דרושים לוחמים כתומים

inbal88

New member
וואי, אני אוהבת את הדיונים האלה!!

אז קודם כל, אני מסכימה עם ליאור. נכון שהמדינה תמכה בכם שהלכתם להתיישב שם. אבל כרגע המצב עכשיו הוא שחייבים להתנתק. תסתכל על המדינה שלנו... אם לא נתנתק עוד מעט כבר לא נהיה מדינה בעלת רוב יהודי. ונקודה שממש חשובה לי לומר זה שהשמאל הוא לא פחות ערכי מהימין. והשמאל הוא לא פחות ציוני מהימין. דווקא בגלל הציונות אני תומכת בפינוי. תראה, לאף אחד אין ספק שאתם סובלים. לאף אחד אין ספק שקשה לפנות את הבית. אני עברתי לדירה זמנית בגלל ששיפצנו בבית וזה היה סיוט, שנאתי כל רגע. ואני עברתי רק לשלושה חודשים.. אני באמת מכבדת אתכם על כך שאתם גרים שם. ואני מכבדת את דעותיכם. אבל כרגע אני חושבת שהגיע הזמן לעשות את הצעד הזה. ועוד משהו יש לי בעיה אם כל דבר שהוא הופך לממוסחר. לא משהו נגד המחאה. פשוט לפעמים נראה לי שהמסחור השתלט והפער בין רצון המסחור לאידיאולוגיה גדל. פשוט תמיד צריך לדעת שיש משהו מאחורי המסחור. (וזה נכון לגבי כל המחאות, לגבי כל הצדדים) עכשיו אני אגיד משפט שהוא די סיסמא, ואני אישית גם נגד סיסמאות כי הפער בין מה שעומד מאחורי הסיסמא לסיסמא גדל.. אבל אני באמת מאמינה בזה. אז... בתקווה שלא נתנתק אחד מהשני, ובתקווה שנחיהבאחדות ובקבלת האחר...!! חיים מאושרים!!

ba r2 0 1 0

New member
אני נגד ההתנתקות ויש לי

צמיד כתום כזה של יהודי לא מגרש יהודי ליד הצמיד הצהוב של ליסטרונג... חח ביקשתי מתלמידים דתיים שלומדים איתי מתמטיקה דרך בר אילן
דרך אגב יש בו בפורום עוד תלמידים בבר אילן (במתמטיקה של האוניברסיטה לא הבית ספר הדתי)

ba r2 0 1 0

New member
וגם נגד ההפגנות המפגרות של החסימת

כבישים וסגירת מוקדי ציבור... אבל הפורום הועד לדיבורים על כפ"ס לא

ba r2 0 1 0

New member
תודה אבל אני לא ממש חדש...../images/Emo3.gif

כאילו הייתי לפני הרבה זמן בפורום ובזמן האחרון בקושי נכנסתי אבל עכשיו יש חופש ואני אהיה פעיל (אני מקווה.. חח) בכל מקרה תודה

למעלה