דעתי האישית על המתמודדים

נעמה 8181

New member
דעתי האישית על המתמודדים

שי- יודע לדבר מעניין מיקי- גם מדברת מעניין תמיד שרואים אותם לא משעמם ולכן הלוואי שימשיכו עד לגמר וגם נמאס לי מזה שטוענים כל הזמן שהם מניפולטיבים צפיתי עשרות שעות באנטרנט ולא ראיתי אפילו פעם אחת את אחד מהם מדבר באופן מניפולטיבי. הם פשוט אנשים כריזמטיים ושימותו הקנאים וכיף לצפות בהם. וגם תגידו מה שתגידו האמת צריכה להאמר כל שאר האנשים בוילה משעממים בטטטטטטטטטטרוף רנין - עם עניים שיוצאות מחוריהם מפחידה את הצופים במראה שלה וגם נמאס מהדכאונות שלה צבר- חתיך פנים מדהימות אבל מדבר שטויות ויש לו תובנות מטופשות על החיים ולמרות הפנים היפות שלו הוא בלתי נסבל באישיות -יש לו תובנות מוזרות ומי ששמע את תוכן דבריו כשהוא מדבר יודע בדיוק למה הכוונה ג'ני- חתיכה מהממת אבל שוב משעממת שפרה- מוזרה מדי. טוב מה אפשר לצפות ממשהי שלמדה בבצלאל ערן- חננה שחושב שהוא קול קרן- יחסית מעניינת יש שני אנשים בוילה שמאוד חשוב לי להביע את דעתי עליהם יוסי בובליל- די להגיד שלא מכבדים אדם מבוגר ושלא מתייחסים אליו יפה. בואו תראו את הצד השני: יוסי מדבר כמו פרימיטיבי מאפריקה הוא מדבר רבע שעה רצוף ואפילו אם תתאמצו לא תצליחו להבין מה הוא רוצה מחיייכם הוא מבוגר שלא רק מדבר משעמם אלא שגם הדיבור המשעמם שלו הוא בנוסח אפריקה הפרימיטיבית ולכן הוא עלה לעצבים של שאר המתודדים וגם של הצופים. למתמודדים אין בעיה עם גילו אלא עם אופן התנהלותו. לאון- כפרה עליו נשמה מאמי אמיתי. לאון פשוט מדהים מצד אחד הוא מדבר כמו אישה צפונית ואוהב לעשות פוזות והוא קופצני אבל מצד שני מדובר באדם סופר חכם- את זה מי שמאזין לו כשהוא מדבר יכול לזהות מייד. הוא יודע תמיד להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון ותמיד יוצא מצחיק וחכם וזו גדולתו. יש לו אישיות מקסימה וזה בלי קשר להעדפותיו... לסיום, האח הגדול סדרה גדולה מהחיים מעולה מצויינת כל הכבוד שהביאו אותה כי די נמאס לראות רוקדים עם כוכבים ואת סדרות הדרמה התמוהות וההזויות כגון על קצות האצבעות ועד החתונה. סוף סוף הביאו תכנית טובה אחרי ייבוש מתמשך. חברה תגיבו!!!!!

מייליי

New member
המתמודדים בעיניי .....

