האם השורדים קיבלו מההפקה עזרים אישיים כלשהם?

LONA3

New member
../images/Emo206.gif מה עושות הבנות...

בהישרדות בימי הווסת שלהן?? עם הכל אפשר להסתדר עם זה לא!!

LONA3

New member
גם לקחת גלולות צריך כדורים ..

אז מאיפה הן משיגות כדורים,אם הן קפצו למים ללא כלום כביכול? ניראה לי שבטוח יש התערבות של ההפקה

בטח שיש התערבות.

ונותנים להם טמפונים. (באמריקאי בטוח, נראה לי שגם בישראלי).

Black Jane

New member
יש כמה שיטות...

להשתמש בטמפונים, לקחת גלולות ברצף כמו שרשמו (ולבלבל את הגוף ולקחת סיכון שלא תכנסי להריון בעתיד
), או בעצם...להכנס להריון מאחד מחברי השבט. זאת שיטה מעולה, כל ההישרדות בלי מחזור. ועכשיו ברצינות
אני מניחה שבהפקה עוזרים להן...שעקצו את הבנות עזרו [שימו לב שאין להן כמעט פצעים עכשיו], אז בטוח גם בזה.

האם השורדים קיבלו מההפקה עזרים אישיים כלשהם?

טמפונים? מברשות ? (הבנות וגם חלק מהבנים) נראים לפעמים עם שיער מסודר למשעי. סכיני גילוח? - בינתיים הסוגיה הזו עוד לא ברורה. איך זה שלא ראו אותם מגדירים אזור לשירותים? ומה לגבי באופן לא רשמי, האם שויקה תתחנחן בפני אחד הצלמים, הוא לא יביא לה מסרק? (או מקסימום ביס מהסנדוויץ)?

../images/Emo6.gif שאלות טובות...

הבנות דווקא נראות מעולה מבחינת שיעור
אין להן כלום... אלא אם כן הן הוציאו הכל עם הצדפטה :-S

Imai

New member
אממ,

באחת מתוכניות הישרדותהאמריקאית היו בנות שהתלוננו שאחד הבנים משתמש באספקת הטמפונים שלהם כנייר תועלת, אז כנראה בדבר הזה הם כן מקבלים עזרה לפחות בדבר הזה.

idanoosh17

New member
זה הגיוני

למרות שלא מדברים על זה, אני מניח שאם הם לא היו מקבלים נייר טואלט הם לא היו יכולים להשתתף באתגרים בגלל השפשפות המטורפות שהיו להם... :)

s hahar

New member
ומאיפה צמחו להם ק'פוצונים?

ראו את נעמה עם חום והיא ממש לא קפצה איתו מהספינה

לולה2007

New member
אני חושבת שגם ראיתי על דן ומשה קפוצ'ון והיה

עליו לוגו של התוכנית.. אז נראה לי שהם קיבלו את זה מההפקה .. בכל מקרה נראה לי שציוד בסיסי הם מקבלים עובדה שכל הגברים דיי מגולחים הרי אחרי שבוע כבר היה אמור להיות להם יער!! ואני גם מאמינה שנתנו מששו לנעמה לעקיצות כי בכל זאת הם צריכים אותה מתפקדת....

מעניין..

כנראה שהם פוחדים מתביעות (למרות שהמשתתפים חתמו על טופס וויתור), אז מרככים קצת את ההישרדות..

למעלה