האירוח עם אדם!סיכום!

לירןןןן

New member
היה מעולה האירוח!!!

האירוח הכי טוב מאז שאני מכיר ת'אירוחים האלו!! אדם שיחקת אותה!

נראה לי מחר.... ../images/Emo13.gif

יש שידור חוזר בדר"כ יום אחריי בצהריים יש שידור חוזר של אותו אירוח.. אבל עוד מעט תפוז יעלה את האירוח לאתר...

heli141

New member
לאדםםם!!!

רק שתדע שהיית מדהים היום באירוח... ושאני פשוט ח-ו-ל-ה עליייייךךךךךךךךךךךךך!!!

אמאא סטן מחורמן הוא שאל עליךך!

סטן מחורמן אדם בסוף נתן ד'שים ואז הוא שאל מי זה סטן מחורמן..!! אתה מכיר אותו קשור אליו איכשהוו??

../images/Emo10.gif י'מניוק !

אבל לפחות אני קיבלתי 40 הודעות פה בפורום !
, בקיצר שנינו קיבלנו פוקוס ! תודה אדם !

כנסו!

בסה"כ היה אחלה..מקווה שגם אתם נהניתם! רק חבל ש: אדם לא מסר לי ד"ש...חחחחחח ושמלא אנשים הציפו בשטויות,קיללו,הציקו,ובגללם נתקע כל הזמן חלון השידור.. אמממ..חוצמזה היה ממש מצחיק,במיוחד עם לירןןן,אדם ציפוש וטוביה..חחח בהיייי דנדושית

למה לי זה לא הקפיץ ?!!!!!!!!!!!

מקפיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ שובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח למרות שראיתי רק את ההתחלה..

אדם היה כל כך חמודדדדדדדדדדדד!!!!!

Gc FaN

New member
לא משו...לדעתי...

ניכנסתי לצ'אט בתפוז ובכלל לא ראו את אדם... והוא גם לא ענה... באסה...אבל בכל מקרה הוא מזה חמוד...!!!:):)

°°NaTaLi°°

New member
האירוח עבר

מאיפה לי? ישר שנגמר צרחתי כי אמרו שהוא כבר בצאט וטסתי בריצה על חברה שלי כמו שבחיים לא רצתי עשיתי משתמש חדש ניכנסתי לצאט ולא ראו כלום אני מחכה בסבלנות מתה מעצבנות חחח אחרי 5 דקות ילדים עושים נגמר כמעט בכיתי עד עכשיו אני רוצה לבכות זה לא פר..

למעלה