שיייי - סקסי בטירוף (במראה בלבד) אך מאוהב בעצמו קצת יותר מידיי . מרגיש שהוא צריך לנהל את הענינים תמיד וזה מרגיז . אולי עם הזמן יתנהג שונה ואני אשנה דעתי עליו. הייתי מציעה לו שינסה להקשיב לאנשים לפני שהוא תוקף סתם . ואולי כך יתעלה על עצמו ובאמת ייראה כגבר בעיניי (בהתנהגות) ובעיני רובם . ערן שנוי במחלוקת - יש לו רגעים שהוא אכפתי ודואג וג'נטלמן לבנות . ורגעים אחרים שהוא מדבר גסויות וזה דיי מגעיל . דיבור מרגיז ומתנשא . מבחינת חיצוניות - אין קשר בין הפנים לגוף .. כאילו עשו פוטומונטאז' בכוח . ודיי לחכימה ברמיזה
.... נראה שהוא בכוונה הולך ללא חולצה כדי לפצות על מראה פנים לא משהו..... צבר - חמוד מאד לדעתי . בחור איכותי . שונה מכולם בהתנהגות . תרבותי איש שיחה מעניין ונעים לשמוע אותו . בייבי פייס יפיוף , חיצונית - מושלם . הוא חנון מקסים - ואני חובבת חנונים מושבעת
איתיי - לא יצא לי הרבה להכיר - ליצן החצר , משעשע מאד
בוריס הנעלם המיסתורי ... ייתכן שבחור טוב אך מרדים טוטאלוס
. ליאוןןןןןן
- חתלתול מתפנק , מתוק , משעשע , מצחיק מאד . אני נהנית להביט בו ולשמוע אותו בכל רגע . כן אפילו שמקשקש שטויות לפעמים הוא הורס !!!! ליאון בעדיפות אצלי מעל כולם
שיפרה - מעניינת חכמה סקסית,,,, אך גם היא שנויה במחלוקת . מה מסתתר מאחורי הלוק האינטלגנטי המתוחכם שלה ? אין לדעת (????) האם אמיתית או רק משחק ? זאת נדע בפרקים הבאים
מיקי - משהו בפניה שידר לי חוסר אמינות . לא התחברתי אליה . וכשאמרה - אני חוטפת את ההצעה !!!! כשהציעו לה חסינות תמורת חצי מהתקציב של הבית . פה היא נפלה אצלי בגדול !!! גם כשבסוף התחרטה .. אני כבר לא מאמינה באישה כזו . רנין - לא ממש יצא לי להקשיב לה . חוץ מרגע שבירה שהיא בכתה שהיא לא מתחברת לאנשים . כשנכנסה למשחק היא ידעה שזה מה שצופן לה . למה להתלונן ? הרי גם אשר הוא מיעוט דתי מול חילונים . ויוסי מיעוט מזרחי מול אשכנזים . וכולי וכולי . כבר הגעת למשחק - נסי לזרום ולהתחבר איתם . ויש לא מעט שיודעים לחבק אותה ולתת לה תשומי. אז דיי לבכות . ג'ני - נסיכה מתוקה יפיפיה . אולי נראית משעממת אך מנסה להתחבר ולהשתובב עם כולם וזה חמוד לראות אותה כך. היא בחורה ביישנית ובכל זאת מתחברת וזורמת עם החבורה
(כל הכבוד לה) ונאסה - פטפטנית חופרת בלי סוף !!! מיוחמת , נודניקית , טיפשה . פרובוקטיבית בהתנהגות ובלבוש . נמאסה כבר !! קרן - לא ברור לי עדיין . לא הספקתי לקרא אותה . נראית חמודה מאד חיצונית . לא הספיקה להרגיז אותי עדיין
שזה כבר טוב . עינב - מנסה למצוא את עצמה שם ולא מצליחה . יש לה תכונות טובות מצד אחד - אוהבת לעזור , אכפתית אך מצד שני כבר שמעתי תלונות עליה לא נעימות . אז לא יודעת מה להחליט . כנראה ש- מה שרואים משם - לא רואים מכאן . יוסי בובליל - נכון לא הכי חכם בעולם אבל איש מצחיק מאד , קצת קדמוני בדיעותיו אבל זו מנטאליות שקיבל מהבית ולא נאשים אותו
אותי הוא מאד משעשע
גורם לי לצחוק בכל פעם שאני רואה אותו . לצערי החבר'ה קיצצו לו כנפיים אחרי כל העליהום שעשו עליו והוא פחות מנסה להצחיק אבל עדיין מצליח לשעשע אותי . מקווה שישאר כמה שיותר
יחי הדורבן והצרצרים שלו חחחח

u r a n i a

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif אהבתי את הניתוח שלך

אני חושבת די דומה לך. לגבי איתי - מהמעט שראיתי לאחרונה, יש לי רושם שהוא בחור חמוד ואחלה בנאדם. מקוה שאני לא טועה.

