האם הכלבה שלנו מזדקנת? איך עוברים את זה?

אורניקי

New member
תודה לכולם. לגבי המים

כנראה אשים לה באמבטיה שלי. אני מקווה שהיא תתרגל למקום הזה. במטבח ממש ממש אין מצב זה ה-מקום החביב גם על הזוחל וגם על כל האחים שלו... אפשר סתם להיתקל בזה ולשפוך. טוב, נאמץ את המקלחת שלי, זה באמת לא צריכה להיות בעיה.

year of the cat

New member
לכלבות יש חדר מיוחד בממ"ד, שם יש אוכל ומים

וגם בחצר יש מים, גם ככה אני הולכת כל היום אחרי הזוחל הביתי, כי יש אינסוף אסונות שהוא חשוף אליהם אני לא מרשה לו להכנס לממ"ד וזהו

Nenitaa

New member
לא מוצאת הגיון בלהרחיק את הכלבה מקערית המים

שלה, ואני שמחה שמצאת פתרון... בכל מקרה אני בטוחה שהילדוני שלך לא מסתובב לבדו בכל הבית ואני כן בעד ללמד אותו להתרחק מקערת המים של הכלבה. כמה שאני אוהבת בע"ח, אני דווקא לא מסכימה עם זה שילד ישתה מקערת המים של הכלב או יאכל אוכל של כלבים מקערת האוכל שלו. אולי זה עניין של חינוך או מבט, אבל אני לגמרי נגד זה ואני חושבת שצריך לחנך מגיל קטן שילדים אוכלים בשולחן וכלבים אוכלים ברצפה. ילדים ישנים במיטה וכלבים ישנים במלונה.

כלב שעושה על עצמו פיפי אין מנוס מלשטוף אותו

גם פרווה ספוגה בשתן אינה בריאה לעור. ואני מניחה שהמקלחות יסתיימו שהבעיה הוטרינרית תפתר.

alona013

New member
הבת שלי שהיתה בת שנתיים אכלה בונזו

ולא קרה לה כלום,היא היתה זוחלת מגיעה לכל מקום כולל המים והאוכל של הכלב,או שהיא היתה שופכת לו את כל האוכל במים,או שהיא היתה מכניסה ידיים למים ושופכת את המים,ויום אחד שאני בבית קלטתי אותה עם בונזו ביד ובפה בכמות,התקשרתי לוטרינר נלחצתי,והוא צחק עלי ואמר שזה בריא באמת,תמיד השארתי לכלב מים ואוכל מלא בקערה,ילדים סקרנים אין מה לעשות,מסכן הכלב ששותה את המים באמבטיה ,ואם אין מים באמבטיה מה הוא עושה?,תשאירי לכלב מים ואוכל חופשי,ואם התינוק,ישחק עם המים,או ישתה מהמים לא קורה כלום,.

Nenitaa

New member
הרשי לי לתקן אותך...

אני אחות במקצועי ולקבל ילד שבלע כדורי דוגלי זה לא הכי נעים בעולם... היו מקרים רבים של ילדים שבלעו גופים זרים ובינהם אוכל של בע"ח אותם לא ידעו ללעוס.

דונינה

New member
אוכל של כלב הוא לא גוף זר , הוא מתעכל בקיבה

בריא או לא בריא זה אני משאירה למבינים ממני . מה שכן גם הבת שלי כשהיתה פעוטה אכלה בזמנו בונזו כמובן שמייד כשראינו עצרנו אותה מלהמשיך ,, והיום הבן שלה כמעט בן שנתיים גם שיחק עם המים של הכלבים שטף את הפנים בזה ואף היצליח לטעום מהפרופלן שלהם ,, הכל בסדר
, לא מעודדת את זה אבל אם קרה אז קרה, ככה זה כשחיים בבית עם תינוק וכלב . הכל עובר ..

