האם יהיה סיבוב הופעות ל- "4" השנה?

Jottamme 20

New member
האם יהיה סיבוב הופעות ל- "4" השנה?../images/Emo83.gif

כשיצא האלבום קיוויתי מאוד לטור עולמי חדש. לפני שידעתי שביונסה בהריון, התכנון שלי היה להשתחרר מהצבא (מה שקורה אוטוטו) ולשלב הופעה שלה באירופה בטיול שלי לאחר השחרור. B הודיעה שהיא בהריון ואומנם אני שמח בשבילה ומאחל רק טוב, אבל אין ספק שהתבאסתי P: עכשיו ביונסה בחודש די מתקדם כבר, ובינתיים אין שום דיבורים על טור. מה דעתכם? יהיה משהו קטן רק בארה"ב? אפילו לא? נכון אין כ"כ סיכוי למשהו באירופה?

beyonceboy

New member
אז זהו...

אז לפי הבנתי- לא תהיה הופעה, הבחורה בהריון יו נואו. אבללללל, השמועות מצביעות על כך שייצא דיוידי עם ההופעה האנטימית בניו-יורק, אשר כוללת את *כל* השירים מהאלבום החדש. לנוחיותך, הנה טעימה קטנה (סוג של טריילר עלום כותרת או מסר, פשוט וידאו שהם פירסמו): http://www.youtube.com/watch?v=5zsVKHgNdy0

HanAn189

New member
היא אישרה שהDVD ייצא ../images/Emo45.gif

4 לילות אינטימיים עם ביונסה (כפל משמעויות
) באולם רוזלנד בניו יורק.

Music Man XD

New member
אני עדיין לא מבין

איך כולם היו כל כך עיוורים ולא ראו שהיא בהריון
כבר ראו בבירור בליטה.

beyonceboy

New member
אישרה?? ידוע מתי??

**קוסס ציפורניים ומכין את המגבר מראש**

HanAn189

New member
אין לדעת,

ביונסה מסוג הזמרות שלא נחות כל כך והיא כל הזמן עובדת. לא אופתע אם פתאום אחרי הלידה היא תפציע עם איזה טור, למרות שמבחינה קידומית זה לא יהיה חכם כי האלבום יהיה בן שנה כבר. אני יודע שלא תרמתי בשום אופן בתשובה שלי, אבל הנקודה היא ששום דבר לא בטוח לגביה

RTur

New member
גם אני בניתי על לטוס הפעם לטור

לא חשבתי שהיא תפתיע עם ההריון
אבל כמובן שאני נורא שמח בשבילה. מקסימום, בטור של האלבום החמישי.

Music Man XD

New member
אפשר לשכוח מטור לפחות בחצי שנה הקרובה

לדעתי. יש לה עוד משהו כמו 4-5 חודשי הריון, וכמובן שהיא לא תצא לסיבוב הופעות ביום שאחרי. אולי היא תצא לטור בקיץ הבא, אבל יותר הגיוני שהיא פשוט תוותר על זה כרגע, כי היא מצלמת סרט ונכנסת לסטודיו להקליט את הפסקול שלו (ממש בקרוב לפי מה שהבנתי). היא ערכה את ארבעת הלילות האינטימיים, צילמה DVD ו"כיסתה" את הפינה הזו. יהיה DVD גם בתקופת "4" :)

Jottamme 20

New member
כן, לא באמת חשבתי שהיא../images/Emo83.gif

תצא לטור...יותר קיוויתי. DVD זה נפלא, אבל עדיין לא הדבר האמיתי. כנראה שהפגישה שלי איתה תידחה קצת :)

למעלה