האם יכול להיות שאתר שמאפשר גלישה וכתיבה בשבת וחג

משתפרת1

Well-known member
מגביל אך ורק את יכולת נעילת שרשורים בשבת?
לא יודעת אם האתר מגביל. שמירת השבת של שני המנהלים לא מאפשרת להם להכנס לפורום בשבת ולערוך הודעות ושרשורים. מה שלא היה צריך להפריע להרינגטון לכתוב מהי ספירת העומר מהערב, ולנעול מיד את השרשור כדי למנוע התנצחויות.

לא יודעת אם האתר מגביל. שמירת השבת של שני המנהלים לא מאפשרת להם להכנס לפורום בשבת ולערוך הודעות ושרשורים. מה שלא היה צריך להפריע להרינגטון לכתוב מהי ספירת העומר מהערב, ולנעול מיד את השרשור כדי למנוע התנצחויות.
הוא כתב "לא ניתן" לא אנחנו בוחרים שלא....
בעבר הוא גם הראה שהוא יכול לכתוב בשבת.

מה שמפריע לו לעשות זאת, זה בדיוק מה שמפריע לו לשים שרשור מתעדכן או עם קישור לאתר שמציג את הספירה.
מטרת השרשורים אינה התזכורת.
גם המתנגדים היו מוכנים לנעיצת שרשור כזה כך שזה היה אפילו מקל על מי שמעוניין למצוא את המידע.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא רק בעבר, אלא גם עכשיו ולראיה השעה (אתמול ב- 18:56) שהגיב בפורום המקביל אותו הוא מנהל.
ניתן לשים לב, בקובץ תמונה בתגובה #13 של שמלה, רואים בבירור שהשבת נכנסה באיזור י-ם ב-18:36, בחיפה ב-18:48, בת"א ב-18:56 ובב"ש ב-18:57 ומאחר שהרינגטון גר בהתנחלות שקרובה ל-י-ם, אני מאמין שהשבת נכנסה לאיזורו בסביבות 18:40 ומה שבטוח לפני 18:56 שזה בת"א ששם הוא לא גר, קרי, שוב, המטיף חילל את השבת (n)
מה שמפריע לו לעשות זאת, זה בדיוק מה שמפריע לו לשים שרשור מתעדכן או עם קישור לאתר שמציג את הספירה.
גם המתנגדים היו מוכנים לנעיצת שרשור כזה כך שזה היה אפילו מקל על מי שמעוניין למצוא את המידע.
מטרת השרשורים הם לעצבן אותך נטו, ראינו שהוא יכול להתאפק ולא לשים אותם, לכן חרגתי ממנהגי וירדתי לרמתו (האמן לי, היה קשה ועד עכשיו כואב לי הגב מההתכופפות) והפכתי לו את השרשור לאיזה נתח של בשר לבן הכי מומלץ לאכול בארוחת השבת בשאלתי בתגובה #6 למקסים עם ברכת המזון ללחם (גם לזה יש תמונות בתגובה #3 שלי :) שכאמור יש איסור מוזר לראות לחם בתמונה כפי שהראתי בתגובה #29 שלי בשרשור אחר :rolleyes: ) ולבשר החזיר וגם המחשתי בתמונות כפי שניתן לראות בתגובה #4 שלי אליו.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

"למצוא מידע"?
בכל בוקר בפתיחת שידורי היום בתחנות הרדיו (וכנראה שגם בערוצי הטלוויזיה הישראליים), מכריזים: היום יום א', כ' בניסן ה'תשפ"ד,
היום התשעים ושבעה לספירת העומר" ודי לנו בכך. וכיום, בזכות המרשתת, יש כמובן מידע על כל דבר, כולל גם ימי הספירה,
כך שכל המעוניין, יוכל למצוא זאת בקלות.
וכן. אני מודה שאיני מרבה ללכת לבתי הכנסת, אבל אני מניח שגם שם מוזכרים ימי הספירה.
אז לשם מה יש לטרוח ולהזכיר לכל החילוניים שכאן (ולמרבה הצער, רובינו כאן חילוניים)... את מספר יום הספירה הנכון להיום?
למה מה? אני מזכיר איזו ציפור העירה אותי הבוקר?