מה ששכחת לציין, אחות יקרה

או שאולי את לא יודעת, זו העובדה שמרבית מקרי בליעת גופים זרים ע"י תינוקות נגרמים כתוצאה מצעקת ההורה והבהלתו של הילד כשיש לו גוף זר בפה, או כתוצאה מנסיונות להוציא את הגוף הזר בכוח מפי התינוק. לתינוקות יש חוש אחריות והם יכולים להחזיק בפה גופים זרים במשך הרבה זמן ללא בליעתם (אלא אם מפריעים או מפתיעים אותם).

shaharc1

New member
את פשוט לא מפסיקה להפתיע..

אין לי מושג אם יש לך ילדים... אבל כדאי שתדעי, או שאולי את לא יודעת, שלתינוקות אין, פשוט אין, שום חוש אחריות. הם יכולים לבלוע ולשאוף כל דבר קטן, ממש בלי קשר אם הבהילו אותם או לא. מה שאת כותבת הוא ממש חוסר אחריות, עוד מישהו ישחרר את הילד שלו ליד חפצים קטנים ולא יסתכל כי הוא סומך על האחריות של התינוק = בגללך. קצת מחשבה לפני שמדברים עוד לא הזיקה לאף אחד.

נו באמת - באמת חובה להשתמש בשפה מזלזלת כזו ?

זה לגיטימי לגמרי שיש אנשים שלא רוצים שהילדים שלהם יאכלו כופתאות לכלבים או ישתו מהקערה של הכלבים... לבן של בת דודה שלי שנותנת לבן שלה לעשות מה שבא לו היה כאב בטן ושלשול אחרי שהוא אכל קצת מהאוכל של הכלבה, אחרי זה היא הפסיקה להיות כל כך ליברלית... והאחיין שלי מאד אוהב לישון במיטות של הכלבות וזה מרשים לו אבל אני בחיים לא אתן לו לשחק להן במים כי אני יודעת שהן אוכלות בחוץ [רק מעדני גורמה בדמות קקי של שיכורים - כל השאר לא מענין אותן] אחר כך הן שוטפות את הפה שלהן בקערת המים
כל אחד ינהג איך שמתאים לו - בגלל זה אנחנו אינדבידואלים ולא כולם חושבים באותה מסגרת מרובעת ולא כולם עברו שטיפת מח עדין.

שושה100

New member
היי אורנה, גם אני מתמודדת עם הקשיש שלנו

שהוא בסביבות גיל 16 גיל מופלג מכל הבחינות ואיך אומר הוט שלי שהוא חי על זמן שאול. לא רואה כמעט רק צללים ולכן נובח יותר,השמיעה לא כל כך וישן המון. לגבי השתן הכלב שלי מקבל גלולות פעמיים בשבוע וזה מאד עוזר לו, זה גיל שיש בריחות שתן כמו אצל אנשים ואין מה לעשות. עשינו לו אקג לודא שהלב תקין. אוהבים אותו המון למרות שהוא בוכה יותר כאשר אנו באים הביתה. יש לי סיוט מהיום שזה יקרה,לא מוכנה לקבל את זה שנאבד אותו.כבר החלטנו במשפחה שכאשר יבוא היום פשוט נשרוף אותו בבי"ח הוטרינרי,כך גם יעץ לנו הוט שזה הכי מכובד כי אין לנו אפשרות לקבור אותו בבית קברות של חיות, לא מוכנה לזרוק לפח.כל יום שעובר זו מתנה. אז הרבה סבלנות אין מה לעשות. אנו גם מורידים אותו יותר ביום וגם מאוחר בערב פשוט מפתים אותו לרדת כי גם הוא לא רוצה. למה את לא שמה חיתול בלילה? לא מצחיק זה פתרון שלא תסריח ותרגיש לא נוח והכי חשוב לבדוק מתן גלולה. בהצלחה שושה

א ו ר3

New member
יש לי גם כלבה מהסוג הזה...

וגם קיבלנו אותה אחרי שאספו אותה מהרחוב ואנחנו לא יודעים בדיוק בת כמה.. אבל מבוגרת... ואצלה זה בעיקר מסתכם בבעיות בשיניים שטיפלנו עכשיו והיו צריכים לעקור לה 10 שיניים למסכנה...
בכל מיקרה, מבינה ללבך...

למעלה