האתר הפרטי החדש של מיה!

MayaSecurity

New member
האתר הפרטי החדש של מיה!

http://www.maya-security.co.il/

האתר של מיה סקיוריטי - אבטחה עסקית, אבטחת מידע ואבטחה פיזית.

תגובות, רעיונות והצעות יתקבלו בברכה.

מה אתם הייתם רוצים לראות באתר? מה לדעתכם המידע הכי חשוב באתר?

תתחדשו

היי,

ראשית, תתחדשו על האתר החדש שלכם.

לשאלתך:
1. קודם כל הייתי שמח לראות את הטקסט. למה פונט כזה קטן? טפו טפו אני רואה 6/6 ועדיין מתקשה לקרוא את הטקסט באתר. פונט אפור על רקע אפור? באמת? וקטן זה לא יפה קטן זה מעצבן.
2. חסר לכם תפריט לתחומי הפעילות. נכון לעכשיו הם נגישים רק מדף הבית וזה נורא. צריך לחזור כל הזמן לדף הבית ולהיכנס שוב לתחום אחר. תחומי הפעילות צריכים להיות הגרעין של כל האתר וצריכים להופיע בתפריט במקום בולט.
3. תוסיפו "בין לקוחותנו" - מאוד חשוב ואומר עליכם הרבה.
4. יש כמה דברים מבלבלים מאוד באתר: יש לינקים שבורים למה שאני מאמין שאמורה להיות החתימה שלכם כמעט בכל הדפים, בבלוג שלוחצים על "קרא עוד" זה מעביר אותי בכלל לתגובה, "קרא עוד" ב"עלינו" לא עושה כלום.
5. אולי תחשבו על סוג של "Call For Action" חוץ מצור קשר. משהו בסגנון "לשיחת ייעוץ עם מומחה אבטחה חינם - לחץ כאן".

האתר נראה טוב. אני מניח שנבנה ב-Wordpress, נכון?
אפשר לעשות עוד הרבה. צריך לקחת בחשבון שבנוסף להיותו אתר תדמיתי, אינפורמטיבי, אתם רוצים גם שייצר לכם עבודה.
תחשבו בעתיד גם על איך אפשר לקדם את האתר במנועי חיפוש (SEO).

שוב, תתחדשו והרבה בהצלחה.

MayaSecurity

New member
תודה גיא!

תודה על התגובה המפורטת.
בהחלת צריך לקחת סעיף סעיף בחשבון.
לגבי הלינק השבור - למעשה זה קישור לשיתוף ברשתות החברתיות והוא לא שבור אבל האימג' בהחלט חסר. זה כבר בטיפול.

שוב תודה ואשמח לשמוע ממך תוך שאנחנו מתקדמים עם האתר ומשנים אותו

אסף

arikcal

New member
שת"פ עיסקי

שלום,
תתחדשו על האתר, לא אוסיף על דברי גיא, אבל אני יכול לתת רעיונות והצעות בתחום מערכות אבטחה.

אנחנו עוסקים בתכנון ופתוח מכלולים ומערכות אלקטרוניות, ביצוע פרויקטים בתחום מערכות מחשוב, שליטה ובקרה, ומערכות אבטחה. מספק פתרונות Turn-Key העברה לייצור, תפעול ואינטגרציה.

לפרטים נוספים צרו קשר עם אריק:
AIK-Innovative Technologies Solutions
Telefax: +972.4.9930233
Cell: +972.50.9073073
www.aik-its.com

Alexsushi

New member
חסר "בין לקוחותינו"

מומלץ להוסיף, לקוחות אוהבים לראות את זה..

למעלה