דרושים

makaveli11

New member
לעבוד בתמונות שמן באוסטרליה

שלום לכולם! בעבר עבדתי בחברה לציורי שמן באנגליה ובאירלנד. חברה שהציעה. מליון ואחד הצעות שלא יכלו לעמוד בהם,אבל תחום ציורי השמן קוסם לי ותמיד קסם לי בגלל הכסף שעשיתי למעט כל ההבטחות שלא ניתנו על ידי החברות שעבדתי בהם,עד שראיתי את אתר www.doortodoor.co.il. חברה שמציאה קונספט אחר לגמרי ממה שכל החברות שאני מכיר(ואני מכיר את כולן) מציעות. קודם כל מאחורי החברה עומד בנאדם הגון,ישר,מוצלח ובעל ידע עצום בתחום הציורים. אם זה סיטונאות,מכירות doortodoor או גלריה מצליחה. כיום אותו מנהל החברה משמש כעזר לכל מי שרוצה לפתוח , חברה למכירת ציורי שמן ונותן לו את הידע על מנת שלא יעשה טעויות. הפוטנציאל שטמון בעבודה הוא עצום,מדובר במשכורת שלא תאמינו (מעל 20,000 ש"ח בחודש וזה עוד לא המקסימום שתוכלו לעשות).כמובן, לאחר שתלמדו את העבודה(בערך כחודש) תוכלו להתקדם ולהפוך לעצמאים(פרילנסרים)ולהרוויח אף הרבה הרבה יותר!!אז נכון שאולי נראה לכם שמטורף לנסוע עד אוסטרליה בשביל עבודה שאתם לא מכירים,אבל תאמינו לי שהכסף שווה הכל והרבה יותר......!!!אם יש לכם שאלות,תהיות,הבהרות או כל דבר אחר.. אני פה בשבילכם..בכייף :) נ.ב אם אתם מכירים מישהו שעובד בציורי שמן בכל מקום שהוא בעולם,אתם פשוט חייבים להפנות אותו לאתר www.doortodoor.co.il שיראה מה יש לחברה להציע

ורק נזכיר למי ששכח

שמדובר בעבודה לא-חוקית, כלומר שאתה למעשה עבריין, ושבאוסטרליה רשויות ההגירה מחפשות אותך ואם תופסים אותך תוקעים לך חותמת שחורה בדרכון שתעשה לך צרות עד סוף ימיך בכניסה לאנגליה, אוסטרליה, אירלנד, קנדה.....אם תיתפס. אבל מה זה לעומת עוד אלפיים שקל והזדמנות לבלות שבועות במרכזי-הקניות ובפרברים של סידני ומלבורן.

פגית

New member
אני בדיוק השתחררתי וסביבי כולם שואלים

נו נוסעת לעגלות בארהב, לתמונות באוס' או סין? ואני, המומה עונה שלא, זה לא חוקי והתשובה חצי מוגזמת חצי ממש לא, שאני מפחדת מגרוש, והם פשוט לא מאמינים, חושבים שאני פרייארית, זה כל כך עצוב...

LאלדדL

New member
נורמה ישראלית

הרבה כסף במעט זמן <מכה> זה דבר שלא נהוג לחשוב עליו פעמיים .....

דרושים

דרושים בחורים אחרי צבא לעבודה בוושינגטון-ארה"ב בשיווק בנושא מזגנים אין צורך בידע קודם תנאים מעולים להתקשר לאורן 214-9095952 http://www.purecentralair.com

למעלה