האיגוד גורף כסף.... כמה בדיוק

מכבי7

New member
האיגוד גורף כסף.... כמה בדיוק

אתה מדבר במיליוני שקלים או מיליארדי שקלים? בחייך הכסף שיש לאיגוד זה לא ההוצאות על ציוד משרדי של איגוד הכדורסל , הכדורגל והטניס. כל הכבוד להם שהם בכלל מצליחים להחזיק אותו בחיים ולהשיג תוצאות יותר ויותר טובות של שחקנים עם השנים.

9ball master

New member
הדיון הזה לא מעניין

ואם הוא ימשך אני אמחוק את השרשור הזה!

9ball master

New member
לא נראה לי שתמחוק אותי, כדאי לך להכנס....

ההודעה המקורית נמחקה בטעות!!!! להלן ההודעה המקורית של מכבי אתה לא תמחוק את ההודעות שלי וזאת מפני שהם מוקלטות ומצולמות, ואם כן תעשה זאת יש לי את האנשים בערוצי הטלוויזיה השונים שישמחו לדווח מה באמת קורה בפורומים שאתר תפוז כל כך גאה בהם. כשאין לך מה להגיד, כשמשהו אומר דברים שאתה לא ממש מסכים איתם אתה פשוט בא ומוחק אותו? מאיפה הבאת את הדיקטטורה הזאת? אם אתה כל כך מאמין במה שאתה אומר בוא ותתווכח על זה בצורה דמוקרטית. בוא ותשכנע אותי למה אני טועה? למחוק אותי ולהגיד שמה שאני אומר לא קיים זאת דרך הדיקטטורה ולא הדמוקרטיה. הפורומים של תפוז ידועים כמובילים היום ברשת, אבל כנראה שלא בכל הפורומים אפשר להגיד את מה שכל אחד באמת חושב .... פורום זה דבר שמייצג את חוק 'חופש הביטוי' שבו כל אחד רשאי להגיד את אשר על ליבו, הוי לאתר שיש בו פורום שמתנהג לגולשיו בצורה דיקטטורית. ואלכם הגולשים בפורום למרות שאני רואה עד כמה אתם מעריצים את מנהל הפורום ובצדק וזאת בעקבות הידע העצום שיש לו בתחום. האם ידעתם על הצד האפל הזה שלו? אני מקווה שתעזרו אומץ ותעמידו אותו על טעותו בגישה הזאת. ואליך 9BALL אם אתה לא מסכים למה שאני אומר אפשר להתווכח להתווכח על זה בצורה בוגרת ולא צריך למחוק אנשים, חזור בך

9ball master

New member
גם תגובתי נמחקה בטעות על הדרך....

להלן הודעתי המקורית: הבהרה
אני לא מוחק הודעות שמציגות דעה שונה משלי. העיניין כאן הרבה יותר סבוך ממה שהיריעה יכולה להכיל. אם אתה ממש מתעניין אז אתה מוזמן לבצע חיפוש בארכיון הפורום ותוכל למצוא הרבה דברים שנאמרו ונכתבו בנושא, אני לא רואה צורך או עניין כלשהו בפתיחת הדברים הנ"ל מחדש. אם תנבור בארכיון הפורום תבין לאיזו רמה נמוכה דברים הגיעו כאן ואני לא מעוניין שזה יחזור על עצמו. איגוד הביליארד בחר לנתק את קשריו עם הפורום ולכן אני לא רואה שום סיבה לדון בו, בפעולותיו או במעלליו. זכותי (וזכותם של אחרים) היא לא להגיב לנושאים מסויימים מעל דפי הפורום! אם הודעה לא עומדת בחוקי תקנון הפורום היא תמחק וללא קשר למי שכתב אותה וזה כולל אותי! הודעות שנמחקות בפורומי תפוז השונים בכלל ופורום זה בפרט נמחקים על פי קריטריונים שנקבעו ע"י מדיניות תפוז. אם נמחקה הודעה שלך ולא קיבלת הודעה בעיניין עם סיבת המחיקה אז אתה תמיד מוזמן לפנות להנהלת תפוז על מנת שיחקרו את הנושא ויספקו לך את התשובות. אם בכל זאת מעניין אותך לדעת מה יש לי להגיד בנושא אז אתה תמיד מוזמן להפגש עימי על כוס קפה ולדסקס דעות שונות. ודרך אגב, תשתדל לשרשר את ההודעות שלך בנושא מסויים לאותו שירשור ואין צורך לפתוח נושא חדש בכל פעם, זה סתם סותם את הפורום. יום טוב

מכבי7

New member
סוף סוף תשובה רצינית

תודה לך על התשובה המנומקת, אך לא מספקת. אני יכול להבין שמותר למחוק הודעות שנוגדות את תקנון האתר אבל לפי מה שידוע לי אני לא עברתי על שום תקנון זה. בכל זאת לבקשתך אני אפסיק לעלות את נושא זה ואתן לך להמשיך ולעסוק בנושאים הנוחים לך. ביי

למעלה