דעתכם על תיכנון הרצפה ...

איריסג

New member
כן. אנחנו בונים שטוח

המגרש הוא 680 מ"ר. הבית הוא 205 מ"ר. המגרש אצלנו מכתיב צורה של ר' לבית. בסופו של דבר יוצא לנו קצת כמו ו' שוכבת... זאת אומרת בחלק הצפוני של המגרש, הרחב - אנחנו מנצלים את כל שטח הבניה האפשרי, והצ'פצ'יק של הו' הוא כלפי מטה, לכיוון דרום - מערב.

fireman

New member
מטראז'? מה זה? ../images/Emo6.gif

בפרוייקט סיום שלי בתכנון אדריכלי הגעתי ל330 מ"ר בלי להרגיש בתכנון הראשוני...אחר כך החלטתי שזה לא מספיק אז הוספתי עוד 50 מ"ר....
מזל שהמגרש שתכננתי עליו את הבית היה של 1000 מ"ר.

איריסג

New member
והיית גם צריך לבנות אותו בסוף?

כי אז מייד תבוא השאלה הפולנית: "מי מנקה כזה גודל???????????"

ענתש

New member
באמת ? כי כשאני חיפשתי עוזרת

השאלה הראשונה של כל מי שדיברתי איתה היתה "כמה מטרים בנוי ? אני לא מנקה בתים מפלצות".

fireman

New member
שישאר בינינו....

אני כבר מתכנן במוחי את הבית שאני אבנה לעצמי.... המטראז' לא רחוק מלהיות כמו בפרוייקט....
לגבי ניקיון....מי מנקה בכלל...שישאר מבולגן. אני לא אהב מסודר

אנחנו הגברים לא נחשבים,

האשה חולת נקיון וסדר . אצל הבת שלי הארון מסודר יותר יפה מבוטיק יוקרתי . לפי צבעים וערימות מיושרות לפי סרגל אני לא בונה קיר בלוקים ישר כמו שהיא מסדרת ערמה של חולצות מקופלות אחת על השניה .

fireman

New member
אני בינתיים מנהל מלחמות חורמה

על כן ארון בגדים בחדר או לא ארון בגדים בחדר אני שונא ארונות זה הרהיט הכי מכוער שיכול להיות.

fireman

New member
אני מעדיף שיהיו בחדר ארונות בקומה

שמתחת. במילא כל לבנים\מגבות נמצאים בארון שבאמבטיה (זו הסיבה שעשינו ארון כל כך גדול) אני יורד למטה במילא תמיד בדרכי החוצה, אין לי בעיה להתלבש למטה לכן אני דיי מתעקש על העניין הזה

איריסג

New member
ומה יקרה אם בדיוק יהיו אורחים

למטה כשאתה צריך להתלבש? תרד בתחתונים?

טוב שורש הבעיה היא היותך

גבר אישה לעולם לא היתה חושבת כך הרי אנחנו (וסליחה על ההכללה אבל שתקום האישה שלא עושה זאת) מחליפות לפחות שני סטים של ביגוד לפני ההחלטה מה באמת נלבש היום, ואז מגיע שלב התוספות של עגילים שרשרת צמיד צעיף וכיוב, ורק אז מגיע שלב האיפור אני יוצאת מתוך הנחה שפינת האיפור תישאר בחדר, ואם יש יותר מאישה אחת בבית- כדאי מאוד שהיא תשאר שם, כי אף אחת לא אוהבת שעוד מישהי (גם אם היא הבת או האמא) תשתמש לה בליפסטיק שלה או בצללית האהובה כך שעל פי שרשרת אירועים זו לפחות הנשים שבבית יצטרכו לרדת להתלבש, לעלות להתאפר ורק אז לרדת לשתות קפה ולצאת לדרכן נשמע לא לעניין בכלל, אם הרעיון היה בקומה העליונה זה היה יותר מתקבל אם כי אז היה צריך לבדוק עד כמה בני המשפחה פתוחים לעירום שאר בני המשפחה האם נערה בת 14 תרגיש בנוח להסתובב בחדר הארונות עם חזיה ותחתון כאשר אחיה בן ה 18 (עמוס ההורמונים יש לציין) גם הוא בוחר בגדים כשהוא בתחתונים, האם ההורים ירגישו בנוח לכל הנל

אם פי 3

New member
קמה

למרות שגם לי לא נראה נוח שהבגדים מחוץ לחדר השינה - במקום המקושר אליו ופרטי.

../images/Emo6.gif רק 2 סטים ? יצאנו בזול

כמה שניסיתי לשכנע את אשתי לוותר על חדר ארונות לא עוזר היא איך שהרסו את הבית הישן החליטה שהיא רוצה חדר ארונות כאילו מה ההבדל הגדול ? היא אומרת שהבלגן של החלפת הסטים של הבגדים יהיה בחדר ארונות . נו יאללה שיהיה ממילא זה הממ"ד. נדמה לי שאנשים רוצים חדר ארונות כי זה נראה יוקרתי יותר מארון

להבדיל חדר ארונות אישי

או זוגי- בו אתה ואשתך נכנסים אליו להתלבש שהוא צמוד לחדר השינה ולא מצריך לצאת למרחב ה"ציבורי" לעומת חדר ארונות משותף לכל בני הבית- שם קיימת הבעייתיות

fireman

New member
זה עניין של הרגלים וצורת מחייה

אני אתמול ראיתי איזה תוכנית בטלויזיה, לא זוכר את שמה, הייתה שם משפחה שאין לה סלון וטלויזיה מבחירה.... לי זה נראה דבר פסיכי לגמרי אבל זאת דרך החיים שהכי נראית להם. אצלי בבית להסתובב עם בוקסר נטו זה לא ביג דיל, כי ככה אנחנו רגילים. אם אני ארד מול המשפחה שלי למטה כשאני בתחתונים אף אחד לא יעצום עיניים או יצעק כמו סבתא פולניה, ככה זה אצלי בבית לאחותי ולאחי הצעירים יש ארונות בחדרים שלהם, אני לא מוכן להכניס אחד לחדר שלי. יש לי באמבטיה הצמודה ארון ענק שיש בו את הלבנים שלי, מכסים קצרים וגופיות. במקרה הכי גרוע אני יורד עם מכנס קצר וגופיה לאחר ארונות ומתלבש.

למעלה