האירוע הגדול של השנה

eviaman

New member
קפלטון...אתה חייב את האלבום!

REIGN OF FIRE האלבום הכי מוצלח שיצא לקינג שאנגו...

Carcass

New member
Fyah!!

טיונים וויקיד שלא רשמו: Praises To The King Hail King Selassie ביחד עם Luciano ,טיון אדיר !!! Jah Jah City,שיר הנושא של ה ג'ה ג'ה סיטי רידים Rise This Morning,ביחד עם ג'ה מייסון. Rising Up,על ה mount jerusalem riddim Jah Protect Us על ה Heavenly Riddim Guide And Shield,ביחד עם ג'ה קיור,על ה Battlefield Riddim. עוד טיון,Come From Jamaica,אומנם לא בסטייל של כל אלה שרשמתי,אבל אחד המוכרים והטובים שלו.

xXx Shiraz xXx

New member
מה פתאום?! הרידים של ג'ה ג'ה סיטי

נקרא liberation או מאונט זיון. השיר הכי יפה באלבום של הרידים זה כמובן טראק מספר 19 ואחרון - MT zion medley באמת שזה הדמלי הכי יפה ששמעתי...

xXx Shiraz xXx

New member
מדלי**

ואנשים נוטים להתבלבל ולחשוב ששיר הנושא של הרידים הוא ג'ה ג'ה סיטי כי זה פשוט השיר הכי מוכר :) אבל לא

Carcass

New member
צודקת חלקית,

חלק קוראים לו liberation ע'ש הטיון של מורגן הריטג'. חלק קוראים לו ג'ה ג'ה סיטי ע'ש הטיון של קפלטון. חלק קוראים לו מאונט זיון. בכל מקרה חיפוש על שלושת השמות הנ'ל,יניב את אותה תוצאה,אותם טיונים בדיוק של אותם אמנים בדיוק. לי בא לקרוא לו ג'ה ג'ה סיטי רידים,ישך בעיה עם זה?

xXx Shiraz xXx

New member
אין לי בעיה עם זה אלעד יקירי

אבל לרידים קוראים ליבריישן/מאונט זיון היה לי את הדיסק של הרידים והרידים הוא של מורגן הריטייג' אז ככה קוראים לדיסק. ליבריישן. או מאונט זיון כי למדלי קוראים ככה. יופי ? נפגש אצל קפלטון

טובא

New member
הנה כמה המלצות חמות לטיונים שלו

I LOVE THEM(PIMP RIDDIM WHO DEM(השורף ביותר) PUNCHLINE TO HIT GANJA WATCH WATCH (שיושב עם הCASHLY RIDDIM)

אפשר כבר להגיד אמרתי לכם? ../images/Emo13.gif

חברים, תתכוננו לאירוע מרגש מאי פעם! הדבר הכי גדול שהיה ברגאיי בארץ!!! ומי שמתרגש מקפלטון בלבד, כדאי שיידע שבאני וויילר מתגורר בגבעות של ג'מייקה וממעיט מאוד מאוד בהופעות! כך שלראות אותו בישראל זה, אין מילה פחות בומבסטית - פשוט היסטוריה!!! ואם זה לא מספיק, ב19.4 מגיע ראנקין ג'ו, מגדולי הדי ג'ייז בהיסטוריה של הרגאיי, לקומפורט 13(ג'ה פאן), כך שכמו שאמרתי כבר, מדובר בשבוע הכי מדהים שהיה לרגאיי בארץ בשנה הכי מדהימה שהייתה לרגאיי בארץ! GO GLOBAL

eviaman

New member
אמת גיל ...

