האקרים במעקב צמוד...

cxczevik

New member
האקרים במעקב צמוד...

טוב....אסיד נחמד לדעת שאתה יודע ומכיר תוכנות אבל למה את מפרסם אותן...האם אתה באמת רוצה שיותא אנשים כמוך...ופעם או פעמיים יעברו על החוק....ע``י חדירה למחשבים של אחרים..אני עשיתיתי את זה למישהו שאני מכיר כדי להראות לו גם אני מצאתי צוכנה כמו שלך יש..כלומר הייתה לו וזהו.... כמו כן...אני לא יודע למה אנו לא מזהירים את המתחילים שבינינו...ב הפעלת מחשב שלא ידועים כלום על שימוש שתוכנות וחושבים שמהיום הראשון הם גם האקרים כי תוכנות אלו הן לא חוקיות ואם הן כן.....כמו PC anywhere אך השימוש הלא נכון או שימוש בה יכול לההעשות למטרות של פריצה במידה ומשתמשים שהיא מותקנת אצלם לא מכירים או לא יודעים.... יש לציין שתוכנות כגון Back orffice, netbus sub7 בחלקן, ובגירסאות המתקדמות שלהן...מסוף 1999 ותחילת שנצ 2000 הן מאוד הרסניות גם למשתמשים שמריצים אותם כדי לחדור... כן כן...אז מי שמתנגד או לא יודע...יכול לראות וקרוא על כך באתר....ממממ שלא אפרסם את שמו..כי אמי לא האקר ולא תומך בפריצה למטרת השחתה ולא כל כך לחדירה חוץ ממקרים בודדים שהייתי חייב לתמוך איש או שניים שעשו מעשה ולא יוצר מכך.... טוב....אז מה שאני בא לומר...שמתכנת ואפילו מתכנתי sub7 השתילו אפוציה דו-כיוונית של שידור נתונים...כלומר..... בזמן שאתה ברשת ומנסה לחדור למחשב אחר תוך חיפוש אי-פי... התוכנה עצמה מקודדת בקוד מקור Stealth או לפחות חלק ממנו שהוא מקודד בצורה שונה מהרגילה וקשה לזהותה או לפחות את החלק הספציפי שמשמש שם כשרת של מתכנת התוכנית/תוכנה כדי לגנוב ממך מידע....כלומר....כשאתה חודר למחשב אחר על אי-פי מסויים את מפעיל גם אצלך את הפורט port כמו בשרת שהשתלת ואתו התקנת במחשב המארח וגם אצלך נפתח הפורט המקודד ושולח אותות למתכנת ואיתו מידע מהמחשב שלךץ.....וכמו שאני יודע וחוויתי על בשרי..באותה פעם שהשתמשתי בפעם היחידה או הפעם השניה במשחקים עם החבר שלי...בתמימות רבה...הבחנתי כי המחשב שלי פועל בצורה לא נורמלית וכי פעילות הדיסק הקשיח שלי לא מפסיקה....והנורית נדךקת של מספר שניות.....חשבתי שתוכנה כלשהי נדפקה או משהו ואז אמרתי אולי יש קצר בכונן הקשיח....לאחר בירור ושאילת שאלות נאמר לי לבדוק וירוסים...אז בדקנו וגילינו גירסת sub7 מהגירסאות הראשונות שלה 1.7 הראשונות שהיו מלאות בבאגים...דרך אגב..וכמעט ולש הופצו...אלא הגרסאות המשופרות של אותה גירסא 1.7 כן כן..רואים שלא ידעתם....ואילו לא ידעתי שהחלק המוצפן שנוסף הוא למעשה של גירסא חדשה יותר, מותקן במחשב...גם לאחר כניסה לרג`יסטרי וחיפוש שמות קבצים חדשים וכל מיני תוכנות בדיקה לא הצלחתי לזהות....בינתיים עם הזמן במחשב שלי קרו תקלות רבות של מידע שנמחק או הועבר וכל מיני שנויים מוזרים אך עדיין לא חשבתי על פירמוט הדיסק הקשיח.... לאחר חיפוש נואש אחר תוכנות עזר-שרות כגון אנטי וירוסים וכדומה גיליתי אתר האקינג->פריצה והסברים של איך לשהות גירסאות מוצפנות של טרוייאנים ווירוסים..שחלקם מוכרים וחלקם לא מוכרים וכיצד להסירם...כמובן שלא כל וירוס מהבעייתיים מהתקופה ההאחרונהה הופיעו שם..אבל לפחות מספר גירסאות של טרוייאנים כן הופיע ואפילו source codes לכמה גירסאות של סאב7 ואחרות.......לאחר למידה והבנה שלמעשה רוב גירסאות 2000 של תוכנות כאלה הן בעייתיות ועדיךף...אבל באמת עדיף לא להתקינן במחשב מלא נתונים....ולא להתעסק..ואם אתם בכל זאת מנסים...קחו מחשב ריק...ללא נתונים חוץ ממערכת ההפעלה..ושם תתקינו את התוכנות האלו כדי שלא תיפגעו ולא תאבדו מידע....ודרך אגב....למי שלחא יודע בחלק מן הגירסאות נעשהה תיכנות מחדש ע``י דיבאגינג...כלומר בגירסאות המוכרות והלא מוצפנות....והוא נעשה ע``י אירגוני משטרה ובילוש אמריקאים שמזהים האקרים פוטנציאליים...או כאלה שמנסים או חודרים למחשבים אחרים...באותה שיטה כמו שעשה מתכנת הסאב7 =SUB7 ולכן הרבה האקרים נתפסים בשנים האחרונות ולא רק ע``י תוכנות וחומרה לאיתור שיחות, כתובות וכאלה...אז כך שאם אתם נכנסים לעלום הפריצות ועבריינות המחשבים לא כדי לכם כי מתישהו תיפלו ובמיוחד בגלל שאנו הישראלים מדברים ומדברים וכמובן אלו שהם האקרים ומספרים לכל החבר`ה על אתרים שהם הפילו....וכדומה...אז עדיף לשמור על החוק ושלוח הודעות באי מייל אם אתם כן רוצים להיות כאלה מאשר לגרום לכל ילד ויךדה רצון להפוך לכאלה ולפרסם תוכנות ואתרים שליליים.... כי מה שגרם לי לכתוב כאן הייתה הודעה של מישהו באתר סיםורים שירים לגבי תוכנות פריצה שהוא מצא..ללא קשר לפורום בו השברים נכתבו.... ושוב..עדיף לעשות דברים כאלה ברמה נמוכה ובלי לעורר שוב את השדים ההדים ואת המדינה וכל מי שלא ההכיר ובגללכם יכיר... אסיד...אני לא בא לתקוף אותך או לבר`ה אחרים...באמת שלא כי כל אחד מתעסק בדברים שמעניינים אותו אבל ש

