האפליקציה בפייסבוק - אפשר שכשאני מגיב לסנוזים

De-Panther

New member
האפליקציה בפייסבוק - אפשר שכשאני מגיב לסנוזים

שהיא לא תעדכן את הסטאטוס שלי? כמו שהיא מציגה רק את ההודעות שכתבתי בלי תגובות... אז שגם לא תציג את התגובות בסטאטוס זו הסיבה היחידה כרגע שאני לא מגיב להודעות בסנוז
ועוד כמה הצעות לשידרוג: הוספת אפליקציות סנוז לעוד אתרים או אפשרות להציג עדכונים של סנוז בתבנית XML לדוגמת RSS כדי להציג במערכות וורדפרס או אתרים אחרים אפשרות לעדכן סטאטוס בסנוז גם במסנג'ר ובאייסיקיו(במקום הודעות של לא נמצא כרגע וכו') הוספת תיבת סנוז גם בפורומים\בלוגים\קומונות - ככה אפשר להתעדכן בסנוז בשאר החלקים באתר ולא להכנס אליו במיוחד הוספת קבוצות סנוז - אם אני רוצה לעדכן אנשים ספציפיים בדברים מסוימים שאני יודע שיעניינו אותם אם אני גולש בפורום מסוים אז שתיהיה לי אפשרות לראות את הסנוזים של הגולשים בפורום או של החברים שלי שגולשים בפורום בהצלחה
ומקווה שתתקנו את העניין עם האפליקציה בפייסבוק... או לפחות שתתנו אפשרות להגדיר את זה לבד בהגדרות שם

De-Panther

New member
כנראה שלא הבנת אותי לגבי הפייסבוק... אני רוצה

שסנוז יעדכן אוטומטית את הסטטוס שלי אבל רק כשאני כותב סנוז חדש לא כשאני כותב סנוז כתגובה נניח עכשיו אני מעדכן בסנוז שיש הודעה מצחיקה איפשהו - זה יעדכן גם בפייסבוק נניח עכשיו אני מגיב על עדכון סנוז שמישהו כתב - זה לא יעדכן בפייסבוק כרגע אני יכול רק שאו הכל יעודכן בפייסבוק או שכלום לא יעודכן...

למעלה