האם מותר שוקו לתינוק בן 1.5

דדר43

New member
האם מותר שוקו לתינוק בן 1.5

שלום שמי מיכל ןאני אימא לתינוק חמוד בן שנה וחצי בטיפת חלב אמרו לי שאסור לתת שוקו כי זה גורם להיפר אקטביות לתינוק אבל הרופא אמרה מותר לתת אם התינוק אוהב אני פשוט רוצה לתת לו את במקום מטרנה בבוקר מי צודק בתןדה מיכל

לא יודעת מי צודק,אבל אני לא בעד

לתת שוקו בגיל הזה. במטרנה יש חומרים מזינים יותר, את השוקו יהיה לו עוד הרבה זמן לשתות. אבל זו רק דעתי האישית.

מותר אבל לא מומלץ

אין בשוקו דבר שיהרוג אותו אבל יש בו קופאין שאינו מומלץ כלל ובטח לא לתינוקות. יש בו גם סוכר שאינו בריא לשיניים. אבל אף אחד לא יחליט בשבילך...

lulyK

New member
לא חושבת שיש אסור ומותר.

אבל הוא רק בן שנה וחצי, במטרנה יש את כ להויטמינים שהוא צריך ללא התוספות המיותרות (כמו סוכר וקקאו) אז למה למהר?

אנדראה

New member
הייתי מוותרת

אולי לעיתים רחוקות טעימות פה ושם אבל לא במקום מטרנה

lulyK

New member
דבש לא לפני גיל שנתיים.

ההמלצה היא להמשיך לתת מטרנה עד גיל שנתיים. אם את משוכנעת שהתזונה מהאכול ה"רגיל" היא מושלמת ויש בעיה כלכלית להמשיך לתת פורמולה, אפשר לתת חלב פרה.

בזמני היתה מטרנה בטעם שוקו!

זה היה לפני כמה שנים אולי לא מייצרים את זה יותר, אבל זה פתרון יפה לבעיה! גם מטרנה וגם שוקו!

התקשרתי למטרנה, הם לא מייצרים יותר

בטעם שוקו. שאלתי למה ונעניתי: הקקאו הוכח כלא בריא לתינוקות. אז זה עונה לך לשאלה.

ענתש

New member
אה ואחרי שקישרתי את זה אני חייבת

להגיד שאני בהחלט נותת שוקו, במידה ובגבול מסויים - כמה פעמים בשבוע בבוקר נגה מבקשת, ומקבלת, שוקו.

וכשאצלי מתעקשים אני משלבת....

אני מכינה מטרנה רגיל ופשוט מוסיפה כפית שטוחה של שוקולית. אז אני נותנת גם מטרנה וגם שוקו.....

יפעת 27

New member
אטרף חלב?!

יובל מבקש כל הזמן חלב הוא יכול לחסל גם ליטר ביום, להגביל אותו? הוא לא אוכל הרבה...

momx3

New member
אני מגבילה

סוגיית החלב עדיין שנויה במחלוקת ואני עוד לא גיבשתי דעה. אני נותנת (לגדולים) שתי כוסות ביום וזהו. זהר כמעט ולא צורכת חלב (חוץ משלי).

למעלה