האם יש מתנדבים/שוטרים שהיו

האם יש מתנדבים/שוטרים שהיו

בפיגוע התופת בראשל"צ? ואם כן. האם יש סמכות משטרתית שתוכל לענות על מספר שאלות שיש לי בעקבות הפיגוע.

Brendan

New member
הסמכות המשטרתית היחידה

היא דובר משטרת ישראל. הדובר בחר לא להרבות בפרטים בהודעתו לעיתונות מיום ה-7 לחודש מאי של שנת 2002. דרך אתר המשטרה תוכל לפנות לדובר בשאלות. הודעת הדובר בנוגע לפיגוע בראשל"צ כאן

תגובת הדובר מאוד לקונית..

אין שם הסבר על הבלאגן שהיה בין הכוחות. אין הסבר על זה ששוטר אחד אמר תעשה X והשוטר שני שינה את הפקודה ל Y, אם אחד לא תפס על השטח פיקוד בצורה רצינית. אני אישית ראיתי את הבלאגן ששרר במרחב שפלה בעקבות הפיגוע. הפיגוע באמת תפס אותם עם מכנסים למטה.. וחבל!

Brendan

New member
אני הבנתי שאחת הבעיות העקריות

היה נושא הנגישות של רכב הצלה למקום. הבנתי שהיה צורך לגרור מכוניות ולנייד אלונקות ידנית למרחק של כ-100 מטר וזאת בשל חוסר אפשרות לגשת למקום. הבנתי שהייתה גם בעייה עם אנשי זק"א.

היה מכות בין המשטרה לזק"א.

ואכן, הייתה אנדרלמוסיה שלמה! אף אחד לא ידע מה רוצים ממנו. היה פשוט בלאגן. הגיעו חברה מפיקוד העורף. שוטר אחד מכניס, שוטר אחד אומר להם עופו מכאן, היה פשוט בלאגן. היה המקרה הכי משעשע (עד כמה שאפשר להשתעשע במצב אפסורדי שכזה) ששוטר עבר עם מגאפון, וביקש מכל השוטרים ואנשי הביטחון לעבור על מעבר לכביש.. למה? כי שר המשטרה הגיע... בקיצור, אין גוף אחד שמאגד ומארגן את הכל. תקוותי היא, שלא נדע עוד אירועים כאלו. ולא נזדקק לגוף שמאחד ומאגד את כל ארגוני ההצלה למיניהם.. חג שמח, והכי חשוב שקט! Kיציק

למעלה