האם מישהו מכם מצליח להיכנס לאתר הישן?

SupermanZW

Well-known member
500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

SupermanZW

Well-known member
כל רענון אוטומטי של האתר הישן מוביל אותי לשגיאה 500 או לשגיאה 503. כאשר השגיאה היא 503 לעיתים רענון ידני מוביל אותי לדף הקומונה, כאשר השגיאה היא 500 רק מחיקת העוגיות מאפשרת לי להיכנס לקומונה שוב ורק לפעמים.

arseny92

Well-known member
מנהל
עכשיו תקלה בשרת החדש עבור מספר הודעות...
בשורת הכתובת יש למחק בסוף את הפרמטר המיותר page-2 בין / לבין # של דפדוף דפים בתוך נושא כך שהקישור יסתיים ב-#post-מספר הודעה ואז הנושא יפתח תקין עם גלילה להודעה הרלוונטית
אותו הדבר לגבי כמה פרמטרים נוספים כמו למשל unread - יש לסיים ב-/
באג של תוסף תצוגת העץ שפיתחו כאן, בתצוגת כל התגובות לא צריך דפדוף

דיברגנט חדש

Well-known member
בשורת הכתובת יש למחק בסוף את הפרמטר המיותר page-2 בין / לבין # של דפדוף דפים בתוך נושא כך שהקישור יסתיים ב-#post-מספר הודעה ואז הנושא יפתח תקין עם גלילה להודעה הרלוונטית
לעתים, שורת הכתובות ננעלת ולא נותנת למחוק כפי שהצעת.

SupermanZW

Well-known member
מה יהיה עם התקלה הזו: Error 1020 Ray ID: 5ad296920e48caa8
Access denied

מאז החלה עבורי היא לא נפתרת. מחקתי את כל הCookies מספר פעמים, עבור כל דפדפן, ניסיתי כבר חמישה דפדפנים שונים, הבעיה לא נפתרת. אנא טפלו בתקלה. מספרי הRay ID ממשיכים להתחלף בכל רענון.

SupermanZW

Well-known member
תקלה חדשה באתר הישן:
Error 1020 Ray ID: 5ad18498ad6bea96 • 2020-07-03 15:07:45 UTC
Access denied
מספרי הRay ID מתחלפים בכל רענון. שעת הUTC מתעדכנת אף היא באופן אוטומטי בכל רענון.

SupermanZW

Well-known member
פתחתי Thread על כך בפורום משוב החדש, גולשים נוספים מקנדה וארה"ב נתקלים באותה בעיה.

SupermanZW

Well-known member
מחובר כרגע דרך VPN Israel בסלולרי, הגלישה איטית להחריד, בקומונה באתר הישן אני לא רואה הודעות בכלל. זה הזוי!

דיברגנט חדש

Well-known member
יש דווקא דיי הרבה הודעות חדשות, חלקן הן עבורך אישית ועבור נושאים בהם אתה מתעניין.

SupermanZW

Well-known member
יש דווקא דיי הרבה הודעות חדשות, חלקן הן עבורך אישית ועבור נושאים בהם אתה מתעניין.
הבעיה היא שאני לא יכול לקרוא אותן, כשאני נכנס לקומונה באתר הישן אני לא רואה הודעות כלל. תחזוקת האתר מתחת לכל ביקורת.

SupermanZW

Well-known member
כן, אני רואה גם בקומונה וגם במסרים הישנים הפנייה להודעה שקיבלתי.
הוספתי לGoogle Chrome על המחשב שלי עם מערכת הפעלה Linux את התוסף SwitchyOmega והצלחתי לגלוש באמצעות Proxy. דפדפן Opera התברר כבזבוז זמן כי רכיב הVPN שלו אינו מאפשר לבחור מדינה. כצפוי הProxy מאט מאוד את הגלישה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוספתי לGoogle Chrome על המחשב שלי עם מערכת הפעלה Linux את התוסף SwitchyOmega והצלחתי לגלוש באמצעות Proxy. דפדפן Opera התברר כבזבוז זמן כי רכיב הVPN שלו אינו מאפשר לבחור מדינה. כצפוי הProxy מאט מאוד את הגלישה.
הצלחת? כי לא ראיתי שהגבת בקומונה מאז

למעלה