האמת המזעזעת על החיסון לנגיף הקורונה

עשיתי את הסרטון הזה כדי לחשוף את המטרה האמיתית של החיסונים לנגיף הקורונה. כל דבר בסרטון הזה הוא אמיתי, אבל רוב האנשים יתקשו להאמין, שכן הוא נוגד את השקפת העולם המיינסטרים. עם זאת, אם אתה מסתכל על הראיות באופן אובייקטיבי ופעל לפי ההיגיון, תראה שמה שאני אומר נכון. זהו מצב מכוער מאוד עבור האנושות, אבל זה צריך להיות מוכר כדי שתהיה כל תקווה לצאת מהספירלה כלפי מטה.

עשיתי את הסרטון הזה כדי לחשוף את המטרה האמיתית של החיסונים לנגיף הקורונה. כל דבר בסרטון הזה הוא אמיתי, אבל רוב האנשים יתקשו להאמין, שכן הוא נוגד את השקפת העולם המיינסטרים. עם זאת, אם אתה מסתכל על הראיות באופן אובייקטיבי ופעל לפי ההיגיון, תראה שמה שאני אומר נכון. זהו מצב מכוער מאוד עבור האנושות, אבל זה צריך להיות מוכר כדי שתהיה כל תקווה לצאת מהספירלה כלפי מטה.

למה אתם סתם משגע את השכל?

DANIAVNI

Well-known member

הדברים מדברים בעד עצמם

אור גינאל

Well-known member

הֲבֵל הֲבָלִים.

אביב 2019

Well-known member
האיש הזה דווקא מחזק מאוד את תומכי החיסונים.
אדון כריסטיאן קונימי,מכריז על עצמו שהוא ישוע שנלחם בחייזרים.
ואז בא לשכנע אותנו בהגיון,שהחיסונים לקורונה מזיקים.
הבנתם.?

זה האם אמא של המטורפים המטורללים.
אדון ישוע והחייזרים מסבירים לנו למה לא להתחסן....

רוב הזמן נח

Well-known member
האיש הזה דווקא מחזק מאוד את תומכי החיסונים.
אדון כריסטיאן קונימי,מכריז על עצמו שהוא ישוע שנלחם בחייזרים.
ואז בא לשכנע אותנו בהגיון,שהחיסונים לקורונה מזיקים.
הבנתם.?

זה האם אמא של המטורפים המטורללים.
אדון ישוע והחייזרים מסבירים לנו למה לא להתחסן....
יותר הגיוני שתומכי חיסונים אחראים לעניין הזה. כי הם פועלים להראות שמתנגדי החיסונים מטורללים.

The Real Big Joe

Well-known member
חֲסַ֤ר מְשֻׁגָּעִים֙ אָ֔נִי כִּֽי־הֲבֵאתֶ֣ם אֶת־זֶ֔ה לְהִשְׁתַּגֵּ֖עַ עָלָ֑י

רוב הזמן נח

Well-known member
חֲסַ֤ר מְשֻׁגָּעִים֙ אָ֔נִי כִּֽי־הֲבֵאתֶ֣ם אֶת־זֶ֔ה לְהִשְׁתַּגֵּ֖עַ עָלָ֑י
בטוח שזה טרלול של תומכי חיסונים. אני כבר קראתי המון מתנגדי חיסונים מכל מיני סוגים ופעם ראשונה שנתקלתי באחד שטוען שהוא כזה ומביא כזה טרלול מטופש.

למעלה