינת הבנות, לזכותו יאמר שהוא הבחין בכך והוא מנצל זאת לקידום האינטרסים שלו בלבד, הן כול כך טיפשות שלא מבינות שהוא משחק בהן??? אני מעריך שהוא " ועדר הכבשות " עוד ישלמו על כך,"

למעלה