או שמא אני מזכיר איזה פרח נפתח הבוקר בגינתי?
או שאולי אני מזכיר כמה פעמים קמתי הלילה לPP?
הלוא כל מי שמכיר אותי ומתעניין במה שגם אני מתעניין, יטרח וישאל אותי (או שאני אספר לו), על כל מה עבר עלי מאמש עד עתה.
ואם את בעל הפתרונות לכל זה לא מעניין, למה שאטריח אותו בכך?

"למצוא מידע"?
בכל בוקר בפתיחת שידורי היום בתחנות הרדיו (וכנראה שגם בערוצי הטלוויזיה הישראליים), מכריזים: היום יום א', כ' בניסן ה'תשפ"ד,
היום התשעים ושבעה לספירת העומר" ודי לנו בכך. וכיום, בזכות המרשתת, יש כמובן מידע על כל דבר, כולל גם ימי הספירה,
כך שכל המעוניין, יוכל למצוא זאת בקלות.
וכן. אני מודה שאיני מרבה ללכת לבתי הכנסת, אבל אני מניח שגם שם מוזכרים ימי הספירה.
אז לשם מה יש לטרוח ולהזכיר לכל החילוניים שכאן (ולמרבה הצער, רובינו כאן חילוניים)... את מספר יום הספירה הנכון להיום?
למה מה? אני מזכיר איזו ציפור העירה אותי הבוקר?

או שמא אני מזכיר איזה פרח נפתח הבוקר בגינתי?
או שאולי אני מזכיר כמה פעמים קמתי הלילה לPP?
הלוא כל מי שמכיר אותי ומתעניין במה שגם אני מתעניין, יטרח וישאל אותי (או שאני אספר לו), על כל מה עבר עלי מאמש עד עתה.
ואם את בעל הפתרונות לכל זה לא מעניין, למה שאטריח אותו בכך?
נראה לי שיותר אנשים בפורום יהיו מעוניינים בעדכון יומי של איזה פרח נפתח בגינתך מאשר בתזכורת לספירת העומר

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
נראה לי שיותר אנשים בפורום יהיו מעוניינים בעדכון יומי של איזה פרח נפתח בגינתך מאשר בתזכורת לספירת העומר
ספירת ימי החטופים בשבי העכברים הרבה יותר מעניין.
אפילו, ספירת ימי גופתו של רון ארד בשבי ארגון "אמל" בלבנון מה-16 באוקטובר 1986 יותר מעניין.

משתפרת1

Well-known member
ספירת ימי החטופים בשבי העכברים הרבה יותר מעניין.
אפילו, ספירת ימי גופתו של רון ארד בשבי ארגון "אמל" בלבנון מה-16 באוקטובר 1986 יותר מעניין.
ספירת ימי העומר לא מפריעה לי, מי שרוצה- שיקרא. עם זאת היא לגמרי מיותרת עבורי. בלוח השנה מצויין התאריך העברי, החגים וגם ימי העומר.
ספירת ימי החטופים, לעומת זאת, מחייבת אותי לחפש ברשת כדי לוודא, או לפתוח טלויזיה בתוכניות האקטואליה, מה שאני ממעטת בו בגלל עודף המלל של המומחים שמבינים ה-כ-ל לאחר מעשה. לכן הודעה כזו יכולה להועיל לי.

ספירת ימי העומר לא מפריעה לי, מי שרוצה- שיקרא. עם זאת היא לגמרי מיותרת עבורי. בלוח השנה מצויין התאריך העברי, החגים וגם ימי העומר.
ספירת ימי החטופים, לעומת זאת, מחייבת אותי לחפש ברשת כדי לוודא, או לפתוח טלויזיה בתוכניות האקטואליה, מה שאני ממעטת בו בגלל עודף המלל של המומחים שמבינים ה-כ-ל לאחר מעשה. לכן הודעה כזו יכולה להועיל לי.
אולי ה"נשמה טובה" של הפורום שמעלה שרשור ספירה יומי רק כי בקשו ממנו יסכים להציג גם את הספירה הזו.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמה נכון וחשוב! בוודאי יותר מ"ספירת העומר".
אין כל סיבה לדבר על "יותר חשוב" או פחות חשוב. יש מי שזה חשוב לו ויש מי שזה דווקא חשוב לו. מאחר וברוך ה' זכינו שרוב רובם של גולשות וגולשי הפורום יודעים היטב כיצד לפתוח נושא/שרשור חדש, ומאחר וזכינו לחיות בדור בו יש אינטרנט ואנחנו גולשים באתר שלפחות מבחינה זו, מפותח למדי, הרי שאין כל מניעה לפתוח שרשור אחד בנושא הזה שחשוב לחלק מהגולשים ושרשור אחר בנושא האחר שחשוב לחלק מהגולשים "יותר".

כל כך פשוט כשחושבים על זה, שלא ברור איך לא חשבו על זה קודם ;-).

אין כל סיבה לדבר על "יותר חשוב" או פחות חשוב. יש מי שזה חשוב לו ויש מי שזה דווקא חשוב לו. מאחר וברוך ה' זכינו שרוב רובם של גולשות וגולשי הפורום יודעים היטב כיצד לפתוח נושא/שרשור חדש, ומאחר וזכינו לחיות בדור בו יש אינטרנט ואנחנו גולשים באתר שלפחות מבחינה זו, מפותח למדי, הרי שאין כל מניעה לפתוח שרשור אחד בנושא הזה שחשוב לחלק מהגולשים ושרשור אחר בנושא האחר שחשוב לחלק מהגולשים "יותר".

כל כך פשוט כשחושבים על זה, שלא ברור איך לא חשבו על זה קודם ;-).
בוודאי שיש סיבה, זה מה שהגולשת רוצה לדבר עליו.

Harrington

Well-known member
מנהל
בוודאי שיש סיבה, זה מה שהגולשת רוצה לדבר עליו.
אוקיי. והגולשת קיבלה את תגובתי לדבריה אלו. אלא אם כן נבחרת לייצג אותה או משהו, הרי שקשה לראות בדבריך תרומה מיוחדת לגולשת או לפורום בכלל. בכל מקרה, בטוחני שהגולשת תדע להשמיע דעתה על דברי אם תחשוק בכך. תצטרך לסלוח לי שבהיעדר ייפוי כוח מסודר ורשמי, דבריך פשוט בלתי רלוונטיים (כאילו, עוד נסיון לנגח וזה בסדר גמור. כל אחד וצרכיו לשחרור בעיותיו ומצוקותיו. אבל קצת לא רלוונטי כאן בתת-השרשור הזה).

התשובה לשאלתך פשוטה והיא שיש לכך ביקוש. מה לעשות, לא כולם כאן בפורום חילונים שזה לא מעניין אותם :). כל הרעיון נולד מתוך הביקוש שהוצג למקרה שאינך מכיר את ההיסטוריה של הנושא. כך בכל שנה וכך גם בשנה זו (בה בכלל שכחתי לפתוח שרשור ספירה בתחילת הדרך ועשיתי זאת רק לאחר שהזכירו לי את הצורך/ביקוש של חלק מחברות וחברי הפורום).

חילונים שזה לא מעניין אותם, באפשרותם לדלג על נקלה על השרשורים הללו ובא לציון גואל. פשוט ברמה מחרידה :). אתה צודק אגב שהספירה מוזכרת כמובן גם בבתי הכנסת. מה זאת אומרת "מוזכרת", פשוט סופרים בתפילת מעריב, כך שאלו שטורחים להגיע לבתי הכנסת ממילא סופרים את הספירה היומית. מסתבר שהמטרה היא לא עבור אלו.

לגבי שאר שאלותיך, כפי שכתבה מנהלת הפורום בשרשור אחר, אתה לגמרי יותר ממוזמן להעלות שרשור על הציפור שהעירה אותך בבוקר ואם נורא חשוב לך, גם על כמות הפעמים שקמת בלילה לשירותים. למעשה, כל מה שמעניין אותך, יכול לעניין גם אחרים. גם לגבי זה נכון לומר שיהיו כאלה שזה לא יעניין אותם. ברוך ה' רוב החברה' כאן הגיעו לגיל מבוגר מספיק, בו הם יודעים שלא להתייחס לעומק לדברים שלא מעניין אותם ולא בהכרח מרגישים צורך לתקוף במקום פשוט להתעלם :). אבל זה כנראה עניין של גיל, אולי של אופי. איש איש ומנהגיו בחיים :).
כדאי שתרענן את הבנתך בנושא "שאלה רטורית"
אוקיי. והגולשת קיבלה את תגובתי לדבריה אלו. אלא אם כן נבחרת לייצג אותה או משהו, הרי שקשה לראות בדבריך תרומה מיוחדת לגולשת או לפורום בכלל. בכל מקרה, בטוחני שהגולשת תדע להשמיע דעתה על דברי אם תחשוק בכך. תצטרך לסלוח לי שבהיעדר ייפוי כוח מסודר ורשמי, דבריך פשוט בלתי רלוונטיים (כאילו, עוד נסיון לנגח וזה בסדר גמור. כל אחד וצרכיו לשחרור בעיותיו ומצוקותיו. אבל קצת לא רלוונטי כאן בתת-השרשור הזה).
עוד שלשול מקלדת....

Harrington

Well-known member
מנהל
כדאי שתרענן את הבנתך בנושא "שאלה רטורית"
מה לעשות שיש תשובה לשאלה הזאת שאינה תואמת את השקפתך? על כן מן הראוי והצדק להביאה לצד הנפצותיך וכך אנהג כידוע.
עוד שלשול מקלדת....
כל אחד וההקשרים שתקועים בראשו. אין לי אלא לקוות עבורך שהדבר לא מצביע על בעיה רפואית נוספת ובכל מקרה ליתר בטחון, לאחל לך הרבה בריאות.

מה לעשות שיש תשובה לשאלה הזאת שאינה תואמת את השקפתך? על כן מן הראוי והצדק להביאה לצד הנפצותיך וכך אנהג כידוע.
רק שאת השאלה לא אני שאלתי... כך שהאשמותיך מגוחכות.
כל אחד וההקשרים שתקועים בראשו. אין לי אלא לקוות עבורך שהדבר לא מצביע על בעיה רפואית נוספת ובכל מקרה ליתר בטחון, לאחל לך הרבה בריאות.
הבעיה הרפואית הינה אצל המשלשל....

Harrington

Well-known member
מנהל
רק שאת השאלה לא אני שאלתי... כך שהאשמותיך מגוחכות.
חסר כל חשיבות כמובן, לעניין ולדברים שכתבתי :).
הבעיה הרפואית הינה אצל המשלשל....
אוקיי. אם אתה אומר, כנראה שבדקת ואתה יודע :). כאמור, כל אחד ומה שתקוע בראשו. זה לא ממש משנה למי הוא מייחס את הבעיות הנ"ל :).

אוקיי. אם אתה אומר, כנראה שבדקת ואתה יודע :). כאמור, כל אחד ומה שתקוע בראשו. זה לא ממש משנה למי הוא מייחס את הבעיות הנ"ל :).
בוודאי שכן מכיוון שאתה מייחס לי השקפה שאינה שלי.
ממשיך לשלשל

Harrington

Well-known member
מנהל
בוודאי שכן מכיוון שאתה מייחס לי השקפה שאינה שלי.
יקירי, אתה קצת סובל משגעון גדלות :). לא כל שאני כותב בפורום הזה קשור אליך, למקרה שאינך מודע לכך.
ממשיך לשלשל
אכן, למרבה הצער. אולם יש בי תקווה שתפסיק עם זה בקרוב. בכל מקרה תודה על העדכון והצהרת הכוונות שלך, שעל אף היותו מיותר משהו, בהחלט מצביע לכל הפחות על יושרה וכנות. אשריך על כך.

למעלה