האם יש ספורטאים שנחשבים כתקווה לקראת ריו?

rapgamer4ever

New member

אני מסכים איתך שהעונשים צריכים להיות חמורים בהרבה, לדעתי הרחקה לצמיתות זה עונש סביר שעשוי למגר חלק מהתופעה.

לדעתי מבחן ההיסטוריה יכול ללמד אותנו הרבה מאוד. אף אחד לא מתקרב לשיאים של בובקה כבר 25 שנה, לדעתי זה אומר משהו. סניה ריצ'ארדס, אצנית ה-400 הכי גדולה של שנות האלפיים, לא מתקרבת לתוצאות ולשיאים שנקבעו לפני 30 שנה- לדעתי זה אומר משהו.

כך שאני חושב שלמרות שקיימים שיאים ותוצאות "בלתי שבירים" (במיוחד באתלטיקה), זה לאו דוקא משקף את המצב הנוכחי של הענף. כרגע אני מודאג בעיקר מהנבחרת הג'מאייקנית שאני לא מאמין בחפותה, בדיוק מהסיבה שהיא יוצאת דופן במבחן ההיסטוריה. בין אם מדובר בשיאים הבלתי שבירים של בולט (בלתי שבירים לכל אדם חוץ מלג'מאייקני אחר...), או בפריצה המטאורית של כל האומה הג'מאייקנית.

לסיכום- יש עוד דרך ארוכה בנושא, ובכל זאת אני לא חושב שהסמים תופסים חלק מספיק גדול כדי להעיב על כל האירוע. בכל מקרה שמחתי לשמוע את דעתך.

natyh

New member
הבעיה לא הספורטאים

כישרונות יש וצומחים כל הזמן, העניין הוא מי מנהל....
עכשיו תן לי כישרון ניהולי שינהל את המשלחת האולימפית לקראת ריו
ואארגן לך מדליות ... כמה שתרצה....

herouth

New member
גם זו ראייה קצרת טווח.

תוך 4 שנים לא ניתן להשיג שום תוצאה לטווח ארוך. בהחלט לא "כמה מדליות שתרצה". 8-12 שנה זה כבר משהו אחר - מספיק בשביל להוציא משהו מהתלמידים שכרגע נמצאים בכיתה ד'-ה'. הם אלה שיכולים להיות הבסיס של הפירמידה. אם רוצים התעמלות, אז צריך אפילו יותר זמן כי צריך להתחיל עם הילדים שהיום בכיתה א'.

doron62

New member
צודק במאה אחוז

חפרתי על זה כבר במקומות אחרים אבל העניין הוא לשנות את התשתית האנושית מלמטה להרחיב את הבסיס האנושע בכל הרמות רק ככה נוכל לגדל מספיק ספורטאי צמרת שמתוכם יגיעו גם הצלחות.כשהבסיס צר ובחלק מהענפים לא קיים כל הצלחה היא מקרית ללא המשכיות .

natyh

New member
אז הדור הקיים כבר לא שוה....

לזרוק אליפות עולם שלוש פעמים וסגנות אליפות אירופה ועוד אליפות אירפה סגנות אליפות עולם
ומדלית ארד לפח ... ?

לי קורזיץ אלופת עולם משולשת ,מעיין סגנית אלופת ירופה , צוברי אלוף ירופה משיח סגן אלוף עולם .

מכאן יצאו ששני צמדים מובילים ב 49ER מומעמדים למדליה .

אז על מה אתם מדברים בדיוק?

אם אין גלשנים בריו אפשר להרכיב מאלופי הגלישה בתנאי שיסכימו את הצמדים הטובים בעולם.
עם ניהול נכון יהיו מדליות .

אגב קצת להבין בנושא לפני שמגיבים לא מזיק ...

לא רצוי לכתוב שטויות! זה פורום ציבורי...

ואתה מתימר להיות כאן "המומחה" לשייט וגלשנים... ומזג-אויר.

aaa123

Member
אתה טועה לחלוטין

כשרונות לא מביאים מדליות.

זה לא מספיק שאדם מוכשר בענף ספורט מסויים והוא צריך להתאמן באותו ענף,ובמקרה שאותו כשרון בכלל לא נחשף לענף הרלבנטי יכול להיות שהוא אפילו בכלל לא יודע על הכשרון שלו.