באני ווילר ממעיט בהופעות בג'מייקה והופעות בחו"ל בכלל אין לו הרבה כך שזה ממש נדיר יהיה לראות את באני ווילר העניין עם קפלטון זה אשכרה PON DE TOPPA HITS פשוט תותח כבד, שאני מאמין שכל אחד שאוהב רגאייי ניו רוטס קונשנס דאנסהול זה התגשמות חלום בשבילו... (בשבילי לפחות זה ככה) נראה אותכם שם הא....? צריך להפציץ את המקום שלא יהיה מקום לזוזזזזזזזז סחטיין למפיקים של הזאפה. שמביאים את שני החבר'ה האלה והביאו את יו רוי ג'וניור מארווין וגלדיאטורס

guysk8

New member
ב24 של ידיעות אחרונות

נכתב שמתיסיהו מגיע לארץ גם כן, מישהו יכול לאמת את זה?

Nechi Nech

New member
אכן לא יאומן..

קפלטון בא לארץ. אתם קולטים?!?!?!??!?!?!?!!?1?1.1.1.1.1.1..1..1;.1.1.!~.;1;1~2;1432.658.90.8.;3;?!?!?!??! לא יאומן. ויחד איתו באני ווילר, ללא ספק אחד מהאנשים החשובים ברגאיי.. וראקינג ג'ו!!!! די ג'יי ענק בפני עצמו!... אבל עדיין קפלטווווווווווווווווווווווווווווון בא לארץ איש האש קינג שאנגו בא לפאקין ארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ!!!!!!!!!!!!! לא יאומן ראסטה

xXx Shiraz xXx

New member
קפלטון ../images/Emo3.gif ../images/Emo3.gif

אבל הלינק לא עובד מישהו יכול להסביר לי מתי בדיוק!?!!!!! ואיזה יום זה יוצא
? אעעעעעע בא לי לרוץ ברחובות ולקפוץ מרוב אושררררר

23 באפריל

ערב יום העצמאות, יום שני זה יוצא. גם לי עכשיו הוא לא עולה.. הם כנראה הורידו את הדף לתיקונים\שיפורים\הוספת פרטים או לא יודע מה..

xXx Shiraz xXx

New member
אה סבבה

אז יום שלישי מבריזים מבצפר כןכן אני חולה ב24 לאפריל זה ידוע חחח נפגש שם חבר'ה

vigiman

New member
מטורףףףףףףףף

פאקקק קפלטון יהיה שורף פשוט אגדהה בוני ווילררר מטורף בצורה שונה מה שטוב.. שם 100 אחוז בעזרת השם וראנקינג ג'ו מלך לא פחות מקווה שאני אוכל להיות גם שם

ב ז ו ק ה

New member
הנביא מגיע וזו בשבילי..

אחרית הימים. מי היה מאמין שיום כזה יגיע? בשבילי זה חלום ילדות לראות את קפלטון בלייב, כל מי שלא ממש מכיר או לא יודע או בטעות לא שמע - תעשו שעורי בית. מדובר אולי באחד האמנים החשובים ביותר שיצאו מהאי ב 15 השנים האחרונות עם השפעה שפרצה את הגבולות של הרגאיי. חובה חובה חובה לכולם. למי שהשם חדש לו: תתחילו עם Lotion man משנת 1991 ומשם תתקדמו.. הפסגה שלו אצלי היא More fire (2000) ו Reighn of fire (2004). אינספור להיטים שורפים, שירי קונצ'אנס וחדות שאין כדוגמתה. אמן מבריק שעבר מהפך אישי והפך למקור השראה לדור שלם של זמרי ניו רוטס שכולנו אוהבים לשמוע היום.

xXx Shiraz xXx

New member
חחח גם אני הגדרתי את זה כחזון אחרית

הימים... הקול שלו פשוט שמיימי, השיר הראשון שלו ששמעתי היה דאט דיי וויל קאם והוא פשוט הקסים אותי עם המסר והקול שלו יואוווווווווווו אני בשוק שאני והוא נהיה נוכחים באותו מקום באותה העת. איפה אמרנו שזה יהיה? בגני התערוכה תל אביב?

למעלה