האירוע הגדול של השנה

DuBsYs

New member
לא יודע מה איתכם

ראנקינג ג'ו ב19.4 מעניין אותי הרבה יותר מההופעה הזאת, אבל מה אני מבין... בכל מקרה ריספקט לכל מי שמביא לפה אומני רגאיי מהשורה הראשונה!

K C

New member
נצ'י יא מלך

אמר לי במסיבה ועדיין לא קלטתי את זה קפלטון בארץ. דאמ יש לי אמונה, ברנינג ספיר עוד יגיעו..

טובא

New member
דמעה בעין?

לי יש ארגז מלא נאפצים!!!!

REL YESAYA

New member
כמה חשיבות יש לשני האירועים !!!!

רק שיהיה מפוצץ באנשים... מה שיפתח דלת לעוד אמנים להגיע לכאן!!!!

Ras Or

New member
boom blast

קפלטון אחד האמנים החשובים והאהובים כבר שמעתי על זה לפני שבועיים ועד עכשיו הידיים שלי רועדות ואני לא מרגיש את קצות האצבעות יהיה מיוחד זה בטוח rasta far I.

Carcass

New member
חח

כמובן שרוב התגובה שלי היתה לכיוון הקפלטון ובאני,אבל כמובן הראנקינג ג'ו גם חובה להיות.. הקיצר המון כבוד.

Dtiup

New member
ראנקינג ג'ו איפה הוא מופיע?

באני ווילר וקפלטון גם היכן?

DuBsYs

New member
ראנקינג ג'ו בקומפורט 13

באני וקפלטון בגני התערוכה

Dtiup

New member
תודה אח

אני מחכה לפרטים המלאים כולל המחיר. ויש לכם אחלה הרכב בהצלחה בהמשך הדרך.

bigwill

New member
מי שלא שם - לא בנאדם..

או לא בנאדם של רגאיי לפחות, כי זה באמת להיות טיפש להחמיץ הופעה של הזמר הכי הכי. קפלטון
!!! קיצר אני שם ויהי מה =] בואו גם

DuBsYs

New member
המלצות לטיונים של קפלטון?

תכלס אף פעם לא בדקתי לעומק את מה שהוא עושה, מה שיצא לי לשמוע לא אהבתי, אבל בכל זאת אני אשמח לקבל המלצות לטיונים טובים שלו, עדיף על רידדימים של ניו-רוטס, אולי בכל זאת אני אבין על מה כל המהומה...

xXx Shiraz xXx

New member
that day will come

השיר הכי מדהים ששמעתי בחיים בערך. אני לא מאמינה שהוא בא לארץ זה ממש חזון אחרית הימים בשבילי. סתם נכנסתי רגע לפה לפני הבצפר כי רציתי לבדוק משהו... אני בשוק!!! והלינק לא עובד אם מישהו יוכל לסדר פה לינק עם פרטים זה יהיה לפנים אני בדוק שם ולא אכפת לי כמה עולמות אצטרך להפוך בשביל זה!!!!!!!!!

bigwill

New member
שירז סוף סוף =]

טיונים: Open Uno Eyes Women dem a log in Boom Sound No Time (ft. Military man) Jah Jah City Who Yuh Callin Nigga Fire Haffi Bun Don't Dis The Trinity ועוודדדדדדדדדדד ועודדדדד זה ממש על קצה המזלג כמה שמות שבלטו לי לעין מהרשימה.. בהופעה הוא ישיר רק שירים מreign of fire או מכל הזמנים?

SouLion

New member
קייפלטון - רוטס

תחפש את האלבום still blazin ויש גם את הטיונים האלה לא מהאלבום: yadalong babylon a use dem brain עם סיזלה raggy road that day will come killing spree who i am invation lie dem a tell cold blooded murderer leaders let the people down dem no like me (לא רוטס אבל וויקיד) bun dem everyday (doctors darling riddim) tour (גם לא רוטס) adjust di fire עם קוקו טי they just dont know ויש עוד כל כך הרבה. זה מסוג האמנים שאתה לא יכול להצביע על הטיונים הטובים שלו כי הוא פשוט לא מפסיק להוציא. כבוד Soul-J

למעלה