אם רוצים להביא יותר מדליות אז צריך קודם כל לחשוף את כל הילדים לכל ענפי הספורט האולימפים ,ולנסות לזהות כשרונות בכל ענף
ספורט.

אין שום תוכנית כזאת כך שסביר שכשרונות בענפים כגון התעמלות או בבדמינטון בכלל לא יודעים שהם מוכשרים כי הם בכלל אפילו לא התנסו בענף הרלבנטי.

בנוסף לזה לא הייתי אומר שספורטאי שהגיע למקום הששי הוא לא מוכשר גם אם הוא לא מוכשר מספיק כדי להביא מדליות(ומדליה זה גם ענין של מזל ויכול להיות שאליס שלזינגר היתה זוכה במדליה אילו לא היתה נפצעת בקרב עם הסלובנית שזכתה בזהב והיתה מקבלת הגרלה נוחה יותר בשלבים המוקדמים).

אני די בטוח שאם תהיה תוכנית של לחשוף את כל הילדים בבתי הספר לכל הענפים האולימפים כדי שיוכלו לגלות במה הם מוכשרים גם יגיעו באולימפיאדה יותר מדליות,ולדעתי במצב כזה נוכל להגיע לפחות ל10 מדליות באולימפיאדה אחת.

או דברי טעם

ארחיב את דבריך
גם שילדים מגיעים לספורט הם נקברים לרוב בענף ספורט שהוא אזור הנוחות
בעיה הגדולה ביתר שהם נופלים לידי מאמני חוגים שעובדים פעמיים בשבוע ובמקרה הטוב זו עבודה שלישית שלהם
במקרה הטוב הם נופלים לידיים של המאמנים האמיתיים באתלטיקה חיים מלכא קרלו רפאלי משלמים 700שקל בחודשמאמנים 5 אימונים בשבוע ויצא מהם משהו
הבעיה הגדולה של ההורים שמשלמים 120 שקל לחודש שהם מנציחים את המצב שמאמני הבלוף מחזיקים מעמד ולא נעלמים
בתי ספר נו באמת הסקטור של אברהם זוכמן ימח שמו וזיכרו הסקטור העשיר ביותר 6000 מורים 850 מיליון שקל לעומת 150 מיליון בקושי של לבנת ורשביאק שפר לוסטיג .אברהם זוכמן שונא אתלטיקה שחקן הכדורסל הדרעק הזה שלא משחק בשבת הרג את הספורט של הילדים עם המנופול שלו על 8 שעות הבוקר הוא האשם האמיתי יש להתיז את ראש הנחש

trilliane

Well-known member
מנהל
שלושת המוכשרים מבין המוכשרים מביאים מדליות

זה לא אומר שהשאר נטולי כישרון...

natyh

New member
לאו דוקא ....

שלושה מוכשרים לא המוכשרים ....
עניין של יום מזל ניהול הכנה גישה ודברים נוספים .

טולי וזופיה לא יותר מוכשרות מאולגה ביירוני או לי .

לי באליפות העולם בה זכתה לא היתה טובה יותר בתשע מקומות ממרינה שסיימה עשירית .

מרינה התכוננה נכון לווימות לא לקאדיז .
לי לא התכוננה נכון לשני האירועים כלל ,היא פשוט הגיע לאליפות בקאדיז אחרי ניתוח כי אם לא היתה מגיעה היתה מאבדת את הכרטיס ללונדון אחרי שמעיין זכתה בסגנות אליפות אירופה והובילה במאבק על הכרטיס .

לווימות היא לא התכוננה נכון באשמת הועד האולימפי ואיגוד השייט .

אז אם ספורטאית כזו לא מביאה מדליה אז מי כן יכול להביא ?

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון; זו הייתה רק ססמה כדי להכניס לפרופורציות

אם כי יש מקצועות שבהם זה די נכון (שחייה וריצה בעיקר) אם כי גם שם לא הכול מובטח ויש הפתעות לכאן ולכאן. אין ספק שיש בהחלט לא מעט מוכשרים לא פחות שפשוט היו ביום פחות מוצלח, בעיקר בענפים כמו שיט שבהם התנאים דינמיים מאוד והדירוג יחסי מאוד.

למעלה