האם זה הגיוני שעוד מלהקים לעונה הבאה?

את האמת זה היה מלהק

וכשהוא הציע לי חברות בפייסבוק, ראיתי שיש לו מלא חברות שנראות בנות 16. זה היה נראה לי קצת מחשיד. בכל מקרה אמרתי לו שאני לא מכתננת לאשר אותו, אז שרק יסתכל בתמונות אם בא לו.

innocence

New member
ידיד שלי אמר שאליו פנתה מלהקת:)

הנחתי בלילחשוב יותר מדי שאולי כולן נשים P:

elcool

New member
האודישנים נמשכים עד הרגעים האחרונים

בזמן שאוקי לקחו כבר חצי שנה לפני שהצילומים התחילו, את אור לקחו חודש וחצי, ואת ליטל בכלל לקחו מהישרדות. הם כל הזמן מחפשים אנשים. מה גם שעכשיו יש להם יותר תקציב כי העונה שלנו הצליחה כל כך טוב, אז הם בכלל משקיעים. כל פעם שאני באתי להאודישן זה היה ברמת החייל בטיזנאמו. עכשיו הם יכולים להרשות לעצמם לעשות אודישנים מקומיים ואפילו במרכז ת"א.

Saladin

New member
שאלה.

נרשמתי לאודישנים לפני שבוע באינטרנט. יש מצב שעדיין יחזרו אליי ממה שאתה יודע? ז"א יכול להיות שלוקח כל כך הרבה זמן עד שחוזרים? האמת שגם אחרי שנרשמתי לא קיבלתי שום הודעה שההרשמה נקלטה, אבל אני לא אשאל אותך לגבי זה, אני מניח שאתה לא יכול לזכור.

Saladin

New member
תודה, למרות שאני מקווה שלא יתקשרו אליי.

נרשמתי ברגע של החלטה חפוזה ומאז שכחתי מזה.

אותך יש לפתוח גם כן.

על הכוונת שלי
.

Saladin

New member
אותי מאוד קל לפתוח, אז חבל על המאמץ ../images/Emo13.gif

אלא אם כן יש לפותחת אינטרס אישי

Saladin

New member
טוב.

אז יאללה קדימה, אני רוצה לראות מעשים ולא דיבורים

Saladin

New member
אה, העסקית.

פרסמתי איזו הודעה שקשורה לזה באחד השרשורים הקודמים. זה צריך להספיק בתור התחלה. אשלח לך קישור במסר פרטי.

Light18m

New member
עדיין מחפשים חנון/ית

אתמול בחגיגות יום הפאי אחד העורכים של העונה הבאה ביקש שאתן לו טלפונים של אנשים שמתאימים לתכנית.

אז יאללה. אני כבר נתתי טלפון

למה הם לא חוזרים אליי? זה מגדיל אצלי את החשד שמדובר באיזה אחד שמתחיל עם בחורות שמסתובבות בטכניון.
איך היו החגיגות? הבאת קצת עוגה?

ביום הפאי הבא, אם לא יהיו מועדי ב

אני מבטיחה להכין פאי עם מה שיבקשו (תפוחים/שזיפים/אגזים/פקאנים), ואפילו מבטיחה שהבצק יהיה דיאטטי (דברים מופלאים שלומדים במעבדת מטבח). אף פעם לא חגגתי את היום הזה. הגיע הזמן שפעם אחת אני אעשה את זה כמו שצריך. ובתור צ'ופר- אני חושבת שגם צריך לטייל במסלול מעגלי.

למעלה