דרושות תרומות של חומרי יצירה

דניעל

New member
דרושות תרומות של חומרי יצירה

תודה לעדי, מנהלת הפורום, שהרשתה לי לפרסם את הבקשה. שמי יעל ואני מתנדבת בעמותת מילב"ת. הפעילויות המרכזיות של העמותה הן בהתאמת עזרים לאנשים עם מוגבלויות וכן פיתוח משחקים והפעלת משחקיה לילדים עם מוגבלויות. העמותה יושבת בתוך בית-חולים תל-השומר, ליד השיקום. בשנים האחרונות, לקראת פורים, יוצאים מתנדבים של העמותה לבתי-ספר לילדים עם מוגבלויות ומכינים לילדים תחפושות שמשלבות את אביזר העזר שלהם (כסא גלגלים, הליכון, קביים). כך הופך החיסרון שלהם ליתרון. אפשר לראות תאור של הפרויקט ותמונות משנים קודמות בקישור שצרפתי למטה. השנה עומד על הפרק בית-ספר בשדרות, של ילדים עם מוגבלויות קשות במיוחד. בימים אלה מגייסים מתנדבים, שיגיעו ביום שישי, 7 במרץ, ליום מרוכז של יצירת תחפושות לילדים. ההכנה תהיה באזור תל-אביב, כי חוששים שנסיעה המונית לשדרות תיפול בגלל המצב הבטחוני. לצורך הכנת התחפושות, ביקשו ממני לחפש תרומות של חומרי יצירה והחלטתי לנסות בפורומים הרלוונטיים (פעם "אומנות שימושית" היה הבית שלי. אולי מישהי זוכרת אותי). חומרים שהעמותה מחפשת: ספוגים, בדים, טפטים, בריסטולים, צבעים, ספריי צבעוני, מנקי מקטרות, פומפונים, דבקים, צמר, חוטים, חבלים, סרטים, ניירות צבעוניים, מדבקות, משטחים וקופסאות קרטון עבים, קלקר, שמשונית (בד מצופה בגומי), חוטי ברזל, רשתות הצללה, פנסים קטנים צבעוניים ומהבהבים, שאריות שטיחים מי שמעוניינת (או מעוניין - יש כאן גברים?) להתנדב ליום הכנת התחפושות או שיש ברשותה חומרים שיכולה לתרום (עליכן חשבתי בעיקר בכיוון של שאריות בדים... אבל כל מה שמופיע ברשימה או מתאים להכנת תחפושות - רצוי, כמובן), שתשלח לי מסר. אני מקווה לפרסם את ההודעה הזו בכמה פורומים ויהיה לי קשה לעקוב אחרי תגובות בפורומים השונים, אז, כאמור, עדיף במסר. תודה. יעל, בשם עמותת מילב"ת ובשם הילדים.

למעלה