האם זה נכון שבעולם ההייטק אי אפשר לעבוד אחרי גיל 40?

חכםפסח

New member
הפוך, גוטה, הפוך.

אם הם לא יכולים להמשיך להתחרות אחרי גיל 45, הם חייבים לעשות הסבה כלשהיא.

hookedatwalla

New member
היי ויני

אני אסתדר עם האנגלית תודה קבלתי 150 בפסיכומטרי.

אנא הכן שיעורי בית והראה לי כמה אתלטים מקצוענים יש מעל גיל 40, אשמח לפילוחי מקצועות.
כמה יש בכדורגל, כדורסל, כדורעף, כדורמים, אתלטיקה קלה, ג'ודו, ועוד ועוד. כיד הדימיון, לך תשתולל.
אחרי שתשתולל עם הנתונים תחזור אליי, כי אתה כנראה לא עסקת מימייך בספורט מקצועני, לכן אינך יודע שכמעט אין אתלטיים מקצועיים אחרי גיל 40, יש מקצועות שהגוף אכן מתבגר ואתה יכול לעסוק בהם, נאמר מרתונים ואיירון מן, וכל מיני תחרויות ריצה. אבל תשים לב שהרוב לא מקצועני ולא תקבל כסף. ואנחנו רוצים לעבוד עבור כסף.
דרך אגב, אם אתה כן מאלה שהם בני 50 ואוהבים ללבוש טייץ ולרוץ בכיף שלהם בשדות בימי שבת בשעה 05:00 בבוקר, אז שים לב לעובדה החשובה מכל, לא היית אתלט תחרותי/מקצועני, כי אתלט תחרותי/מקצועני יודע שאחרי 25 שנה (נניח והוא בן 35, ונניח והוא החל להתאמן בגיל המאוחר של 10) שהוא עוסק בספורט, הרגליים זה לא אתם הרגליים, הסחוס זה לא אותו סחוס, והרצועות הן לא אותן רצועות. לגוף יש בלאי.

אז אל תבוא בגישה מתנשאת ולך תבלבל את המח לאנשים אחרים. אז יש 5% שעוסקים בספורט מקצועני אחרי גיל 40, זה הכל. וגם פה הפרזתי כהוגן.

vinney

Well-known member
שתה מים, בחיי, מה אתה כזה עצבני?

כולה הערתי שלא חייבים. אין שום חוק שמונע מהם להמשיך להתעמל כמה שבא להם.
&nbsp
כל השרשור הזה הוא דבילי, מה אתה לוקח את זה כל כך רציני?

ipv6

Member
כדורגל מקצועני בליגות באירופה

נניח אם ניקח את 10 הגדולות (ליגה ראשונה ב: אנגליה, ספרד, גרמניה, איטליה, צרפת, פורטוגל, הולנד, רוסיה, טורקיה, בלגיה) מעריך שפחות מ5%.
פה ושם יש שוערים לדעתי (בופון מתקרב) חלוצים בודדים בגיל הזה בכל אירופה.

באמירויות\סין\ארה"ב יש כנראה כוכבים אירופאים זקנים שנושקים ל40.

גם קשה להגדיר מה זה "עוסק". אם הוא עולה ל-5 דקות פעם ב3 משחקים ולא עושה כלום באימון, כי יודעים שהוא פורש העונה, זה נחשב עוסק?

jgut

New member
אני בת 41 וכמה ימים

בנתיים עוד לא זרקו אותי מהעבודה. אבל יכול להיות שזה בגלל שכולם בחופש עכשיו.

krambo1

New member

NomadSoul

New member
לא.

שלושה התחילו בחברה במערכת שכתובה ברובה באסמבלי על RMX.
שניים ב-C/C++ בסביבת יוניקס, ואח"כ לינוקס.
כיום כולנו כותבים ב-#C ו-++C בסביבת חלונות במוצר החדש שמחליף את שני אלו.

hadooper

New member
לא, אבל לפעמים אי אפשר אפילו לפני גיל 40.

אני חושב שנוצרה תודעה בקרב הציבור לפיה היצע המשרות כיום מאפשר גם לאנשים שאינם "מבריקים" או מתאימים מספיק למשרות מסויימות למצוא בהן עבודה ולקבל הזדמנות. מה שמתגלה כשקר מוחלט במציאות ובמבחן התוצאה.
&nbsp
בהנדסת תוכנה, חברה שלא מצליחה למצוא עובד מתאים במשך זמן רב, פשוט לא מגייסת אחד כזה. זה תמיד יוצא לה משתלם ויעיל יותר.

amub

Member
לגבי הגיל

לפני חודשיים נסגר הסטארט אפ שעבדתי בו,
ואני בן 60.

למעלה