דעה ושאלה

פירוט נימוק וגם הסבר

היי, אני חושב שההסבר למה שאני חש ניתן למצוא בהודעות האחרונות שלי בפורום. התחושות שיש לי הן תחושות שאני לא מרגיש שאני יכול לתת להן להישאר ללא שאני עושה משהו ביחד עם קבוצה כלשהיא. הרעיון שלי הוא ליצור מאבק שאולי קצת יעיר את ראש ממשלתנו מהאופורייה בה הוא נמצא. אני סבור שלצעירים שבנינו יש כח השפעה ציבורי רב מאוד ואני בטוח ש3 החטופים מצפים מאיתנו שנעשה כל מה שניתן ע"מ שמי שמקבל את ההחלטות - ישקיע את זמנו בלפתור את המשבר במקום להשקיע שעות על הניסוח של מה שהוא מקריא על בימת הכנסת..... אני סבור כי שביתת רעב אל מול מענו /משכנו של ראש הממשלה יכולה להביא לשינוי כלשהוא. אני לא אעשה דבר כזה לבדי אלא אם כי יהיו איתי עוד אנשים, אחרת זו לא יהיה משהו סימלי. אלון לופוביץ

לא הבנת....

אני מתכוון על שביתת רעב קבועה של קבוצת בחורים רציניים................... לא התכנסות פעם בשבועיים - אלא משהו קבוע עד שמשהו יזוז. אם אולמרט לא מוכן לסכן את כיסאו אני בטוח שיש במדינה כמה וכנה שיסכימו לסכן את מצבם הרפואי. נראה לי שאני אחד מהם.

נגיעוT

New member
../images/Emo24.gif

אחותי-לא להתייאש יש מספיק אנשים שאכפת להם ,רק צריך למצוא את הדרך הטובה ביותר ונשיקה לקטנטונת

שאלה בעניין הזה

היי, האם התנהלות המדינה בפרשה היא לא קיצונית מדי ? אני כמי שמסתכל על הדברים בתקופה האחרונה מהצד אני רואה פשוט התעסקות בתפל במקום בעיקר. אני סבור שהוויכוחים של מי צודק ומי אשם במחדלים צריכים להעשות בשלב לאחר החזרת החטופים ויפה שעה אחת קודם. אני לא מעלה את הרעיון של שביתת רעב כרעיון פרטי, אלא כרעיון שיקחו בו חלק עוד אנשים, לא כספין תקשורתי אלא כמשהו שאי אפשר להתעלם ממנו, הרבה יותר מוחשי והרבה יותר חד מדו"ח וועדת וינוגרד. אני אשמח לדעת מה דעתך בעניין. אלון לופוביץ חטיבת ברק

נגיעוT

New member
../images/Emo6.gif

פשוט לא נכנסת לניק הרשום שלך אסביר לך עוד מעט

יפה דברת, הבעיה שלראש הממשלה שלנו

ממש לא אכפת אם נמות מרעב, בדיוק כמו שלא אכפת לו מהחטופים. הכל אצלו זה רק מילים יפות ותו לא. צריך להעיר אותו. צריכים להקים קול זעקה כזה שאף עין לא תישאר יבשה ואף נציג בממשלה או בכנסת לא יישן לילה שלם בצורה טוב. צריך להוריד את הכפפה ולהתחיל להשתמש בידנו (בצורה מילולית בלבד, כן? לא באלימות).

דעה ושאלה

האם זה במקום לנסות ולארגן שביתת רעב של בחורים צעירים כמוני אל מול מענו של ראש הממשלה ?

המשא ומתן צריך להיות אחד הלקחים

ולמישפחות אני אומרת במילחמה כמו במילחמה ובמילחמה על הבנים לא בוררים אמצעים. שלכם חנה גונן

למעלה