דרושים לוחמים כתומים

דרושים לוחמים כתומים

לאיוש צומת כפר סבא ביום שישי הקרוב בין השעות 11:00-13:00, במאבק נגד תוכנית התנתקות. לפרטים ניתן לפנות אלי במסר פרטי, או דואל: [email protected]

Super Chuly

New member
בעע יצא לא טוב...

אני בעד ההתנתקות, נגד הפסים הכתומים, מצטרפת ל- BADBOY ליהי :)

אני בעד פסים אדומים

ככה ניזכר בדם האדום של כמה מתושבי העיר (נעמה אורבך ז"ל לדוגמא) שנהרגו בגלל שבנסיגה הקודמת (הסכמי אוסלו) אנשים כמוכם תמכו.

Super Chuly

New member
דבר אחד

ראשית- יהי זכרה של נועה אורבך ברוך לעד, אך אתה שוכח גם את כל החיילים הרבים מאוד (יותר מדי) שנפלו כששמרו על שתי משפחות או פחות בהתנחלויות לא חוקיות... ליהי

למה ממש לא???

אין לי שום בעיה עם זה שמתנגדי ההתנתקות יעמדו בצמתים ויפגינו כל עוד הכל במסגרת החוק. זאת הדמוקרטיה האמיתית.

Super Chuly

New member
../images/Emo127.gif מצטרפת עלייך!

זכותו של כל אדם להביע את דעתו, לא משנה מהי, כל עוד הוא לא עובר על החוק (לדוגמא רוגם פלסטינאים באבנים) או פוגע בעזרת אלימות בחיילים שמבצעים את מה שהמדינה הורתה להם לעשות, ובכך פוגע בדמוקרטיה ובהחלטות שנתקבלו ברוב ובצורה דמוקרטית... ליהי

כשיפול הקסאם הראשון על כפר סבא

א. על כל קסאם וקסאם אני מתכוון לשמוח לאיד, ולהזמין את כולכם לשמוח איתי (אם תעיזו לצאת מהבית). ב. לידיעתכם, חברות צבועים, חלקים ניכרים מכפר סבא המזרחית הם שטח ערבי כבוש לכל דבר ועניין. מה דעתכם להתנתק מהשטחים האלה? מהמגרש של הפועל לדוגמא?

badboy3919

New member
ואוו...עד הפועל כפר סבא...

משצע לך בכלל הגיוני שיקחו ויחזירו את החלק של האיצטדיון...תפסיק לדבר עם סיסמאות ותתחיל לחשוב בהגיון

inko

New member
יש הבדל בין כפר סבא

לחבל עזה. אה ואני נגד לעזור לכם.

כל מדינת ישראל היא כיבוש אחד גדול

אבל השטחים שניתנו למתנחלים ניתנו להם ע"י המדינה, ויש למדינה זכות מלאה עם כל הכאב שבדבר להוציא את המתנחלים מהשטחים האלו ולפצות אותם על הכאב והסבל.

למעלה