@poet admin

New member
אז , זהו שאתה לא מבין

אסיד לא פירסם שום תוכנה אלא תוכנות מניעה , אנחנו מאוד נזהרים ומי ששואל יותר מידי שאלות לא נכונות לא עונים לא שים לב לגבי הבעייה דוכיוונית של הסאב 7 נכון אני מסכים איתך אך בוא נעבור לצד החכם אתה לא יכול להידבק לבד בטרויין , הוא צריך להישתל לך אז אני מקווה שלמדת מהניסיון , דבר שני פייר וואל חזק כמו norton personal fire wall ימנע כל ניסיון חדירה אפילו אם יש לך טרויאנים נסה אבל זה אומר שאתה כל הזמן צריך לעדכן אותו כי כל הזמן מעדכנים ת הטרויינים בהצחלה

cxczevik

New member
החכמים מדברים-וכמו שנאמר

בכמה גירסאות של תוכנות האקינג....יש סרבר וקליינט באותו קובץ שנפתחים וכמו הוירוסים מסוג סטילת` Stealth הם מקודדים כך שהם באמת לא ימצאו.....וראיתי גירסאות שלהם שפשוט תוכנתו להישלף או להיפתח Extract לקבצים זהים של מערכת ההפעלה כגון netsata.exe ואפילו באותו גודל כך שכמה קובצי EXE שקשורים לרשתות ואפילו Notepads הם טרויאנים מוזרים.... אפרופו כל פייר וול ניתן לעקוף...ועובדה שהחר`ה מהארץ בודאי בשיתוף עם חבר`ה מחו``ל הורידו פורטאלים..והארי ידוע שרוב החברות בארץ משתמשות בנורטון פייר וול...וכנראה שחלק מהמידע לגבי מספר פורטאלים הועבר ע``י החבר`ה שעובדים שם כי לא ייתכן שגם בארץ הפילו כמה אתרים גדולים בשבוע או משהוץ. ותאמינו לי יש כל כך הרבה תוכנות ``אבטחה`` שלמעשה עוזרות בעקיפת הפייר וול וכמתחרות לה ולכן יש התחכמויות...וואו חבלץ...חבל האתר שהראו לי המסביר את כל הבלגאן הזה חסוי..... וטוב שהאקרים רעים וטובים מהרץ או רובם לא עיינו בו..כך שנמע התפשטות הנגע הרע של פריצה לשם הנאה וגניבת מידע טוב בכל אופן... פול דופלקס אינטליג`נט-איז א רילי נייס סינג

למעלה