סאמוואן

New member
לגבי איתי כמובן,גם אני איתכן..

לדעתי באמת כדאי שנפתח קבוצת תמיכה לאיתי

../images/Emo6.gif מצחיקונת.

חלק מאוד הזדהתי, חלק לא הסכמתי, ושי בהחלט סקסי! אבל אהבתי לקרוא.

ShukyD

New member
ערן מעצבן אותי

שתמיד הוא שואב רוק ואז מדבר כזה מהגרון בקול של רובוט חושב שזה סקסי או משהו, לא יודע זה פשוט צורם

אותי מגעילות ההתבטאויות שלו

כאלה שפלות וזולות, והוא בטוח שהוא מזזזה מצחיק.

omer719

New member
../images/Emo13.gifגם אני אהבתי את הניתוח

הכי אהבתי את מה שכתבת על שפרה, היא חכמה ויפה והכול טוב ויפה, השאלה היא אם זה באמת משחק או שזה סתם, ואולי זה עוד ישתנה, הרבה פה תופסים ממנה ויש סיבה, אבל אני אומר לחכות עוד טיפה הרבה יכול להשתנות. אבל את רק דעתי.

מייליי

New member
תודה על התגובות ../images/Emo13.gif

היה כייף לפרוק חחחח שכחתי את אשר ונעמה אבל כנראה לא סתם כי הם לא מעניינים אותי כלל !! תהנו ונשתמע

MJ01

New member
תורי

שי - "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול" מכירים? זה בדיוק המשפט המתאים לילד הזה. ערן - בחור נחמד לא יותר צבר - איכותי ולא שחצן. איתיי - בוריס - לא הצליח להתחבר, מאד מופנם. ליאון - לא סובל הומואים ועדיף שלא אתייחס. שיפרה - מעניינת, חכמה וסקסית. לא סנובית. ומאד רצוי לכולם לקחת דוגמא מהבחורה בנושא ספורט. שיפרה דה שופרה קבלי ח"ח!! מיקי - שקרנית ומניפולטיבית, בקיצור אישה מגעילה! רנין - חלאס, הבננו כבר את מחלת הקיפוח שלך. ג'ני - מחוקה בעיניי!!! לא סובל אנשים שלא מכבדים ומתחברים לעדה שלהם!! ראו ציטוט "אני בחיים לא אצא אם בחור רוסי" ונאסה - פטפטנית חופרת בלי סוף !!! מיוחמת , נודניקית , טיפשה . פרובוקטיבית בהתנהגות ובלבוש . נמאסה כבר !! קרן - לא ברור לי עדיין . עינב - נפלה בפח של ההפקה. לא טוב עשה לה החיבור אם האבא. יוסי - טיפש. חבל שלא נותנים לו כבוד מינימאלי כל בני הבית!! גיא

בכל השירשור הזה אתם לא ספרתם מישהו שיש מצב

שהוא יגיע לגמר בלי שתשימו לב בכלל אשר :)

נעמה 8181

New member
לא קלטת מי זה אשר

תשמע בשביל שמשהו יזכה הוא צריך להיות משהו שהקהל מסתכל עליו בבית הוא אומר לעצמו וואלה אני אוהב את הבן אדם אתה חושב שמשהו רואה את אשר ואומר את זה לעצמו? וואלה מה זה לא נראה לי אשר סתמי ומעצבן במיוחד תסביר לי איך עם תכונות כאלו גורמים לצופים להצביע עבורך?

אשר יגיע לשלבים האחרונים בתוכנית... ככה אני

חשוב תחשבי שסה"כ הוא בנתיים מכין להם אוכל עושה להם קצת אווירה בשבתות לא מזיק לאפחד...

stav1991

New member
אשר הוא סוג של

משה המלצר מהישרדות ידיחו אותו רגע לפני שהוא דורך בגמר

למעלה