דף האינטרנט עודכן - שימו לב!!

Erez Shalev

New member
דף האינטרנט עודכן - שימו לב!!

פורסם התקנון - ראו בדף האינטרנט של התחרות. חשוב!! הדירוג המצטבר יחושב על פי ניקוד ולא על פי סיכום הזמנים!

IlanShacham

New member
אין אפשרות לרישום במקום?

יש לי חברים שרוצים להשתתף בניווט בשבת ולא נרשמו מראש - הם לא יוכלו להשתתף בניווט?

האם יש טעם לנסות להשיג כרטיסים אלקטרוניים

(אין לנו
) או שבכל מקרה, אם לא נרשמנו מראש == כרטיס קרטון?

איזה תחרויות יחשבו לניקוד בליגה?

האם גם שבת היא תחרות ליגה בנוסף להיותה אליפות ישראל? האם יש תאריך לתחרות שלא התקיימה בדצמבר?

Erez Shalev

New member
תחרויות שישי שבת נחשבות לליגה

תחרות כרם מהר"ל נדחתה ל 5.7.

אטרקציות ליום שישי?

האם יש למשפחות משהו מעניין לעשות בשטח הכינוס או באזור, ביום שישי? החל ממתקנים לילדים, וכלה בפעילויות במסגרת ימי חלב ודבש - נשמח לקבל מידע.

בחייך אתה... זאת לא תשובה

למצוא את אתר ימי חלב ודבש גם אני יודע. מה יש לעשות בשטח הכינוס, למשל? זה לא כתוב בשום מקום. מה הן הפעילויות הרלוונטית לאזור הקרוב למזרע ולשעות התחרות? בתור מארגנים אני מצפה שתגישו את המידע הרלוונטי בדחיפה, לי ולאחרים שאולי לא שואלים.

../images/Emo41.gif לגבי שטח הכינוס (אם עדיין רלוונטי) ../images/Emo41.gif

הכינוס נמצא בתוך בי"ס עמקים תבור, כיאה לבי"ס קיבוצי, יש שם מדשאות ועצים. מגרש הכדורסל הולאם לטובת סיום הניווט (
) מתקן שעשועים יש בתוך הקיבוץ הצמוד לבי"ס (מרחק הליכה סביר) היום השערים בין הקיבוץ לבי"ס היו פתוחים מה יהיה מחר, כדאי לשאול את טל עופר/ עוזי שוויצר. חוץ מזה יש משק חי- לידו עוברים עם הרכב בדרך לכינוס (לא ידוע אם הוא פתוח למבקרים) מה שבטוח שסביב הגמלים יש המוווווווון זבובים.... (אנחנו עוד לא סגורים אם נבוא)

למעלה