האזנות סתר

מצב
הנושא נעול.

יפית י.

New member
האזנות סתר

האזנות סתר שלום רב הייתי מעוניינת לדעת האם האזנות סתר,צילומי סתר וכדוגמתם קבילים בבתי משפט לעניני משפחה. כמו כן אני שואלת איך זה שבמדינה שלנו שמתיימרת להיות נאורה ונושא זכויות הפרט בעל חשיבות גבוהה, יש היתר למשרדי חקירות לבצע האזנות סתר/ לצלם/ להקליט באופן חוקי ולהכנס לתוך התחום האינטימי ביותר של הפרט. תודה מראש יפית.

היתר של משרדי חקירות

האזנות סתר שלום רב הייתי מעוניינת לדעת האם האזנות סתר,צילומי סתר וכדוגמתם קבילים בבתי משפט לעניני משפחה. כמו כן אני שואלת איך זה שבמדינה שלנו שמתיימרת להיות נאורה ונושא זכויות הפרט בעל חשיבות גבוהה, יש היתר למשרדי חקירות לבצע האזנות סתר/ לצלם/ להקליט באופן חוקי ולהכנס לתוך התחום האינטימי ביותר של הפרט. תודה מראש יפית.
היתר של משרדי חקירות כבעליו של משרד חקירות הנני רוצה להרגיעך כי אין היתר לאף חוקר פרטי או משרד חקירות לעבור על החוק בכלל ועל האזנות וצילומי סתר בפרט. הזכות היחידה הינה לחקור ולחקור בהתאם לחוק. זה נכון שיש אמצעים להיכנס לתחום הפרטי, לתחום האישי ואף לתחום האינטימי אולם חובה לשמור על החוק והחוק די מגביל בעניינים אלו אבל עדיין זה אפשרי במקרים מסויימים. לגבי שאלתך, כל סוג של עבירה על החוק כגון האזנת סתר או צילום לא חוקי לא אמורים להיות קבילים בבית משפט, לעניות ידיעתי.

האזנות סתר

האזנות סתר למיטב ידיעתי ובלי להתעמק בנושא, הגישה בישראל היא להעדיף את חשיפת האמת על פני זכויות הפרט. בארה"ב המצב הפוך ופגיעה בזכות חוקתית עשויה להביא לביטול הליך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה