האם יכול להיות???

לוואנדר

New member
האם יכול להיות???

שלום רב, , מזה שנה שלמה סובלת מכאבים באזור הרחם תחושת פצע שהשבית אותי חודשים !!! לבנתיים על מנת לבדוק את הבעיה עברתי נון סטופ בדיקות ביניהן: 1. לפרוסקופיה ניתוחית- לפני 3 חודשים שלא נתגלה דבר חות ממעט הידבקויות שנשלחו לבדיקה היסטולוגית - ונמצא שאין בעיה של אנדומטריוזיס. 2. בדיקה אורדודינמית ציסטוגרפית של השלפוחית- נמצא שלפוחית שתן רגיזה. 3. בדיקה פרינאלי +אולטרסאונד- המצאו 2 ציסטות שנאמר שלא יכולות לגרום לכאב.... מפה לשם משם לפה הגעתי לרופא פרטי שאמר לי שאני צריכה לגשת לפסיכולג שאלתי: האם יכול להיות כאבים כל כך מוחשיים עקב לחץ וחרדות??? בל נשכח שאני אמא ל- 2 בנות ונשואה . האם יכול להיות ואם כן מה עליי לעשות??? כאב מוחשי וקבוע באזור הרחם

שלום לך

כאבים גופניים יכולים להקשר גם למצב נפשי או רגשי או להיות מוחרפים במצבי לחץ. איני יודעת האם כוונתו של אותו רופא פרטי היתה לומר לך שנראה לו שכאבייך הינם פסיכוסומטיים (על רקע נפשי) או בעצם להציע לך לקבל טיפול נפשי על מנת שהחרדה והלחץ יפחתו והכאבים יפחתו גם הם. איני בטוחה שהמקור הראשוני לכאבים היה אכן לחץ וחרדה אך יתכן מאד שהם ממשיכים או לא נפסקים או מוחרפים בשל לחץ שהוא תולדה של אותם כאבים. העניין שווה ברור ביעוץ פסיכולוגי. הצעתי לך היא לנסות יעוץ שכזה ואז לבחון האם כאבייך נעלמים או שלא. בהצלחה רבה וגמר חתימה טובה, טל קרינגל

למעלה