האוכל בדבלין

• פותח הנושא wgaf
  • פורסם בתאריך

wgaf

New member
תגובה

למה לחשוד בהודעה כצינית רק בגלל שהיא חיובית ? זה לא קצת פרנויה ? ובכלל מה הקשר בין זה שדבלין היא עיר מטונפת לכך שהואכל שבה מצויין . גם ירושליים יכולה להיות מלוכלכת ועדיין יכול להיות בה חומוס ופלפל מעולים ( נגיד ) . אם את צמחונית אז באמת את לא יכולה להנות מחלק מגולות הכותרת הקולינארים שדבלין מציעה כמו ארוחת הבוקר האירית ( את תישארי רק עם הלחם והביציים ) או הדג וציפס ( את תשארי רק עם הציפס ) . דווקא במסעדות הסיניות את יכולה להנות , יש המון מנות שמבוססות על טופו וירקות ( שעועית ירוקה , חצילים, תפוחי אדמה ועוד ) . דווקא ניסיתי פעם אחת לאכול באדי קורטס , בסניף שברחוב דיים . הציפס היה מצויין אבל ההמבורגר היה חלש אז לא חזרתי. בקשר לבית ההודי , שמתי לב למסעדה הזו ,עכשיו את ממליצה לי עליה ? כשהייתי גר בדוני קרני הייתי לפעמים יורד מהאוטובוס על יד הסופר וליו אבל עכשיו שאני גר בבומונט אני יורד באזור אחר. כתבת על חדר כושר , אני מנוי ב TOTAL FITNESS ב CLAREHALL .המנוי שלי נגמר עוד 3 חדשים . איפה את והאם את יכולה לספק חוות דעת ?

נועה P

New member
../images/Emo212.gif../images/Emo135.gif../images/Emo210.gif../images/Emo84.gif../images/Emo83.gif

ההודעה נראתה לי כצינית בגלל סגנון הכתיבה הסרקסטי שלך בהודעות הקודמות... דווקא ארוחת בוקר אירית יכולה להיות ממש כיפיית ומשביעה לצמחונים, מלבד הטוסט והביצים יש בדרך כלל גם שעועית, עגבניה, פטריות ולפעמים גם האשבראונס או סוג אחר של תפוחי אדמה. חוץ מזה גם מיץ תפוזים ותה.. מה עוד צריך??
לגבי הדג והצ'יפס, כמו שאמרתי, אין שום דבר שהמבורגר צמחוני פשוט לא יכול לסדר!
אני הייתי הולכת ל Breath בVenetian Hall בקילסטר, חד"כ פצפון אבל נחמד, אבל אני די בטוחה שהוא נסגר בנתיים. שאר האנשים שהכרתי ושהיה להם תקציב הלכו לחדר כושר הגדול בקלונטרף, אם אני לא טועה שמו ווסטווד. אמרו לי שהוא די המוני אבל יש שם הרבה מכשירים, בריכה וכו'. חוץ מאלו לא הייתי בעוד חדרי כושר.

אני מתחילה לחשוש שמא אכפיל את משקלי

לאחר התיאורים שלכם. מתה מתה מתה על צ'יפס!!!

מה זה המשפט המפגר הזה?!תתנצלי!

אולי את מוכנה להסביר לי מה זה קשור למה שנאמר פה? גם מפגרים צריכים לאכול ושאר אוכלוסיות כל האנשים בעולם צריכים לאכול

למעלה