ד"ר ארז - איזה יופי שיש לך פורום

גן חיות

New member
ד"ר ארז - איזה יופי שיש לך פורום

משלך!!! אשמח לבקר כאן הרבה, בתקווה שלא יהיו לי יותר מדי סיבות לבקש עצות ועזרה. ואם כבר, אוסיף גם לך את התיאור של החוויה שחוויתי בחג הפסח. הלארחנו לכבוד החג אצל קרובי משפחה בירושלים. הסתבא מאד מבוגרת(97) וכבר סיעודית ומאושפזת בבית אבות בשכונה חרדית סמוכה. בבית האבות יש "פרויקט החתולים". יש פינת האכלה לחתולי רחוב ברחבת הכניסה לבית האבות. מי שרוצה - מטפל. מי שרוצה- מלטף. מי שלא - לא. החתולים שמנמנים ושבעים . יושבים ומחכים בגינה המטופחת . מחכים לחברים שאוהבים אותם ואז באים לליטוף. הקשישים נהנים, החתולים נהנים, אפילו האורחים נהנים. המארחים שלנו לא נמנים על אוהבי החיות . אבל אם כבר, אז עצרו עם הנכדים לספור חתולים ולהשוות צבעים וגדלים ואפילו להגיד לי "תראי איך שהחתולים פה יפים". אמנם שמעתי או קראתי בעבר על הפרויקט: גורם למאכילים ללכת (התעמלות) עד לפינת האכלה, מוסיף לקשישים עניין בחיים, לאלו שאוהבים חיות ומתגעגעים לחיות מחמד שלהם - זה נותן את המגע והאהבה שרק בע"ח יכולים להעניק. והחתולים מרוצים. ומעוקרים ומסורסים ובריאים כי השירות הווטרינרי העירוני משתף פעולה. אבל לראות את זה -- אך, איך שאומרים, תמונה אחת שווה אלף מלים. היה נפלא

גן חיות

New member
מצטערת, אין תמונות מהחג

אבל אם אתה רוצה קצת צבע: מוסיפה כאן תמונה של וינסנט, חתול צעיר שמצאה חברה שלי כאשר אוזנו קרועה. לכדנו אותו ולקחנו אותו לטיפול רפואי)הסרה כירורגית של תנוך האוזן. הוא היה אמור לקבל אנטיביוטיקה אצלי לכמה ימים וחיפשנו לו בית חדש.הוא התחבא מאחורי הארון במשך כחודש ורק לאחרונה ניתן ללטף אותו. הוא כבר לא מחפש בית. יש לו אצלנו! ודווקא שאלה לגביו: האם הוא יותר חשוף לדלקות או בעיות אחרות בגלל שאין לו תנוך?? האם זה אמור להשפיע עליו בכלל?

הוא עשוי להיות חשוף יותר לזיהומים

אין לו את ההגנה הטבעית של האפרכסת. שימו לב אם יש לו הרבה הפרשה מהאוזן הזאת ארז

למעלה