האם מישהו מכם מצליח להיכנס לאתר הישן?

משתפרת1

Well-known member
נאלצתי להירשם מחדש עבור האתר החדש, כי |תפוז| לא זיהה את הדוא"ל שלי.
יש שעות רבות בהן אי אפשר להכנס לאתר או לכל אחד מאתרי תפוז. יש גם שעות רבות בהן אינני יכולה להכנס לקומונה מהמחשב, אך נכנסת בלי בעיה מהנייד או מטאבלט. יש גם שעות בהן אפשר להכנס, אך כל פעולה שעושים (נגיעה בהודעה כדי לקרוא, פתיחת הודעה חדשה, נסיון להגיב, נסיון לצרף תמונה) זורקת את הדף. בקיצור- צריך סבלנות. הרגע הצלחתי להכנס מהמחשב, אתמול רק מהנייד.

שמלת תחרה1

Well-known member
יש שעות רבות בהן אי אפשר להכנס לאתר או לכל אחד מאתרי תפוז. יש גם שעות רבות בהן אינני יכולה להכנס לקומונה מהמחשב, אך נכנסת בלי בעיה מהנייד או מטאבלט. יש גם שעות בהן אפשר להכנס, אך כל פעולה שעושים (נגיעה בהודעה כדי לקרוא, פתיחת הודעה חדשה, נסיון להגיב, נסיון לצרף תמונה) זורקת את הדף. בקיצור- צריך סבלנות. הרגע הצלחתי להכנס מהמחשב, אתמול רק מהנייד.
נכון

דיברגנט חדש

Well-known member
יצא לך שנזרקת מהכינוי שלך והיית צריכה להתחבר מחדש?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יצא לך שנזרקת מהכינוי שלך והיית צריכה להתחבר מחדש?
כאשר המערכת הישנה קורסת כל ניסיון להיכנס אליה גורר גם העפה מהמערכת וחייבים להתחבר מחדש.

זה קרה בשבועיים האחרונים לא מעט, גם לכל המערכת כלומר כשכל הפורומים הושבתו כמו שקרה אתמול בשעות אחה"צ וגם לפורומים נבחרים tapuzon.gif

SupermanZW

Well-known member
אני לא מצליח כבר שעה להיכנס לאתר הישן, הודעות שגיאה 500 ו-503 מופיעות לסירוגין.

Harrington

Well-known member
מנהל
נכנס דרך קבע. מעת לעת רענון הדף מוציא אותי החוצה, אך כל פעם, לפחות עד כה, לאחר מספר רענונים נוספים הוא חוזר לעמוד הרצוי (מבלי להמתין בין לבין זולת לעצם הרענון).

SupermanZW

Well-known member
כעת אני מצליח לגלוש בקומונה אך לא מצליח להיכנס לאף פורום (באתר הישן)

למעלה